איטום גגות בשרון

מחפשים איטום גגות בשרון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

איטום גגות בשרון נחשב לשירות פופולארי במיוחד, ובמיוחד בימי הגשמים והחורף – בעת שאנשים מגלים כשלים באיטום הגג שלהם, ונזקקים לאיטום דחוף יחסית. תחום איטום הגגות התפתח בשנים האחרונות, ובעוד בעבר השיטה הנפוצה וכמעט היחידה הייתה הזפת החמה, כיום אנו יכולים לראות חידושים כמו יריעות ביטומניות, איטום בהתזה ושיטות נוספות (למידע נוסף על חומרי איטום).

כשאנו מתכוונים לבצע איטום גגות בשרון, חשוב שנתמצא ברמה מסוימת בשיטות השונות הקיימות בשוק, במחירים של כל שיטה, ובעמידות הצפויה של סוג האיטום. מאמר זה יעזור לכם להבין קצת יותר על תחום איטום הגגות, ויסייע בידכם לקבל החלטה נכונה.

 

ההיסטוריה של איטום הגגות

איטום גגות התבצע מאז תחילת השימוש במבנים בקרב האנושות, ולכן ניתן להבין שמדובר בפעולה עתיקה במיוחד. השימוש בזפת היה נהוג בעבר בתחום הספנות, לאחר מכן הזפת נכנסה לשימוש גם בענף הבנייה, וכיום היא עדיין נחשבת בין השיטות הנפוצות והזולות בעולם לאיטום גגות. בימינו קיימות שיטות חדישות ועמידות יותר, ביניהן איטום ביריעות ביטומניות, איטום בהתזה, איטום בחומרים פוליאוריטנים ועוד.

 

הצורך באיטום גגות בשרון

בין אם אנו מתגוררים בשרון או באזור אחר, הגג שלנו חשוף לתנאי אקלים משתנים, הכוללים שמש קופחת בקיץ, מעלות נמוכות בחורף, וכמובן – גשמים, ברד ולעתים שלגים במקומות מסוימים. כל שיטת איטום טומנת בחובה תכונות שונות, ולרוב כששיטת האיטום היא זולה יחסית – זה מצביע על עמידות נמוכה, וכנראה שנצטרך לחדש את האיטום לאחר תקופה קצרה יחסית. תקופת הגשמים היא הפופולארית ביותר להזמנת איטום גגות בשרון, לא מכיוון שזו התקופה המומלצת לעשות זאת, אלא מכיוון שאז אנשים מגלים שאיטום הגג שלהם דורש חידוש!

איטום גגות

שיטות איטום גגות בשרון

כאמור, כיום ענף איטום הגגות הוא מגוון יותר מפעם, ולרשותנו עומדות מספר שיטות לצורך איטום הגג שלנו. על מנת לבחור בצורה נכונה מבין השיטות, עלינו קודם להכיר אותן.

 

איטום גגות בזפת

איטום וזיפות גגות מהווה את השיטה הוותיקה ביותר, ולמרות שהיא לא יעילה כמו השיטות האחרות – היא עדיין אפקטיבית ונמצאת בשימוש רחב בארץ ובעולם. איטום גגות בזפת, מתבצע באמצעות זפת חמה בטמפרטורה של כ – 185 מעלות, הנמרחת על הגג וחודרת לכל הסדקים והמגרעות על פניו. לאחר התייבשותה – יוצרת הזפת משטח קשה ואטום למים.

 

יתרונות איטום גגות בזפת

 • הזפת היא חומר איטום מעולה עבור גגות שבהם יש מכשולים כאלו ואחרים, דוגמת דודי שמש, קולטי שמש, אנטנות ועוד.
 • הזפת היא שיטת האיטום הזולה ביותר, ולעתים אנשים יעדיפו להוציא סכום קטן בכל כמה שנים, על פני הוצאת סכום גבוה באופן חד פעמי.

 

חסרונות איטום גגות בזפת

 • מכיוון שהזפת מושפעת מהשמש הארצישראלית הקופחת, היא נוטה להתבלות ולכן דורשת תחזוקה שנתית.
 • כשאנו מזפתים את הגג, יש למרוח סיד מעל שכבת הזפת, או חומר מלבין אחר שיימנע את הנזק מקרני השמש. במידה ולא נעשה זאת – יחדור חום אל תוך הבית דרך הגג, והזפת תתבלה מהר יותר.
 • אנשים רבים נוהגים לזפת את הגג בחורף – לאחר שגשמים כבר חדרו אל הזפת הישנה. במקרה כזה נוכל להשתמש רק בחומר איטום נושם – שיוכל גם לאטום את הזפת ולהידבק אליה, וגם לאפשר למים שכבר חדרו להתאדות דרכו החוצה.

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות בשרון

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, ויש שיגידו שהוא מחליף בהתמדה את השימוש בזפת. היריעות עשויות חומר שהוא נגזרת של נפט גולמי, ומסוגל להתרכך בחום. החומר הוא גמיש וחזק, ומאפשר איטום לתקופת זמן ארוכה במיוחד. יש מספר סוגים של יריעות ביטומניות, כששני הסוגים העיקריים הם APP ו-SBS. את סוג היריעה הביטומנית לאיטום – בוחרים ע"פ תנאי השטח והאקלים באותו אזור.

 

יתרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות

 • שיטת היריעות הביטומניות נחשבת ליעילה מכל השיטות, והיא מוכיחה את העמידות הגבוהה ביותר בפני חדירת רטיבות.
 • היריעות הביטומניות הן בעלות בלאי נמוך במיוחד, ולכן שיטה זו מחזיקה לתקופות ארוכות במיוחד.
 • היריעות הביטומניות עמידות בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור.
 • איטום באמצעות יריעות ביטומניות אינו דורש תחזוקה כלל לאחר העבודה, וגם אין צורך לצבוע עליהן שכבת סיד או חומר מלבין אחר.

 

חסרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות

 1. איטום באמצעות יריעות ביטומניות הוא יקר יחסית, ומחירו בסביבות ה70 ₪ למ"ר.
 2. יריעות ביטומניות אינן עמידות לאורך זמן במידה ויש עליהן מים עומדים, ולכן הכנת הגג דורשת לעתים יצירת שיפועים באמצעות "בט-קל"(המשיכו לקרוא על יציקות בטקל) – מה שמוסיף לעלות הכוללת.
 3. קשה ליישם איטום באמצעות יריעות ביטומניות על גגות עם מכשולים רבים, דוגמת דודים, קולטים וכו'.
 4. השיטה מתאימה בעיקר לגגות שלא נאטמו בעבר, או שעברו איטום בזפת בלבד. שימוש בחומרים אחרים עשוי להוות בעיה, וידרוש את קילוף כל החומר מהגג.

 

איטום גגות בשרון בחומרים אקריליים גמישים

חומרים אקריליים לא נחשבים לבחירה הנפוצה ביותר לאיטום גגות, ובכל זאת הם נמצאים בשימוש לא מועט. חומרים אלו מגיעים בצבע לבן, ומתאימים לגגות קטנים בעיקר. מחירם של חומרים אלו, ממוקם בין מחירה הזול של הזפת לבין מחירן הגבוה של היריעות הביטומניות.

 

יתרונות איטום גגות באמצעות חומרים אקריליים

 • החומרים האקריליים מגיעים כבר בצבע לבן, ולכן אין צורך למרוח עליהם שכבה נוספת בעת שהם משמשים לאיטום גגות.
 • חומרים אקריליים ניתנים ליישום באמצעות התזה, שהיא נוחה יחסית לשיטות איטום אחרות.

 

חסרונות איטום גגות באמצעות חומרים אקריליים

 • בעלי עמידות נמוכה למים עומדים, ולכן מתאימים לגגות עם שיפועים חדים, או לגגות עם ניקוז מדויק.
 • אינם מתאימים לגגות שיש בהם תשתית איטום ישנה, ויתאימו במיוחד למריחה או התזה על תשתית בטון.

 

איטום גגות בשרון באמצעות חומרים פוליאוריטנים

חומרים פוליאוריטנים המכונים גם "מסטיקים" – הם חומרים בעלי כושר הידבקות גבוה אל התשתית עליה הם נמרחים, ומשמשים לצרכים שונים בתחום האיטום. כשאנו מדברים על איטום גגות, חומרים פוליאוריטנים יעלו בערך כמו יריעות ביטומניות, אך נחשבים לפחות איכותיים מהן לצורך איטום גגות בשרון. אם כך, מתי מומלץ להשתמש בהם? למשל במצבים שבהם הגג אינו מתאים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, עקב גישה ותנאי שטח בעייתיים.

 

יתרונות איטום גגות באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 • איטום בחומרים פוליאוריטנים הוא יעיל במקרים שבהם יש קושי להשתמש ביריעות ביטומניות, כמו למשל בגגות שבהם יש מכשולים רבים, או גגות שקשה לגשת אליהם ונבצע איטום בסנפלינג.
 • חומרים פוליאוריטנים הם עמידים במיוחד כנגד שחיקה, וכנגד הבדלי טמפרטורות קיצוניים.
 • בעלי כושר הידבקות גבוה במיוחד למשטחים שונים.
 • ידידותיים לסביבה.

 

חסרונות איטום גגות באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 • ה"מסטיקים" רגישים לשמש, ועלולים להתקלף בקלות אם נשתמש בהם על גגות חשופים לשמש.
 • שימוש בחומרים פוליאוריטנים, מצריך ברוב המקרים מריחת שכבת הגנה מפני קרני השמש.
 • פחות איכותיים מיריעות ביטומניות בתחום איטום הגגות, ומתאימים יותר ליישומים אחרים.

 

איטום גגות ביריעות PVC

יריעות אלה אינן מודבקות לגג כמו בשיטות איטום אחרות, אלא מונחות מעליו על מנת ליצור כיסוי חופשי. לרוב מחברים את יריעות ה – PVC למעקה הגג, וכך מכסים את כולו באופן יעיל.

 

יתרונות איטום גגות ביריעות PVC

 1. היריעות חזקות מאוד וגמישות, במידה והם מותקנות בצורה נכונה – הן יכולות להחזיק עשרות שנים.
 2. יריעות PVC מתאימות לגגות שבהם תנאי השטח אינם מאפשרים להשתמש ביריעות המולחמות אל הגג.
 3. חומר היריעה הוא לבן, ולכן אינו דורש הלבנה נוספת.

 

חסרונות איטום גגות ביריעות PVC

1. שיטה זו נחשבת ליקרה במיוחד מבין השיטות לאיטום גגות בשרון.
2. מכיוון שהיריעות אינן מולחמות לגג, הן לא אוטמות אותו באופן הרמטי, ודבר זה יכול לגרום לכשלים באיטום.
3. בעת שיריעות ה – PVC מתבלות, אין אפשרות למרוח עליהן חומר איטום, מכיוון שהן מהוות תשתית לא יציבה.

 

איטום גגות בחומרים פולימרים

חומרים פולימריים מיושמים על גגות באמצעות מריחה או התזה, ומכונים לעתים גם "גומי לגג". כשאנו מדברים על תחום איטום הגגות, חומרים אלו משמשים בעיקר לאיטום של גגות פח.

 

יתרונות איטום גגות בחומרים פולימרים

 • עלות החומרים הללו היא זולה מאוד, ביחס לשיטות איטום הגגות האחרות.
 • החומרים מיושמים באמצעות מריחה או התזה, ואיטום הגג הוא נוח במיוחד באמצעותם.
 • גמישות החומרים הפולימרים היא גבוהה מאוד.

 

חסרונות איטום גגות בחומרים פולימרים

 • חומרים פולימרים הם בעלי עמידות וחוזק נמוכים יחסית לחומרים אחרים, והאחיזה שלהם היא חלשה יותר.
 • החומרים אינם מתאימים לשימוש על גגות מזופתים.

איטום גגות מקצועי

מחירי איטום גגות בשרון

כפי שראינו, יש מגוון של שיטות איטום גגות בשרון, וכל אחת מתאפיינת במחיר שונה. אם נתחיל מהנמוך לגבוה, נמצא ששיטות איטום הגגות בזפת, ואיטום באמצעות חומרים פולימרים הן השיטות הזולות ביותר, ועבור הזפת – זו אחת הסיבות שהופכות אותה לפופולארית במיוחד. מחיר איטום גגות בזפת או בחומרים פולימרים יעלה לנו בין 30 ל – 40 ₪ למ"ר, אך השימוש בזפת הוא נפוץ הרבה יותר עקב חסרונות החומרים הפולימרים. יש לזכור שבשתי השיטות האלה – נדרשת תחזוקה שנתית, וזהו שיקול שמומלץ לבצע לטווח הארוך. הבאים בתור הם חומרי האיטום האקריליים, שמחירם נע בין 40 ל – 50 שקלים למ"ר, והם מהווים את אופציית הביניים מבחינת המחיר.

לאחר מכן נוכל למצוא את שיטת האיטום ביריעות ביטומניות, שתעלה לנו בין 70 ל – 100 שקלים למ"ר, בהתאם לסוג היריעה שנבחר. ישנם מספר סוגי יריעות השונים בהרכב ובעובי, ותכונות אלו משפיעות על המחיר באופן ישיר. איטום באמצעות חומרים פוליאוריטנים יעלה לנו באותו סדר גודל של איטום באמצעות יריעות ביטומניות, אך נחשב פחות איכותי ממנו. עלות של איטום באמצעות יריעות PVC לרוב תנוע בין 60 ל – 110 שקלים למ"ר, ונחשבת לשיטה יקרה לעומת השיטות האחרות.

 

איך מזמינים איטום גגות בשרון?

כשאנו מחפשים איטום גגות בשרון, ייתכן ואנו עושים זאת בלחץ מכיוון שרטיבות כבר חדרה לתוך הבית, ועדיין – מומלץ לעבוד ע"פ סדר פעולות יעיל:

 

השוואת מחירים

השוואת מחירים זריזה יכולה להתבצע דרך האינטרנט, תוך הסתמכות על מספר אתרים. באופן זה נוכל להבין מהו טווח המחירים ההגיוני עבור אותה עבודה, ונדע לא "ליפול" עם בעלי מקצוע שדורשים מחיר גבוה מהנהוג.

 

חוות דעת והמלצות

נסו להבין מול מי אתם עומדים, והשיטה הטובה ביותר היא להשיג המלצה ממקור ראשון. במידה וזה לא אפשרי – חפשו חוות דעת באינטרנט, ונסו לוודא שהן אכן נכתבו ע"י לקוחות אמיתיים.

 

פניה ראשונית

בשיחת הטלפון הראשונית אל בעל המקצוע – נסו לדלות כמה שיותר מידע, ובמקביל נסו להבין את הלך הרוח של אותו אדם. שימו לב לטון הדיבור, לאופן הצגת המחיר, לאדיבות, ולכל פרט אחר שעשוי להועיל.

 

תיאום ציפיות

תיאום ציפיות בשיחת הטלפון הוא חשוב במיוחד, ומונע אי נעימויות בהמשך התהליך! הקפידו לברר את המחיר הסופי, לוודא שאין תוספות או "הפתעות" כלשהן, לשאול לכמה זמן ניתנת אחריות על העבודה, ולוודא מול הקבלן שהוא מתכוון לבצע פינוי וניקוי של הגג מאובייקטים שעלולים להפריע בעבודה.

 

טיפ אחרון וחשוב!

עונת הגשמים היא העונה העמוסה ביותר אצל קבלני האיטום, וזאת מכיוון שכל כשלי איטום המבנים נותנים את אותותיהם ומאלצים את הדיירים לאטום בדחיפות את הגג. היו חכמים והקדימו תרופה למכה! בצעו בדיקה, ובמידת הצורך – חדשו את האיטום לפני החורף, וכך תחסכו לעצמכם מחיר יקר, ועבודה שעלולה להיות הרבה פחות איכותית – עקב רטיבות שכבר הספיקה לחדור.

איטום גגות בשרון הוא פעולה חיונית, אותה יש לבצע על כל גג בניין, כדי למנוע חדירה של מי גשם בימי החורף, כי אין יותר גרוע מגג דולף בים גשם קר. צוות המומחים שלנו עוסק בתחום, בשיטות שונות לפי הצורך, באופן מקצועי, יעיל ומהיר.

המחירים הנוחים שלנו לא משאירים הרבה מקום לספק, אז התקשרו אלינו עוד היום להזמין איטום לגג שלכם.

 

שיטות שונות לאיטום גגות

אם תחפשו קצת באינטרנט, תגלו שיש עשרות שיטות וחומרים לבצע איטום גגות בשרון.

משום כך, אנשים רבים מתבלבלים כאשר הם מזמינים איטום לגג הבית, או הבניין ומזמינים את השיטה שאינה מתאימה לגג שלהם. טעות כזו יכולה לעלות לכם בחורף רטוב וקר, שכן כל שיטה מתאימה לסוג אחר של גג, או מצב שונה.

משום כך, כדי לחסוך לעצמכם הוצאות מיותרות, מפח נפש והרבה מים בתוך הבית, חשוב שתדעו איך לבחור את שיטת האיטום המתאימה ביותר עבור הגג שלכם.

 

איך לבחור שיטה מתאימה לאיטום גגות בשרון?

איטן גגות בשרון מתבצע, כאמור בשיטות שונות:

זפת, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, חומרים משחתיים, חומרים פוליאוריטניים ועוד. כדי לבחור חומר מתאים, יש לבחור חומרים השייכים לאותה משפחה של החומר האחרון ששימש לאיטום הגג שלכם.

לדוגמה, אם בפעם האחרונה עשו לכם איטום לגג באמצעות חומר אקרילי, לא תוכלו ליישם יריעות ביטומניות – כי הם לא שייכים לאותה משפחה ולכן לא יצמדו זה לזה באופן איכותי. האיטום יהיה בלתי יעיל ולא איכותי. אם הגג שלכם מצופה חומר אקרילי, תצטרכו להשתמש שוב בחומר אקרילי, או לקלף אותו וזה כבר עשוי להיות יקר מאוד, או בלתי אפשרי.

מצד שני, אם כבר יש לכם על הגג זפת ואתם רוצים לשדרג לחומר איכותי ועמיד יותר, תוכלו להתקין ליישם על הגג שלכם יריעות ביטומניות, כי זפת נחשבת חלק ממשפחת החומרים הביטומניים.

יחד עם זאת, לעיתים קרובות מחיר איטום גגות בשרון הוא השיקול המוביל בבחירה של חומר לאיטום הגג, שכן טווח המחירים הוא רחב מאוד ואתם עשויים לגלות כי איטום באמצעות זפת למשל, הוא המתאים ביותר לתקציב הנוכחי שלכם.

 

איטום עם זפת

שימוש בזפת לצורך איטום הוא עדיין נפוץ ומקובל מאוד, למרות היותו מיושן יחסית, בגלל שהוא נחשב יעיל וזול מאוד. משום כך, כאשר השיקול המוביל לבחירת סוג האיטום הוא איטום גגות בשרון מחיר, ניתן לצפות כי השיטה הנבחרת תהיה זפת.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי זפת אמנם מחזיקה מעמד 5 שנים, אבל מצריכה תחזוקה שוטפת אחת לשנה, הכוללת תיקונים וסיוד, כדי למנוע את נזקי השמש. תחזוקה זו מעלה את מחיר האיטום בטווח הארוך והופכת אותו פחות משתלם.

משום כך תופסות היריעות הביטומניות את המקום של הזפת, אלא אם הגג אינו מאפשר שימוש ביריעות, כמו למשל:

 • גג שיש עליו הרבה דודים ופריטים אחרים שיש להרים וזה מייקר את המחיר
 • גג שיש לו מבנה מיוחד, המקשה מאוד על יישום יריעות ביטומניות

 

יריעות ביטומניות 

יישום יריעות ביטומניות, היא כאמור השיטה המקובלת והנפוצה ביותר כיום, בזכות שורה של יתרונות. היא מתאימה לגגות מרוצפים, גגות שטוחים, מרפסות, גגות מצופים בזפת, גגות חדשים מבטון ועוד. יחד עם זאת, איטום גגות בשרון אינו אפשרי עם יריעות ביטומניות על גג שיש עליו כבר חומר איטום אקרילי, שכן שני חומרים אלה אינם מתחברים ולכן יוצרים איטום שאינו איכותי.

יריעות ביטומניות מספקות איטום עמיד וגמיש מאוד, אחריות ל 10 שנים ואף אינן מצריכות תחזוקה שוטפת, או סיוד. חשוב לדעת כי איטום עם יריעות ביטומניות הוא יקר יחסית ואף מצריך הכנה מורכבת יותר, אך היתרונות לטווח הארוך הופכים את המחיר משתלם.

 

חומרים אקריליים

אם יש לכם גג קטן יחסית, עם שיפועים טובים לניקוז מים, ייתכן שכדאי לכם לבצע איטום לגג שלכם בעזרת חומרים אקריליים. אלה חומרים שיש להם אחיזה טובה מאוד עבור סוגים רבים של תשתיות ולכן, אם הם מיושמים בצורה נכונה, נחשבים חומרים איכותיים מאוד לאיטום גגות בשרון.

כמו כן, חומרים אקריליים אינם זקוקים להלבנה עם סיד, כי הם בהירים מטבעם. חשיבות השיפועים והניקוזים במקרה הזה נובעת מכך שחומר אקרילי מתחיל להתקלף בחשיפה ממושכת למים ולכן אינו מתאים לגגות שמים נוטים להצטבר עליהם.

 

חומר ביטומני משחתי

חומר ביטומני משחתי משמש לתיקון איטומים על גגות וכן לצורך איטום במקומות אשר אינם מאפשרים הלחמה טובה של היריעות הביטומניות, בגלל ריבוי של פריטים ואביזרים שונים על הגג. אלה חומרים איכותיים, נוחים לעבודה, אשר נאחזים היטב בתשתית ומספקים איטום אמין.

 

חומרים פוליאוריטניים 

חומרים פוליאוריטניים משמשים אותנו לאיטום גג בשרון רק בשנים האחרונות ולכן אינם נפוצים עדיין כמו חומרים אחרים. חומרים אלה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות – חומרים פוליאוריטנים על בסיס מים וחומרים פוליאוריטנים על בסיס מדללים.

שתי קבוצות החומרים מספקות עמידות גבוהה בפני מים, גם כאשר מדובר על מים עומדים, כמו גם עמידות גבוהה בפני תנאי שחיקה קשים. משום כך חומרים אלה מתאימים בעיקר במקומות שסובלים מרטיבות גבוהה וממושכת.

 

מתי עושים איטום גג בשרון?

הביקוש העיקרי אצלנו לעבודות איטום מתרחש תמיד עם תחילת הגשמים בחורף. זהו למעשה הזמן הגרוע ביותר להזמין איטום גגות בשרון ובכלל – כי הגשם מקשה על העבודה, כי יש עומס גדול ולעיתים שני גורמים אלה גורמים אף למחירים גבוהים יותר.

מנגד, הזמנה של העבודה בכל עונה אחרת, תאפשר לכם ליהנות מזמני עבודה מהירים, יעילות מירבית ומחירים נוחים.

 

כמה עולה איטום גגות בשרון?

מחיר איטום גג בשרון מושפע מכמה שיקולים:

 • רמת ההכנה הדרושה לגג
 • חומר האיטום הנבחר
 • חומר האיטום הקיים על הגג
 • גודל הגג
 • דרישות מיוחדות

 

כפי שכבר אמרנו קודם, יש טווח מחירים גדול, בתוכו אפשר למצוא זפת במחירים הנמוכים ביותר, לעומת חומרים אחרים, הנחשבים יקרים יותר בטווח הקצר, אבל מספקים שקט לטווח ארוך וכן חיסכון בעבודות תחזוקה שונות.

אנחנו אוהבים לפעול בשקיפות מול הלקוחות שלנו ולכן מפרסמים לנוחותכם מחירון גם כאן:

 

מחירון איטום גגות בשרון כללי

איטום גגות בשרון החל מ-600 ₪
איטום בתי יוקרה החל מ-350 ₪
איטום נגד רטיבות החל מ-350 ₪

 

שאלות ותשובות

כשאנו מחפשים חברה לאיטום גגות, ייתכן ואנו עושים זאת בלחץ מכיוון שרטיבות כבר חדרה לתוך הבית, ועדיין – מומלץ לעבוד ע"פ סדר פעולות יעיל, השוואת מחירים זריזה יכולה להתבצע דרך האינטרנט, להשיג המלצה ממקור ראשון, שימו לב לטון הדיבור, לאופן הצגת המחיר, לאדיבות ולכל פרט אחר שעשוי להועיל בזמן בחירת חברת האיטום מתאימה.
הצורך באיטום נובע מחדירות של מים למבנה בצורה לא רצויה. נשתדל לבצע בדיקה לפני עונת הגשמים כי היא העונה העמוסה ביותר בקרב קבלני איטום גגות עקב מספר רב של פניות בגלל הופעת תגובות לא רצויות על התקרה או קירות המבנה בחורף, רצוי לפנות לאוטם מקצועי לפני החורף לבצע איטום איכותי ומקצועי ולמנוע נזילות עתידיות.
ניווט במאמר