תיקון מרזבים בפוריידיס

מחפשים תיקון מרזבים בפוריידיס? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

צוות לעניין -פרגולות ותיקון גגות
שי אלבס

צוות לעניין -פרגולות ותיקון גגות

נבדק לאחרונה 11.04.2024
4.86
151
חוות דעת
התמחויות: ** פרגולות מעץ דקים ותיקון גגות בלבד ** , החלפת גגות , שיפוצים כלליים , בנייה ופרגולות מעץ , דקים , עיצובים מעץ , בנייה קלה , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים , ייעוץ והתאמה אישית לצרכי הלקוח בשקיפות מלאה
א.ע אחים עומר
ותד ואסים

א.ע אחים עומר

נבדק לאחרונה 28.03.2024
4.97
38
חוות דעת
התמחויות: בניית פרגולות מאלומיניום ועץ , בניית דקים , הרכבת גגות חדשים , תיקון גגות קיימים , התקנת מרזבים חדשים , חיפוי אלומניום לארגזי רוח , עמידה בלוחות זמנים , בניית מחסני עץ , בניית גדרות עץ , עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים
מ.ב האחים ביאדסי
מוסא ביאדסי

מ.ב האחים ביאדסי

נבדק לאחרונה 10.04.2024
4.71
24
חוות דעת
התמחויות: בניה וחידוש גגות רעפים , מרזבים , הכנות לחורף ואיטומים , בניית פרגולות , דקים ובתים מעץ , ציפוי אלומיניום , מחסנים מפנל מבודד , התקנת בידוד לגג רעפים מחום וקור , החלפת גגות , בניית מבנים קלים / ניידים
אלרם עבודות עץ ורעפים
מוחמד וואתד

אלרם עבודות עץ ורעפים

נבדק לאחרונה 08.04.2024
4.86
35
חוות דעת
התמחויות: החלפת רעפים , תיקוני גגות ברעפים , בנייה קלה , ארגזי רוח , בניית צימרים , פרגולות ודקים מעץ , בניית גגות חדשים , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים , עמידה בלוחות זמנים
כל בו לגג
פרוק ותד

כל בו לגג

נבדק לאחרונה 01.04.2024
4.93
46
חוות דעת
התמחויות: פרגולות ודקים מעץ , גגות רעפים , תיקוני גגות ברעפים , בנייה קלה , ארגזי רוח , החלפת גגות , בניית צימרים , עמידה בלוחות זמנים , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים
סתיו גגות - תיקונים בלבד
סתיו אלפסי

סתיו גגות - תיקונים בלבד

נבדק לאחרונה 11.04.2024
4.97
63
חוות דעת
התמחויות: תיקון גגות , גגות רעפים , איטום , מרזבים , פרגולות , פאנלים ואסבסטים , אחריות על כל עבודה , שירות אמין, מהיר ומקצועי
סופר גגות
נור מנסור

סופר גגות

נבדק לאחרונה 11.04.2024
4.85
39
חוות דעת
התמחויות: החלפת גגות רעפים , תיקונים ואיטומים לגגות רעפים , החלפת ארגזי רוח , ריצפות מדקים בעיצוב אישי , פרגולות מעץ בהתאמה אישית , פתיחת עליות גג , מחסנים מעץ , עמידה בלוחות זמנים , מחירים הוגנים , אחריות מלאה על העבודה
המקצוען בגגות רעפים ופרגולות
שובל עזאני

המקצוען בגגות רעפים ופרגולות

נבדק לאחרונה 07.04.2024
4.95
38
חוות דעת
התמחויות: בניית גגות רעפים , תיקון בהגבהת קונסטרוקציה , תיקון נזילות בגגות רעפים , התקנת מרזבים , ניקוי תעלות מרזב , חידוש ארגזי רוח,התקנת ארגזי,חיפוי ארגזי רוח מאלומיניום , דקים ועבודות עץ , פרגולות וגדרות מעץ ואלומיניום , בנייה קלה מפאנל מבודד , תקרות דקורטיביות
מאסטר גגות רעפים
אלון זאדה

מאסטר גגות רעפים

נבדק לאחרונה 05.04.2024
4.78
209
חוות דעת
התמחויות: תיקון גגות , התקנת גגות , פרגולות , ייצור, מכירה והרכבה של פרגולות אלומיניום , דקים , החלפת גגות , איטום , בניה ובידוד של גגות רעפים
אדם גגות רעפים ושיפוצים
אדם וותד

אדם גגות רעפים ושיפוצים

נבדק לאחרונה 11.04.2024
4.94
81
חוות דעת
התמחויות: פרגולות מעץ , דקים מעץ , חיפוי קירות מעץ , תיקון כל סוגי הגגות , שיפוצים , איטום גגות , החלפת גגות , אחריות על כל עבודה , צוות אמין ומקצועי , מחירים הוגנים

מרזבים מאפשרים את תקינות מערכת איטום הגגות שמעל ראשינו, והם מונעים הגעה של המים למקומות בלתי רצויים. על אף שאנשים רבים מציבים או מתקנים מרזבים בכוחות עצמם, אין זהו הפתרון המומלץ. טיפול במרזבים דורש היכרות עם התחום וניסיון רב, ועבודה חובבנית עלולה לייצר בעיות בעתיד הקרוב. תיקון מרזבים בפוריידיס הוא בין השירותים הפופולאריים, ובמיוחד עם הגעתם של ימי החורף המביאים את הגשמים. מאמר זה מרכז עבורכם מספר עובדות חשובות לגבי מרזבים, תיקון מרזבים בפוריידיס ומידע על קבלני איטום.

 

תפקידיו של המרזב

מרזב הוא למעשה צינור הובלה של מים, המעביר אותם מהגג אל הקרקע. במידה והמרזב לא מתפקד כיאות, המים עלולים ליצור עבורנו מספר בעיות אפשריות:

 

פגיעה במערכת האיטום

מרזב שאינו מתפקד, לא יוביל את המים במהירות וביעילות מהגג אל הקרקע, ולכן הם יצטברו על גבי הגג או יפגעו באיטום המרפסת. הצטברות של מים עומדים, מגדילה את הסיכוי לפגיעה במערכת האיטום, ולכן – לחלחול של רטיבות וחדירה לאיטום המבנה.

 

מטחי מים לקירות החיצוניים

בימים גשומים, לעתים אנו עדים לתופעת מטחי המים שיוצרים הגגות אל הקירות החיצוניים של המבנה. מטחי מים כאלו הם לכאורה לא מזיקים, אך בפועל הם יוצרים עומס מתמיד על איטום הקירות החיצוניים, ולכן מגדילים את הסיכוי להיחלשות שלה.

 

זרמי מים אל החלונות והדלתות

המרזבים משפיעים באופן עקיף על איכות החיים שלנו, בעת שהם מונעים זרמי מים אל החלונות והדלתות. זרמי מים כאלו עלולים להפריע לנו בעת שאנו יוצאים או נכנסים אל הבית, וכמו כן הם יוצרים רעש מתמיד בימים גשומים, וזה עלול להפריע להתנהלות שלנו.

תפקיד נוסף של המרזב, הוא הפן הדקורטיבי שהמרזב מעניק למראה הבית שלנו. מגוון סוגי המרזבים בשוק, מאפשר לנו בחירה והתאמה של המרזב לעיצוב הבית, וכך למשל – מרזבי אבץ נהוגים על מנת לייצר מראה בניחוח "רטרו", ומרזבי אלומיניום ופח יכולים להיצבע בצבעים שונים שיתאימו לרוח המבנה.

תיקון מרזבים

תקלות המצריכות תיקון מרזבים בפוריידיס

אנשים מזמינים תיקון מרזבים בפוריידיס, עקב מספר תקלות עיקריות:

 

התפרקות מרזב

התפרקות של חלקי המרזב עשויה להתרחש בעת היחלשות התפרים שמהם הוא מורכב, או עקב בלאי של אחד החומרים. במצב שכזה המרזב לא יוכל להוביל את המים כיאות, ואלו יזרמו על קירות המבנה ויסכנו את מעטפת האיטום שלהם.

 

סתימת מרזב

מרזבים נוטים להיסתם ע"י עלים, בוץ וחפצים שונים, ובעת שזה קורה – המרזב לא יוכל לפנות את המים בצורה יעילה מהגג או המרפסת. הצטברות של מים על גבי גג או מרפסת, תביא עם הזמן לפגיעה במערכת האיטום, ולחדירת רטיבות לתוך המבנה.

 

נזק מכאני למרזב

נזק מכאני למרזב עלול להיגרם ממכה, הנחת סולם או כל חפץ אחר. במצב שכזה, המרזב עלול להתעקם או להיות מוסט ממסלולו, ולכן תהיה פגיעה בתפקודו התקין.

 

שיפוע לא יעיל

תיקוני מרזבים בפוריידיס נדרשים לעתים גם עקב הנחת מרזב בצורה בלתי מקצועית. כשאנו מתקינים מרזב – השיפוע חייב ליצור הפרש של 5 סנטימטרים בערך, בין הנקודה הגבוהה ביותר לנקודה הנמוכה ביותר. שיפוע שאינו יעיל – ימנע מהמרזב להוביל את המים כמו שצריך, ולכן ידרוש תיקון.

איתור נזילות

טיפים לגבי תיקון מרזבים בפוריידיס

"עשה זאת בעצמך"? לא תמיד כדאי

אנשים רבים בוחרים לתקן את המרזבים שלהם בכוחות עצמם, וזה אכן אפשרי. יחד עם זאת חשוב לזכור, שעבודה עם מרזבים לעתים כרוכה בסכנת נפילה מגובה – וזה בהחלט לא שווה את זה. במקרים שבהם העבודה היא מורכבת או מסוכנת, כדאי להזמין מתקן גגות מוסמך לביצוע העבודה.

 

תחזוקת המרזבים

תחזוקה וניקוי של המרזבים היא חשובה במיוחד, ומונעת בעיות והוצאות כספיות מיותרות. מומלץ להזמין טיפול מונע למרזבים אחת לשנה, לפני ימי החורף – על מנת למנוע את הצורך בהוצאות כבדות יותר עקב צורך באיטום מחדש וכו'.

 

התקנת רשת למרזב

בעת שאתם מזמינים בעל מקצוע להתקנת מרזב בפוריידיס, או כשאתם עושים זאת בכוחות עצמכם – הקפידו להתקין רשת במרזב. רשת מונעת כניסה של לכלוכים גדולים אל תוך המרזב, דוגמת אבנים ושאריות חומרי איטום, בוץ, עלים, צואת ציפורים וחפצים שונים. לכלוכים שכאלו עלולים לסתום את המרזב לעתים תכופות, ולגרום לנו הוצאות מיותרות.

 

סוגי מרזבים

בעת שאנו בוחרים סוג מרזב לצורך התקנה בבית חדש, או לצורך שיפוץ בבית קיים – נמצא כי השוק מציע מגוון של סוגי מרזבים. בין החומרים הנפוצים נוכל למצוא מרזבי פח, פלסטיק, אבץ, אלומיניום ועוד. על אף שחלק מהחומרים הם זולים במיוחד, זכרו שמרזבים אלו מתבלים מהר יחסית למרזבים היקרים יותר. ניתן גם למצוא פתרון שהוא לא יקר, ויחד עם זאת – מחזיק זמן רב יחסית.

 

אחריות על המרזב

בעת שנזמין מתקין מרזבים להתקנת מרזב חדש או לתיקון בפוריידיס, מומלץ לוודא מולו את עניין האחריות. כשמדובר במרזב חדש – צריכה להינתן אחריות של בין 3 ל – 5 שנים על העבודה, והיא תכלול שירות תיקונים וחלקי חילוף.

זיפות גגות

שאלות ותשובות

אנשים רבים בוחרים לתקן את המרזבים שלהם בכוחות עצמם, וזה אפשרי. אבל חשוב לזכור שבמקומות שאנחנו לא מבינים עדיף לקרוא לבעל מקצוע לתקן את המרזב בפוריידיס.
מספר תקלות עיקריות שקורות בנכס מצריכות הזמנה של בעל מקצוע כגון – התפרקות מרזב, סתימת מרזב, נזק מכאני למרזב, רטיבות באזור המרזבים ועוד. במקרים של תקלות במרזב כדאי להזמין בעל מקצוע מנוסה בתחום.
ניווט במאמר