תיקון גגות בגבעתיים

מחפשים תיקון גגות בגבעתיים? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

בני גגות - תיקון רעפים
בני אלפסי

בני גגות - תיקון רעפים

נבדק לאחרונה 09.07.2024
4.75
167
חוות דעת
התמחויות: תיקון גגות רעפים , התקנת בידוד לחום/ קור , מרזבים , תיקון והחלפת ארגזי רוח , התקנת ציפוי לארגזי רוח , עמידה בלוח הזמנים , אחריות מלאה על כל עבודה
מאסטר גגות רעפים
אלון זאדה

מאסטר גגות רעפים

נבדק לאחרונה 18.07.2024
4.78
209
חוות דעת
התמחויות: תיקון גגות , התקנת גגות , פרגולות , ייצור, מכירה והרכבה של פרגולות אלומיניום , דקים , החלפת גגות , איטום , בניה ובידוד של גגות רעפים
נגר גגות אלי אמידי
אלי אמידי

נגר גגות אלי אמידי

נבדק לאחרונה 13.06.2024
4.57
37
חוות דעת
התמחויות: בניית פרגולות , בניית מבנים קלים / ניידים , שירותי תיקונים כללי , הקמת דקים , בניית צימרים , גדרות , שרות אדיב עם חיוך
אלרם עבודות עץ ורעפים
מוחמד וואתד

אלרם עבודות עץ ורעפים

נבדק לאחרונה 06.07.2024
4.86
35
חוות דעת
התמחויות: החלפת רעפים , תיקוני גגות ברעפים , בנייה קלה , ארגזי רוח , בניית צימרים , פרגולות ודקים מעץ , בניית גגות חדשים , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים , עמידה בלוחות זמנים
כל בו לגג
פרוק ותד

כל בו לגג

נבדק לאחרונה 16.07.2024
4.94
47
חוות דעת
התמחויות: פרגולות ודקים מעץ , גגות רעפים , תיקוני גגות ברעפים , בנייה קלה , ארגזי רוח , החלפת גגות , בניית צימרים , עמידה בלוחות זמנים , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים
טיפ טופ גגות רעפים ופרגולות
יהודה פדידה

טיפ טופ גגות רעפים ופרגולות

נבדק לאחרונה 14.07.2024
4.86
14
חוות דעת
התמחויות: בניית גגות חדשים , שיפוץ גגות ישנים , תיקוני גגות רעפים , עבודות איטום בסנפלינג , התקנת מרזבים , פרגולות עץ , פרגולות ואלומיניום , עמידה בזמנים , שירות מקצועי ואדיב , אחריות על כל עבודה
סופר גגות
נור מנסור

סופר גגות

נבדק לאחרונה 14.07.2024
4.86
42
חוות דעת
התמחויות: החלפת גגות רעפים , תיקונים ואיטומים לגגות רעפים , החלפת ארגזי רוח , ריצפות מדקים בעיצוב אישי , פרגולות מעץ בהתאמה אישית , פתיחת עליות גג , מחסנים מעץ , עמידה בלוחות זמנים , מחירים הוגנים , אחריות מלאה על העבודה
א.ע אחים עומר
ותד ואסים

א.ע אחים עומר

נבדק לאחרונה 16.07.2024
4.95
39
חוות דעת
התמחויות: בניית פרגולות מאלומיניום ועץ , בניית דקים , הרכבת גגות חדשים , תיקון גגות קיימים , התקנת מרזבים חדשים , חיפוי אלומניום לארגזי רוח , עמידה בלוחות זמנים , בניית מחסני עץ , בניית גדרות עץ , עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים

תיקון גגות בגבעתיים הוא שירות פופולארי, ובייחוד עם תחילת ימי הגשמים החורפיים. גגות תקולים, למעשה חושפים את מעטפת האיטום של המבנה, הופכים אותה לפחות עמידה, ולכן – מגבירים את הסיכוי לכשל באיטום. ישנם סוגים רבים של גגות בגבעתיים, וכל אחד מהם עשוי לסבול מנזקים מעט שונים. בעלי המקצוע המתמחים בתיקוני גגות נקראים "גגנים", והם אלו שיוכלו לייעץ לנו כיצד לטפל בבעיה. במאמר זה אספנו עבורכם מספר נקודות חשובות, לגבי תיקון גגות בגבעתיים.

 

מתי נזמין תיקון גגות בגבעתיים?

תיקוני גגות בגבעתיים נדרשים בעיקר עם תחילת החורף, ולרוב הפופולאריות נובעת מחשיפת כשל מסוים באיטום הגג. ברוב המקרים, סביר להניח שאותו כשל כבר היה קיים שבועות או חודשים לפני כן, אך הגשם הוא זה שסיפר לנו על קיומו באופן חד משמעי. כשאנו מעוניינים לבדוק את הגג שלנו מחשש שהוא דורש תיקון, עלינו להזמין איש גגות מוסמך, או בכינוי המקצועי שלו – "גגן".

תיקון גגות

סיבות המצריכות תיקון גגות בגבעתיים

יש מגוון של סיבות שיכולות לגרום לנזק בגג שלנו ולצורך בתיקונו, ועליהן נפרט כעת:

 

טיפוס והליכה על הגג

קיימים בעלי מקצוע שונים שצריכים להגיע לגג לטובת עבודות כאלה ואחרות, והם בהחלט עלולים לגרום לנזק בשוגג. לעתים אף מדובר בשכן בלתי זהיר, שעלול לשבור את אחד הרעפים, או לגרום נזק מסוג אחר. כשאנו יודעים שבעל מקצוע או כל אדם אחר צפוי לעלות לגג שלנו, מומלץ שנעלה עמו כדי להשגיח ולוודא על מנת שלא נצטרך להזמין בעל מקצוע נוסף לתיקון גגות רעפים.

טיפוס והליכה על הגג

 

לכלוך שמצטבר על הגג

עם זמן מצטבר על הגג שלנו לכלוך רב, כגון עלים, ענפים, צואת ציפורים, צעצועים, בוץ ועוד. הלכלוך הזה עשוי ליצור עומס על הגג, ולגרום לשבירה של רעפים ולסתימה של מרזבים. נזק לגג או חסימה של המרזבים – יביאו בסופו של דבר לעומס על מעטפת האיטום וכשל פוטנציאלי שלה.

 

אנטנות וחפצים אחרים

הגג שלנו מכיל מתקנים שונים, ביניהם אנטנות, דודי שמש, קולטים ועוד. לעתים, התנתקות של אחד מהפריטים האלו כתוצאה מרוח או כל סיבה אחרת – עלול לגרום לנזק רציני לגג שלנו. ההמלצה היא להקדים תרופה למכה, להסיר פריטים שאינם נחוצים, ולחזק את אלו שכן צריכים להישאר.

תיקון גגות רעפים

מתי כדאי להזמין תיקון גגות בגבעתיים?

כפי שנכתב בתחילת המאמר, נראה שרוב האנשים מזמינים תיקוני גגות בגבעתיים עם תחילת החורף. יחד עם זאת, המשכילים לעשות – יזמינו את הגגן עוד לפני הגעת החורף, וזאת עקב שתי סיבות עיקריות:

 

מחיר זול יותר

כשאנו מזמינים גגן בתקופה הגשומה, עלינו להבין שהוא עמוס במיוחד. כמו בכל סוג של שירות, כשהעומס עולה – כך גם המחיר, ולכן מומלץ להזמין את הגגן עוד לפני הגעת החורף, וכך לחסוך משמעותית במחיר.

 

עבודה איכותית יותר

ברוב המקרים, תיקון הגג יצריך גם עבודת איטום מחודשת. כשאנו מדברים על תיקון גגות ועבודות איטום – כדאי לבצע אותם בסביבה יבשה, עקב הסיבה שרטיבות משפיעה על חומרי האיטום, וגורמת לעבודה הרבה פחות איכותית. הזמנת גגן בתקופה יבשה, תאפשר לנו עבודת תיקון איכותית ועמידה יותר.

עבודה איכותית יותר

 

תיקון סוגי גגות שונים בגבעתיים

יש סוגים שונים של גגות, וכל אחד מהם מצריך תיקונים בעלי אופי שונה.

  • גגות מרוצפים – מתמודדים עם כמות משקעים מסיבית במיוחד, כשמערכת האיטום שלהם ממוקמת מתחת למרצפות. נזק לגג מרוצף עלול להצריך לעתים פירוק של כל המרצפות, על מנת לייבש את הצטברות המים שמתחת.
  • גגות רעפים – לרוב יסבלו מנזקים הקשורים לרעפים שבורים, ועבודת התיקון שלהם תתמקד בתיקון הרעפים, ניקוי הגג, ושיפור מערכת האיטום הממוקמת מתחת לרעפים.
  • גגות שטוחים – נפוצים במיוחד בבניינים, ומתאפיינים במערכת איטום חשופה. גגות אלו לרוב ידרשו תיקון של מעטפת האיטום באמצעות זיפות, יריעות ביטומניות, או כל אמצעי איטום אחר.
  • מחירי תיקון גגות בגבעתיים – כשאנו מזמינים איש מקצוע לתיקון הגג שלנו, הוא יספק לנו הצעת מחיר המבוססת על מספר פרמטרים עיקריים

תיקון סוגי גגות שונים בגבעתיים

 

סוג העבודה

כמו שמגוון הנזקים האפשריים לגג שלנו הוא רחב – כך גם טווח העבודות האפשריות. ייתכן ונדרש להחלפת רעף בודד בלבד בעלות של כ- 300 שקלים, ואולי נצטרך לחדש את כל מעטפת האיטום של הגג בעלות של כמה אלפים או עשרות אלפי שקלים. המחיר יושפע באופן ישיר מסוג העבודה, כיוון שכל תיקון דורש רמת מאמץ אחרת וחומרי איטום שונים.

 

תנאי השטח

תנאי השטח ישפיעו באופן ישיר על המחיר, מכיוון שהם יקבעו את רמת הסיכון עבור בעל המקצוע, ואת הציוד שאותו הוא יצטרך עבור העבודה. גגות מסוימים הם משופעים במיוחד, ולכן ידרשו ציוד מיוחד – למשל איטום בסנפלינג. גגות גבוהים לעתים יצריכו שימוש במנוף, וגם זה צפוי לייקר את מחיר העבודה.

תיקון גגות

הזמנת גגן בגבעתיים

בעת שאנו יוצרים קשר עם בעל המקצוע, זכרו שאין הוא תמיד יכול לתת לנו הצעת מחיר מבלי להגיע ולהתרשם מהבעיה. בנוסף, הקפידו לבחור בגגן המתמחה בתיקון גגות, ולא ב"כלבויניק" שיודע לעשות הכל. טיפ אחרון וחשוב – בררו מול הגגן לגבי אחריות על העבודה!

שאלות ותשובות

כדאי להזמין גגן עם תחילת החורף במידה וישנה נזילה לא ברורה. יחד עם זאת, ברגע שזיהינו תקלה בעצמנו כגון שבר בגג או של רעף, עדיף לא לחכות! המשכילים לעשות – יזמינו את הגגן עוד לפני החורף.
יש מספר סוגים של גגות פופולאריים: גגות מרוצפים, גגות רעפים, גגות שטוחים ועוד.
ניווט במאמר