קבלני איטום בחיפה

מחפשים קבלני איטום בחיפה? ריכזנו עבורכם את קבלני האיטום והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

תימור חלבי
תימור חלבי

תימור חלבי

נבדק לאחרונה 17.07.2024
4.96
232
חוות דעת
התמחויות: ** ללא גגות רעפים ** , זיפות וסיוד גגות , יריעות ביטומניות , סיוד והלבנה , איטום גגות וגגות קלים , איטום מרתפים , איטום קירות בהתזה ובמריחה , עד 10 שנים אחריות על כל עבודה , אמינות מעל הכל , מחירים נוחים לכל כיס
דוקטור איטום
אחמד עיסאוי

דוקטור איטום

נבדק לאחרונה 21.07.2024
4.94
62
חוות דעת
התמחויות: זיפות גגות , הלחמת יריעות ביטומניות , שיקום וחידוש בטון , איטום מבנים , איטום קירות וחלונות חיצוניים , הלבנת גגות בחומר אקריל , יציקות בטקל , מתן שירות לבתים פרטיים ועסקים
עבודות איטום ובידוד גגות
מהנד שנאווי

עבודות איטום ובידוד גגות

נבדק לאחרונה 30.06.2024
4.88
17
חוות דעת
התמחויות: זיפות וסיוד גגות , יריות ביטומניות , יציקות בט קל , שיקום מבנים חיצוניים , איטום גגות\גגות מרוצפים , איטום מרתפים , עמידה בזמנים , אחריות מלאה על כל עבודה , איטום בהתזה
האוטם לצפון
עבד כנאני

האוטם לצפון

נבדק לאחרונה 17.07.2024
4.96
50
חוות דעת
התמחויות: איטום גגות , איטום חדרים רטובים , איטום עם בט קל , איטום בהתזה , כל סוגי האיטום , זיפות גגות , יריעות ביטומניות , אחריות על כל עבודה , מחירים הוגנים
א.ש עבודות איטום ובידוד
אחמד שנאוי

א.ש עבודות איטום ובידוד

נבדק לאחרונה 14.07.2024
4.65
26
חוות דעת
התמחויות: איטום גגות , יריעות ביטומניות , איטום מבנים , בידוד , איטום ברכות שחייה , זיפות , מקצועיות , מחירים נוחים ואטרקטיבים , שיקום בטון מזוין , שירות 24 שעות ביממה
א.ה עבודות איטום
מוסעב אבו אל היגה

א.ה עבודות איטום

נבדק לאחרונה 21.07.2024
4.94
48
חוות דעת
התמחויות: איטום גגות מרוצפים , איטום קירות חיצוניים , איטום מרפסות , איטום בהתזה ובהזרקה , יצירת שיפועים (בטקל)

קבלני איטום בחיפה נחשבים לבעלי מקצוע הנהנים מביקוש גבוה, ובמיוחד עם הגעתם של הגשמים הראשונים בכל חורף. עבודתם של קבלני איטום בחיפה אינה מסתכמת רק באיטום גגות, על אף שזהו התחום המוכר ביותר בענף האיטום. מעבר לאיטום גגות, נוכל למצוא שירותים חשובים כמו איטום קירות חיצוניים, איטום בריכות ומאגרי מים, איטום אדניות וגינות גג ועוד. יש מספר לא מועט של קבלני איטום בחיפה, ועלינו לדעת לבחור בצורה נכונה. מה חשוב לנו לדעת כשאנו זקוקים לעבודת איטום בחיפה?

 

הצורך וההיסטוריה של האיטום

האיטום נהוג עוד מימי קדם, והחל את דרכו כבר עם בניית הספינות והבתים הראשונים ע"י האנושות. בעת שאנו מנסים להפריד בין סביבה רטובה ליבשה, איטום איכותי הוא הכרחי. הדוגמה המוכרת ביותר לכך היא כמובן הגג שמעל ראשינו, ואנו מרגישים זאת בעיקר בתקופת החורף. עבודות איטום הן נרחבות, ואינן מסתכמות רק באיטום גגות. באילו מקרים נחפש קבלני איטום בחיפה?

קבלני איטום

סוגי עבודות איטום בחיפה

 

איטום גגות

איטום גגות הוא סוג העבודה המוכר ביותר בתחום זה, והוא נחוץ בעיקר בתחילת ימי החורף – בזמן שכשלי האיטום נחשפים אל מול הגשמים. השיטה הוותיקה ביותר לאיטום גגות היא שיטת הזיפות, ולמרות השיטות החדישות יותר – השימוש בזפת עדיין פופולארי, כיוון שמדובר בשיטה זולה ופשוטה יחסית. עם השנים השתכלל תחום איטום הגגות, וכיום אנו יכולים למצוא בו מגוון של חומרי איטום, למשל איטום ביריעות ביטומניות, חומרים צמנטיים, יריעות PVC ועוד.

 

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים הוא נחוץ ממש כמו איטום גגות, והוא משלים את מעטפת האיטום הכוללת של המבנה. הקירות החיצוניים של המבנה חשופים למשקעים רבים, וכשל באיטום שלהם יביא לרטיבות בקירות ובתקרה.

מעבר למניעת חדירת רטיבות, איטום קירות חיצוניים גם מאפשר לנו לשמור על טמפרטורה נעימה בבית, ולכן מונע בזבוז אנרגיה לטובת חימום או קירור של החלל.

 

איטום בריכות

איטום בריכות בטון נעשה, כמובן, מכיוון שאנו מעוניינים לשמור על המים בתוך הבריכה, אך זוהי לא המטרה היחידה. איטום של בריכות בטון פרטיות או ציבוריות נעשה מבפנים אך גם מבחוץ – על מנת למנוע חלחול רטיבות מהאדמה אל תוך דפנות הבטון. בטון הוא חומר שסופח מים, ובמידה והוא יספוג רטיבות – עם הזמן הדבר יביא להתפוררות שלו. איטום של בריכות חייב להיות ברמה גבוהה, על מנת לא לסכן את יסודות המבנה הצמוד לבריכה.

 

איטום מאגרי מים

מאגרי מים חיצוניים משמשים למטרות שונות, כגון בריכות התפלה, בריכות דגים ועוד. מאגרי מים חיצוניים צריכים להיאטם בצורה הרמטית לחלוטין, על מנת למנוע דליפה של המים.

מעבר לעניין החיסכון – דליפה של מים יכולה גם לגרום נזק לסביבה, במידה ומדובר במים מזוהמים שיכולים לחלל את מי התהום שלנו בחיידקים או כימיקלים. איטום של מאגרי מים חיצוניים נעשה באמצעות מספר שכבות של יריעות מיוחדות, ודורש מיומנות ודיוק.

 

איטום גינות גג

אנשים רבים בוחרים להביא את הטבע אליהם הביתה, למרות שהם מתגוררים בקומה הגבוהה של הבניין. גינות גג הפכו לפופולאריות במיוחד, וניתן ליישם אותן באמצעות אדניות מסוגים שונים, או באמצעות מדשאות של ממש. בשני המקרים – גינת גג דורשת איטום איכותי, ובמיוחד כשמדובר במדשאות הממוקמות מעל גגות של דירות. חלחול של רטיבות דרך גינת גג יצריך פירוק של כל הקונסטרוקציה וידרוש כסף ומאמץ רב, ולכן מומלץ לבצע איטום גינות גג באופן מקצועי.

איטום קירות חיצוניים

בחירה מתוך קבלני איטום בחיפה

שוק קבלני האיטום בחיפה הוא נרחב, וזאת עקב הביקוש הרב לעבודות איטום מכל הסוגים. כיצד נדע לבחור בצורה נכונה מבין בעלי המקצוע הרבים?

 

הכירו את השוק!

כמו בכל תחום, השלב הראשון הוא שלב הכרת השוק. בשלב זה נבצע סקר שוק מעמיק, שיעזור לנו להבין את שיטות האיטום הנהוגות כיום, את טווחי המחירים, וכמובן – יעזור לנו למצוא קבלני איטום בחיפה. השיטה הטובה ביותר היא כמובן לקבל חוות דעת ממקור ראשון, אך אופציה זו אינה זמינה תמיד. חשוב לוודא שחוות הדעת הן אמינות, ונכתבו ע"י לקוחות אמיתיים. במידה ויש לכם ספק, תמיד אפשר להשתמש באתרים כמו "מדרג", שנוהגים לוודא את חוות הדעת מול הלקוחות.

 

פנייה לקבלן האיטום בחיפה

בעת הפנייה הראשונית אל בעל המקצוע, הכינו את כל השאלות שאתם מעוניינים לשאול אותו, ונסו לדלות פרטים מדויקים ככל האפשר. חשוב להבין שלא תמיד בעל המקצוע יוכל לתת הצעת מחיר מיידית, מכיוון שלעתים ביקור והבנת הבעיה הם הכרחיים לשם כך. בכל מקרה, בעת השיחה הראשונית נוכל להתרשם מטון הדיבור, שליטה בתחום המקצועי, אדיבות וכו'.

 

תיאום מועד לעבודת האיטום

בעת שנתאם מועד לעבודת האיטום, חשוב לבחור במועד שבו נוכל להיות נוכחים בעת ביצוע העבודה. כמובן שאנו רוצים להאמין שנבצע בחירה טובה, ונזכה בבעל מקצוע אמין – אך לעולם אין לדעת בביטחון. נוכחותכם בעת עבודת האיטום מבטיחה עבודה איכותית יותר, ומונעת "עיגולי פינות" פוטנציאליים מצידם של קבלני האיטום.

 

שאלות ותשובות

בעת הפנייה הראשונית הכינו את כל השאלות שאתם מעוניינים לשאול את בעל המקצוע ונסו לדלות פרטים מדויקים ככל האפשר על אופן העבודה שלו וטון הדיבור בטלפון – האם הוא נשמע אדיב וסבלני וכו'.
עבודות איטום הן נרחבות, ואינן מסתכמות רק באיטום ספציפי, ישנם איטומי גגות, בריכות, מאגרי מים, גינות ועוד. שוק קבלני האיטום בחיפה הוא נרחב, יש להתאים את קבלן האיטום לפי סוג העבודה.
ניווט במאמר