קבלני איטום בנחושה

מחפשים קבלני איטום בנחושה? ריכזנו עבורכם את קבלני האיטום והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

האוטמים
אוראל יונה

האוטמים

נבדק לאחרונה 21.05.2024
4.92
38
חוות דעת
התמחויות: ביצוע כל עבודות האיטום על פי תקן , ביצוע עבודות גובה וסנפלינג , הלחמת יריעות ביטומניות , איטום בהתזה , איטום מרתפים ומאגרי מים , זיפות וסיוד גגות , עבודות יצוקת בט - קל , ייעוץ מקצועי בבית הלקוח , אחריות על כל עבודה , מחירים הוגנים ותודעת שירות גבוהה
איטום צפרירים
ניצ'קו סיליק

איטום צפרירים

נבדק לאחרונה 01.05.2024
4.82
34
חוות דעת
התמחויות: כל סוגי האיטום: גגות מרוצפים, הלבנת גגות, איטום ביריעות ביטומניות תקניות , ביצוע עבודות סנפלינג: איטום קירות, תפרים, חיזוק קירות שיש והתקנת מרזבים , בוגר השתלמות של הטכניון תעודה 659 , ללא גגות רעפים , איננו מסתתרים מאחורי טלפונים פקסים וכתובתנו קבועה במשך שנים רבות , שירות אמין בבית הלקוח, אחריות על כל עבודה
מורן איטום ובידוד
אלי פחימה

מורן איטום ובידוד

נבדק לאחרונה 16.05.2024
4.59
39
חוות דעת
התמחויות: איטום - לא מטפל גגות רעפים , בידוד , זיפות , אחריות , קבלן רשום , נסיון רב שנים , מקצועיות , אמינות , ללא גגות רעפים 
א.ג מומחים לאיטום
ג'אמאל אבו נאב

א.ג מומחים לאיטום

נבדק לאחרונה 22.05.2024
4.66
41
חוות דעת
התמחויות: כל סוגי היריעות ביטומניות , זיפות גגות , סיוד גגות , תיקונים לאיטום , איטום מרתפים ומאגרי מים , עמידה בלוחות זמנים , אחריות על כל עבודה , מחירים הוגנים
ג`ובראן איטום
אוסאמה ג'ובראן

ג`ובראן איטום

נבדק לאחרונה 23.05.2024
4.85
26
חוות דעת
התמחויות: כל עבודות האיטום , איטום בהתזה , איטיום ביריות ביטומניות , עמידה בזמנים , מחירים הוגנים , שירות וליווי מקצועי , שימוש בחומרים הטובים ביותר
א.א. אחים עבאסי
אחמד עבאסי

א.א. אחים עבאסי

נבדק לאחרונה 29.02.2024
4.79
53
חוות דעת
התמחויות: איטום גגות ומבנים , יריעות ביטומניות , זפת , סיוד גגות , שיפוצים כלליים , מקצועיות ואמינות , שימוש בחומרים הכי איכותיים בשוק , אחריות מלאה על כל עבודה

קבלני איטום בנחושה נחשבים לבעלי מקצוע הנהנים מביקוש גבוה, ובמיוחד עם הגעתם של הגשמים הראשונים בכל חורף. עבודתם של קבלני איטום בנחושה אינה מסתכמת רק באיטום גגות, על אף שזהו התחום המוכר ביותר בענף האיטום. מעבר לאיטום גגות, נוכל למצוא שירותים חשובים כמו איטום קירות חיצוניים, איטום בריכות ומאגרי מים, איטום אדניות וגינות גג ועוד. יש מספר לא מועט של קבלני איטום בנחושה, ועלינו לדעת לבחור בצורה נכונה. מה חשוב לנו לדעת כשאנו זקוקים לעבודת איטום בנחושה?

 

הצורך וההיסטוריה של האיטום

האיטום נהוג עוד מימי קדם, והחל את דרכו כבר עם בניית הספינות והבתים הראשונים ע"י האנושות. בעת שאנו מנסים להפריד בין סביבה רטובה ליבשה, איטום איכותי הוא הכרחי. הדוגמה המוכרת ביותר לכך היא כמובן הגג שמעל ראשינו, ואנו מרגישים זאת בעיקר בתקופת החורף. עבודות איטום הן נרחבות, ואינן מסתכמות רק באיטום גגות. באילו מקרים נחפש קבלני איטום בנחושה?

קבלני איטום

סוגי עבודות איטום בנחושה

 

איטום גגות

איטום גגות הוא סוג העבודה המוכר ביותר בתחום זה, והוא נחוץ בעיקר בתחילת ימי החורף – בזמן שכשלי האיטום נחשפים אל מול הגשמים. השיטה הוותיקה ביותר לאיטום גגות היא שיטת הזיפות, ולמרות השיטות החדישות יותר – השימוש בזפת עדיין פופולארי, כיוון שמדובר בשיטה זולה ופשוטה יחסית. עם השנים השתכלל תחום איטום הגגות, וכיום אנו יכולים למצוא בו מגוון של חומרי איטום, למשל איטום ביריעות ביטומניות, חומרים צמנטיים, יריעות PVC ועוד.

 

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים הוא נחוץ ממש כמו איטום גגות, והוא משלים את מעטפת האיטום הכוללת של המבנה. הקירות החיצוניים של המבנה חשופים למשקעים רבים, וכשל באיטום שלהם יביא לרטיבות בקירות ובתקרה.

מעבר למניעת חדירת רטיבות, איטום קירות חיצוניים גם מאפשר לנו לשמור על טמפרטורה נעימה בבית, ולכן מונע בזבוז אנרגיה לטובת חימום או קירור של החלל.

 

איטום בריכות

איטום בריכות בטון נעשה, כמובן, מכיוון שאנו מעוניינים לשמור על המים בתוך הבריכה, אך זוהי לא המטרה היחידה. איטום של בריכות בטון פרטיות או ציבוריות נעשה מבפנים אך גם מבחוץ – על מנת למנוע חלחול רטיבות מהאדמה אל תוך דפנות הבטון. בטון הוא חומר שסופח מים, ובמידה והוא יספוג רטיבות – עם הזמן הדבר יביא להתפוררות שלו. איטום של בריכות חייב להיות ברמה גבוהה, על מנת לא לסכן את יסודות המבנה הצמוד לבריכה.

איטום בריכות

 

איטום מאגרי מים

מאגרי מים חיצוניים משמשים למטרות שונות, כגון בריכות התפלה, בריכות דגים ועוד. מאגרי מים חיצוניים צריכים להיאטם בצורה הרמטית לחלוטין, על מנת למנוע דליפה של המים.

מעבר לעניין החיסכון – דליפה של מים יכולה גם לגרום נזק לסביבה, במידה ומדובר במים מזוהמים שיכולים לחלל את מי התהום שלנו בחיידקים או כימיקלים. איטום של מאגרי מים חיצוניים נעשה באמצעות מספר שכבות של יריעות מיוחדות, ודורש מיומנות ודיוק.

 

איטום גינות גג

אנשים רבים בוחרים להביא את הטבע אליהם הביתה, למרות שהם מתגוררים בקומה הגבוהה של הבניין. גינות גג הפכו לפופולאריות במיוחד, וניתן ליישם אותן באמצעות אדניות מסוגים שונים, או באמצעות מדשאות של ממש. בשני המקרים – גינת גג דורשת איטום איכותי, ובמיוחד כשמדובר במדשאות הממוקמות מעל גגות של דירות. חלחול של רטיבות דרך גינת גג יצריך פירוק של כל הקונסטרוקציה וידרוש כסף ומאמץ רב, ולכן מומלץ לבצע איטום גינות גג באופן מקצועי.

איטום קירות חיצוניים

בחירה מתוך קבלני איטום בנחושה

שוק קבלני האיטום בנחושה הוא נרחב, וזאת עקב הביקוש הרב לעבודות איטום מכל הסוגים. כיצד נדע לבחור בצורה נכונה מבין בעלי המקצוע הרבים?

 

הכירו את השוק!

כמו בכל תחום, השלב הראשון הוא שלב הכרת השוק. בשלב זה נבצע סקר שוק מעמיק, שיעזור לנו להבין את שיטות האיטום הנהוגות כיום, את טווחי המחירים, וכמובן – יעזור לנו למצוא קבלני איטום בנחושה. השיטה הטובה ביותר היא כמובן לקבל חוות דעת ממקור ראשון, אך אופציה זו אינה זמינה תמיד. חשוב לוודא שחוות הדעת הן אמינות, ונכתבו ע"י לקוחות אמיתיים. במידה ויש לכם ספק, תמיד אפשר להשתמש באתרים כמו "מדרג", שנוהגים לוודא את חוות הדעת מול הלקוחות.

הכירו את השוק!

 

פנייה לקבלן האיטום בנחושה

בעת הפנייה הראשונית אל בעל המקצוע, הכינו את כל השאלות שאתם מעוניינים לשאול אותו, ונסו לדלות פרטים מדויקים ככל האפשר. חשוב להבין שלא תמיד בעל המקצוע יוכל לתת הצעת מחיר מיידית, מכיוון שלעתים ביקור והבנת הבעיה הם הכרחיים לשם כך. בכל מקרה, בעת השיחה הראשונית נוכל להתרשם מטון הדיבור, שליטה בתחום המקצועי, אדיבות וכו'.

 

תיאום מועד לעבודת האיטום

בעת שנתאם מועד לעבודת האיטום, חשוב לבחור במועד שבו נוכל להיות נוכחים בעת ביצוע העבודה. כמובן שאנו רוצים להאמין שנבצע בחירה טובה, ונזכה בבעל מקצוע אמין – אך לעולם אין לדעת בביטחון. נוכחותכם בעת עבודת האיטום מבטיחה עבודה איכותית יותר, ומונעת "עיגולי פינות" פוטנציאליים מצידם של קבלני האיטום.

תיאום מועד לעבודת האיטום

שאלות ותשובות

בעת הפנייה הראשונית הכינו את כל השאלות שאתם מעוניינים לשאול את בעל המקצוע ונסו לדלות פרטים מדויקים ככל האפשר על אופן העבודה שלו וטון הדיבור בטלפון – האם הוא נשמע אדיב וסבלני וכו'.
עבודות איטום הן נרחבות, ואינן מסתכמות רק באיטום ספציפי, ישנם איטומי גגות, בריכות, מאגרי מים, גינות ועוד. שוק קבלני האיטום בנחושה הוא נרחב, יש להתאים את קבלן האיטום לפי סוג העבודה.
ניווט במאמר