חברות איטום ביהודה ושומרון

מחפשים חברות איטום ביהודה ושומרון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אנשים רבים מחפשים חברות איטום ביהודה ושומרון לצרכים שונים, וההיצע בתחום הוא רחב יחסית. אין זה משנה לאיזו מטרה אנו זקוקים לשירותיהן של חברות איטום – חשוב לדעת לבחור בצורה נכונה, כך שנקבל בעל מקצוע אמין שיבצע עבודה איכותית. מה עלינו לדעת כשאנו מחפשים חברות איטום ביהודה ושומרון?

 

ההיסטוריה של האיטום

איטום נמצא בשימוש האנושות מזה זמן רב, עוד מהתקופה שבה הומצאו הספינות והבתים הראשונים. מטרתו של האיטום היא למנוע כניסתם של נוזלים, למקומות שבהם הם יכולים לגרום עובש, ריקבון והתפוררות של חומרי בנייה. בעוד בעבר אופציות האיטום היו מצומצמות, כיום אנו עדים לכניסתם של חומרי איטום חדשים לשוק זה, ונראה שהאפשרויות מגוונות מאי פעם.

חברות איטום

אילו חומרים נפוצים בתחום האיטום?

זפת

זפת היא מהחומרים הוותיקים ביותר בתחום האיטום. הזפת החלה את דרכה בתחום הספנות, ולאחר מכן החלו להשתמש בה גם בענף הבנייה. איטום וזיפות גגות בזפת נחשב לשיטה הוותיקה ביותר, ונמצא בשימוש עד היום – עם שינויים וחידושים שהתווספו במהלך השנים.

בעת איטום בזפת חמה – יש לחמם אותה לטמפרטורה של 185 מעלות צלזיוס, ואז היא נמצאת בצמיגות האידיאלית על מנת לחדור ולמלא ביעילות סדקים, חורים ומגרעות. לאחר התייבשותה – הזפת יוצרת שכבה קשיחה ואטימה בפני נוזלים.

 

יריעות ביטומניות

הביטומן הוא נגזרת של נפט, הידוע ביכולתו להתרכך בחום וליצור איטום הרמטי במיוחד. איטום ביריעות ביטומניות נחשב בין השיטות היעילות לאיטום של גגות, מאגרי מים, איטום קירות חיצוניים ועוד. שיטה זו היא יקרה יחסית לשאר השיטות, אך מנגד – היא מחזיקה מעמד זמן רב, ומאפשרת לנו איטום איכותי לשנים רבות.

 

חומרים צמנטים

חומרים צמנטים הם משפחה של חומרים בעלי דרגות גמישות מגוונות, הנחשבים לחזקים ובעלי כושר הידבקות גבוה במיוחד. החומרים הצמנטים הם בעלי יכולת גבוהה לגשר על סדקים, והם משמשים לאיטום מרצפות, תקרות, מאגרי מים ועוד.

 

חומרים פוליאוריטנים

אלו הם חומרים המצטיינים בכושר הידבקות גבוה אל התשתית שעליה הם מיושמים, ומעבר לכך – הם מצטיינים ביכולת מתיחה וכיווץ גבוהה במיוחד. החומרים הפוליאוריטנים הם בעלי עמידות ייחודית לטמפרטורות קיצוניות, ועמידים בפני שחיקה ובלאי. בתחום האיטום חומרים אלו משמשים לאיטום של סדקים בקירות, מסביב לדלתות וחלונות ועוד.

ניתן להבין, שענף האיטום טומן בחובו מגוון רחב של חומרים, כשלכל אחד מהם יש תכונות אחרות ולכן הוא מתאים ליישומים אחרים. על מנת לבצע איטום יעיל – עלינו להכיר היטב את ההבדלים בין החומרים וגם את יחסי הגומלין ביניהם. במידה ואין אנו בעלי מקצוע בתחום האיטום, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע כדי לחסוך זמן, מאמץ מיותר, וכמובן – כסף. חברות איטום ביהודה ושומרון קיימות בשפע, כיצד נדע לבחור מבניהן?

איטום מרתפים

בחירה בין חברות איטום ביהודה ושומרון

כשאנו מחפשים חברות איטום ביהודה ושומרון, נמצא כי יש מגוון רחב מאוד בתחום, ועלינו לפעול ע"פ סדר פעולות נכון כדי לדעת לבחור מתוך המגוון הזה:

 

סקר שוק חברות איטום ביהודה ושומרון

השלב הראשון הוא סקר שוק, שיתבצע ברוב המקרים דרך האינטרנט. כמובן שההמלצה הטובה ביותר היא חוות דעת ממקור ראשון – אך אופציה זו אינה זמינה תמיד. בכל מקרה, בעת שאנו קוראים חוות דעת, חשוב לוודא את אמינותן ולנסות להבין אם אכן הן נכתבו ע"י לקוחות אמיתיים. אופציה נוספת היא שימוש באתרים כמו אתר "מדרג", שבהם חוות הדעת אינן "פרוצות" אלא מאומתות בשיחת טלפון עם כל לקוח.

 

 

בדיקת טווחי מחירים

האינטרנט מאפשר לנו לבצע השוואת מחירים זריזה, ולקבל סדר גודל של מחיר לעבודת האיטום שאנו צריכים. חברות איטום ביהודה ושומרון עובדות מעט שונה זו מזו, ולכן גם המחירים צפויים להשתנות. יחד עם זאת, כשיש בידינו טווח מחיר הנהוג עבור אותה עבודה – אנו יכולים לבחור בעל מקצוע אמין בצורה יעילה יותר.

 

פנייה ראשונית

בעת שיחת הטלפון הראשונית אל בעל המקצוע, הקפידו לדלות כמה שיותר מידע, ולבצע תיאום ציפיות. מעבר לפרטים הרגילים כגון מחיר, זמינות ואזור עבודה, חשוב גם לוודא לגבי אחריות ולגבי שירותים נלווים הקשורים לעבודת האיטום ביהודה ושומרון. כך למשל, בעת שאנו מבררים על זיפות גגות – כדאי לוודא שבעל המקצוע כולל בשירותיו גם את ניקיון הגג לפני העבודה, צביעה מלבינה וכדומה.

 

בחירת סוג האיטום

כשאנו מדברים על עבודות איטום, ברוב הפעמים אנו עומדים בפני הבחירה הזולה לעומת הבחירה היקרה. כל אדם נמצא בסיטואציה שונה ותמיד ישנם אילוצים, אך במידת האפשר – מומלץ לבחור את האופציה שתעניק לנו שקט לטווח הארוך. לרוב זוהי האופציה היקרה יותר, אך היא בהחלט שווה את זה!

 

תיאום מועד לעבודת האיטום

כשאנו מתאמים מועד, ההמלצה היא לבחור במועד שבו נוכל להיות נוכחים בעת עבודת האיטום. כמובן שברצוננו להאמין שנצליח לבחור בעל מקצוע אמין, אך לעולם אין לדעת – וכבר היו מקרים מעולם. זכרו שעבודת איטום חייבת להיות ברמה גבוהה על מנת שהיא תחזיק מעמד, ואנחנו לא רוצים בעל מקצוע "חאפר" שיבצע עבודה פזיזה ולא מושקעת.

איטום מרפסות

שאלות ותשובות

ישנם מספר רב של חומרים נפוצים אשר חברות איטום ביהודה ושומרון משתמשות בהם כגון: זפת – מהחומרים הוותקים בתחום האיטום, יריעות ביטומניות – נגזרת של נפט, חומרים צמנטים – משפחה של חומרים בעלי גמישות מגוונות, חומרים פוליאוריטנים – בעלי כושר הידבקות גבוה על התשתית שעליה הם מיושמים.
לפני שבוחרים עלינו לפעול ע"פ סדר פעולות כדי לדעת איזו חברה להזמין, בראש ובראשונה עלינו לבצע סקר שוקבין חברות האיטום הקיימות לפני שמתחילים בעבודה. בדיקת טווחי מחירים דרך האינטרנט והשוואה, פנייה אל חברת האיטום וביצוע בירורים ראשוניים כגון: זמני עבודה, שירותים נלווים והאם יש אחריות בסיום העבודה.
ניווט במאמר