איטום גגות בדרום

מחפשים איטום גגות בדרום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והגגנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

איטום גגות בדרום נחשב לשירות פופולארי במיוחד, ובמיוחד בימי הגשמים והחורף – בעת שאנשים מגלים כשלים באיטום הגג שלהם, ונזקקים לאיטום דחוף יחסית. תחום איטום הגגות התפתח בשנים האחרונות, ובעוד בעבר השיטה הנפוצה וכמעט היחידה הייתה הזפת החמה, כיום אנו יכולים לראות חידושים כמו יריעות ביטומניות, איטום בהתזה ושיטות נוספות (למידע נוסף על חומרי איטום).

כשאנו מתכוונים לבצע איטום גגות בדרום, חשוב שנתמצא ברמה מסוימת בשיטות השונות הקיימות בשוק, במחירים של כל שיטה, ובעמידות הצפויה של סוג האיטום. מאמר זה יעזור לכם להבין קצת יותר על תחום איטום הגגות, ויסייע בידכם לקבל החלטה נכונה.

 

ההיסטוריה של איטום הגגות

איטום גגות התבצע מאז תחילת השימוש במבנים בקרב האנושות, ולכן ניתן להבין שמדובר בפעולה עתיקה במיוחד. השימוש בזפת היה נהוג בעבר בתחום הספנות, לאחר מכן הזפת נכנסה לשימוש גם בענף הבנייה, וכיום היא עדיין נחשבת בין השיטות הנפוצות והזולות בעולם לאיטום גגות. בימינו קיימות שיטות חדישות ועמידות יותר, ביניהן איטום ביריעות ביטומניות, איטום בהתזה, איטום בחומרים פוליאוריטנים ועוד.

 

הצורך באיטום גגות בדרום

בין אם אנו מתגוררים בדרום או באזור אחר, הגג שלנו חשוף לתנאי אקלים משתנים, הכוללים שמש קופחת בקיץ, מעלות נמוכות בחורף, וכמובן – גשמים, ברד ולעתים שלגים במקומות מסוימים. כל שיטת איטום טומנת בחובה תכונות שונות, ולרוב כששיטת האיטום היא זולה יחסית – זה מצביע על עמידות נמוכה, וכנראה שנצטרך לחדש את האיטום לאחר תקופה קצרה יחסית. תקופת הגשמים היא הפופולארית ביותר להזמנת איטום גגות בדרום, לא מכיוון שזו התקופה המומלצת לעשות זאת, אלא מכיוון שאז אנשים מגלים שאיטום הגג שלהם דורש חידוש!

איטום גגות

שיטות איטום גגות בדרום

כאמור, כיום ענף איטום הגגות הוא מגוון יותר מפעם, ולרשותנו עומדות מספר שיטות לצורך איטום הגג שלנו. על מנת לבחור בצורה נכונה מבין השיטות, עלינו קודם להכיר אותן.

 

איטום גגות בזפת

איטום וזיפות גגות מהווה את השיטה הוותיקה ביותר, ולמרות שהיא לא יעילה כמו השיטות האחרות – היא עדיין אפקטיבית ונמצאת בשימוש רחב בארץ ובעולם. איטום גגות בזפת, מתבצע באמצעות זפת חמה בטמפרטורה של כ – 185 מעלות, הנמרחת על הגג וחודרת לכל הסדקים והמגרעות על פניו. לאחר התייבשותה – יוצרת הזפת משטח קשה ואטום למים.

 

יתרונות איטום גגות בזפת

 • הזפת היא חומר איטום מעולה עבור גגות שבהם יש מכשולים כאלו ואחרים, דוגמת דודי שמש, קולטי שמש, אנטנות ועוד.
 • הזפת היא שיטת האיטום הזולה ביותר, ולעתים אנשים יעדיפו להוציא סכום קטן בכל כמה שנים, על פני הוצאת סכום גבוה באופן חד פעמי.

 

חסרונות איטום גגות בזפת

 • מכיוון שהזפת מושפעת מהשמש הארצישראלית הקופחת, היא נוטה להתבלות ולכן דורשת תחזוקה שנתית.
 • כשאנו מזפתים את הגג, יש למרוח סיד מעל שכבת הזפת, או חומר מלבין אחר שיימנע את הנזק מקרני השמש. במידה ולא נעשה זאת – יחדור חום אל תוך הבית דרך הגג, והזפת תתבלה מהר יותר.
 • אנשים רבים נוהגים לזפת את הגג בחורף – לאחר שגשמים כבר חדרו אל הזפת הישנה. במקרה כזה נוכל להשתמש רק בחומר איטום נושם – שיוכל גם לאטום את הזפת ולהידבק אליה, וגם לאפשר למים שכבר חדרו להתאדות דרכו החוצה.

חסרונות איטום גגות בזפת

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות בדרום

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, ויש שיגידו שהוא מחליף בהתמדה את השימוש בזפת. היריעות עשויות חומר שהוא נגזרת של נפט גולמי, ומסוגל להתרכך בחום. החומר הוא גמיש וחזק, ומאפשר איטום לתקופת זמן ארוכה במיוחד. יש מספר סוגים של יריעות ביטומניות, כששני הסוגים העיקריים הם APP ו-SBS. את סוג היריעה הביטומנית לאיטום – בוחרים ע"פ תנאי השטח והאקלים באותו אזור.

 

יתרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות

 • שיטת היריעות הביטומניות נחשבת ליעילה מכל השיטות, והיא מוכיחה את העמידות הגבוהה ביותר בפני חדירת רטיבות.
 • היריעות הביטומניות הן בעלות בלאי נמוך במיוחד, ולכן שיטה זו מחזיקה לתקופות ארוכות במיוחד.
 • היריעות הביטומניות עמידות בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור.
 • איטום באמצעות יריעות ביטומניות אינו דורש תחזוקה כלל לאחר העבודה, וגם אין צורך לצבוע עליהן שכבת סיד או חומר מלבין אחר.

יתרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות

 

חסרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות

 1. איטום באמצעות יריעות ביטומניות הוא יקר יחסית, ומחירו בסביבות ה70 ₪ למ"ר.
 2. יריעות ביטומניות אינן עמידות לאורך זמן במידה ויש עליהן מים עומדים, ולכן הכנת הגג דורשת לעתים יצירת שיפועים באמצעות "בט-קל"(המשיכו לקרוא על יציקות בטקל) – מה שמוסיף לעלות הכוללת.
 3. קשה ליישם איטום באמצעות יריעות ביטומניות על גגות עם מכשולים רבים, דוגמת דודים, קולטים וכו'.
 4. השיטה מתאימה בעיקר לגגות שלא נאטמו בעבר, או שעברו איטום בזפת בלבד. שימוש בחומרים אחרים עשוי להוות בעיה, וידרוש את קילוף כל החומר מהגג.

 

איטום גגות בדרום בחומרים אקריליים גמישים

חומרים אקריליים לא נחשבים לבחירה הנפוצה ביותר לאיטום גגות, ובכל זאת הם נמצאים בשימוש לא מועט. חומרים אלו מגיעים בצבע לבן, ומתאימים לגגות קטנים בעיקר. מחירם של חומרים אלו, ממוקם בין מחירה הזול של הזפת לבין מחירן הגבוה של היריעות הביטומניות.

איטום גגות בדרום בחומרים אקריליים גמישים

 

יתרונות איטום גגות באמצעות חומרים אקריליים

 • החומרים האקריליים מגיעים כבר בצבע לבן, ולכן אין צורך למרוח עליהם שכבה נוספת בעת שהם משמשים לאיטום גגות.
 • חומרים אקריליים ניתנים ליישום באמצעות התזה, שהיא נוחה יחסית לשיטות איטום אחרות.

 

חסרונות איטום גגות באמצעות חומרים אקריליים

 • בעלי עמידות נמוכה למים עומדים, ולכן מתאימים לגגות עם שיפועים חדים, או לגגות עם ניקוז מדויק.
 • אינם מתאימים לגגות שיש בהם תשתית איטום ישנה, ויתאימו במיוחד למריחה או התזה על תשתית בטון.

חסרונות איטום גגות באמצעות חומרים אקריליים

 

איטום גגות בדרום באמצעות חומרים פוליאוריטנים

חומרים פוליאוריטנים המכונים גם "מסטיקים" – הם חומרים בעלי כושר הידבקות גבוה אל התשתית עליה הם נמרחים, ומשמשים לצרכים שונים בתחום האיטום. כשאנו מדברים על איטום גגות, חומרים פוליאוריטנים יעלו בערך כמו יריעות ביטומניות, אך נחשבים לפחות איכותיים מהן לצורך איטום גגות בדרום. אם כך, מתי מומלץ להשתמש בהם? למשל במצבים שבהם הגג אינו מתאים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, עקב גישה ותנאי שטח בעייתיים.

 

יתרונות איטום גגות באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 • איטום בחומרים פוליאוריטנים הוא יעיל במקרים שבהם יש קושי להשתמש ביריעות ביטומניות, כמו למשל בגגות שבהם יש מכשולים רבים, או גגות שקשה לגשת אליהם ונבצע איטום בסנפלינג.
 • חומרים פוליאוריטנים הם עמידים במיוחד כנגד שחיקה, וכנגד הבדלי טמפרטורות קיצוניים.
 • בעלי כושר הידבקות גבוה במיוחד למשטחים שונים.
 • ידידותיים לסביבה.

יתרונות איטום גגות באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 

חסרונות איטום גגות באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 • ה"מסטיקים" רגישים לשמש, ועלולים להתקלף בקלות אם נשתמש בהם על גגות חשופים לשמש.
 • שימוש בחומרים פוליאוריטנים, מצריך ברוב המקרים מריחת שכבת הגנה מפני קרני השמש.
 • פחות איכותיים מיריעות ביטומניות בתחום איטום הגגות, ומתאימים יותר ליישומים אחרים.

 

איטום גגות ביריעות PVC

יריעות אלה אינן מודבקות לגג כמו בשיטות איטום אחרות, אלא מונחות מעליו על מנת ליצור כיסוי חופשי. לרוב מחברים את יריעות ה – PVC למעקה הגג, וכך מכסים את כולו באופן יעיל.

איטום גגות ביריעות PVC

 

יתרונות איטום גגות ביריעות PVC

 1. היריעות חזקות מאוד וגמישות, במידה והם מותקנות בצורה נכונה – הן יכולות להחזיק עשרות שנים.
 2. יריעות PVC מתאימות לגגות שבהם תנאי השטח אינם מאפשרים להשתמש ביריעות המולחמות אל הגג.
 3. חומר היריעה הוא לבן, ולכן אינו דורש הלבנה נוספת.

 

חסרונות איטום גגות ביריעות PVC

1. שיטה זו נחשבת ליקרה במיוחד מבין השיטות לאיטום גגות בדרום.
2. מכיוון שהיריעות אינן מולחמות לגג, הן לא אוטמות אותו באופן הרמטי, ודבר זה יכול לגרום לכשלים באיטום.
3. בעת שיריעות ה – PVC מתבלות, אין אפשרות למרוח עליהן חומר איטום, מכיוון שהן מהוות תשתית לא יציבה.

חסרונות איטום גגות ביריעות PVC

 

איטום גגות בחומרים פולימרים

חומרים פולימריים מיושמים על גגות באמצעות מריחה או התזה, ומכונים לעתים גם "גומי לגג". כשאנו מדברים על תחום איטום הגגות, חומרים אלו משמשים בעיקר לאיטום של גגות פח.

 

יתרונות איטום גגות בחומרים פולימרים

 • עלות החומרים הללו היא זולה מאוד, ביחס לשיטות איטום הגגות האחרות.
 • החומרים מיושמים באמצעות מריחה או התזה, ואיטום הגג הוא נוח במיוחד באמצעותם.
 • גמישות החומרים הפולימרים היא גבוהה מאוד.

 

חסרונות איטום גגות בחומרים פולימרים

 • חומרים פולימרים הם בעלי עמידות וחוזק נמוכים יחסית לחומרים אחרים, והאחיזה שלהם היא חלשה יותר.
 • החומרים אינם מתאימים לשימוש על גגות מזופתים.

איטום גגות מקצועי

מחירי איטום גגות בדרום

כפי שראינו, יש מגוון של שיטות איטום גגות בדרום, וכל אחת מתאפיינת במחיר שונה. אם נתחיל מהנמוך לגבוה, נמצא ששיטות איטום הגגות בזפת, ואיטום באמצעות חומרים פולימרים הן השיטות הזולות ביותר, ועבור הזפת – זו אחת הסיבות שהופכות אותה לפופולארית במיוחד. מחיר איטום גגות בזפת או בחומרים פולימרים יעלה לנו בין 30 ל – 40 ₪ למ"ר, אך השימוש בזפת הוא נפוץ הרבה יותר עקב חסרונות החומרים הפולימרים. יש לזכור שבשתי השיטות האלה – נדרשת תחזוקה שנתית, וזהו שיקול שמומלץ לבצע לטווח הארוך. הבאים בתור הם חומרי האיטום האקריליים, שמחירם נע בין 40 ל – 50 שקלים למ"ר, והם מהווים את אופציית הביניים מבחינת המחיר.

לאחר מכן נוכל למצוא את שיטת האיטום ביריעות ביטומניות, שתעלה לנו בין 70 ל – 100 שקלים למ"ר, בהתאם לסוג היריעה שנבחר. ישנם מספר סוגי יריעות השונים בהרכב ובעובי, ותכונות אלו משפיעות על המחיר באופן ישיר. איטום באמצעות חומרים פוליאוריטנים יעלה לנו באותו סדר גודל של איטום באמצעות יריעות ביטומניות, אך נחשב פחות איכותי ממנו. עלות של איטום באמצעות יריעות PVC לרוב תנוע בין 60 ל – 110 שקלים למ"ר, ונחשבת לשיטה יקרה לעומת השיטות האחרות.

מחירי איטום גגות בדרום

 

איך מזמינים איטום גגות בדרום?

כשאנו מחפשים איטום גגות בדרום, ייתכן ואנו עושים זאת בלחץ מכיוון שרטיבות כבר חדרה לתוך הבית, ועדיין – מומלץ לעבוד ע"פ סדר פעולות יעיל:

 

השוואת מחירים

השוואת מחירים זריזה יכולה להתבצע דרך האינטרנט, תוך הסתמכות על מספר אתרים. באופן זה נוכל להבין מהו טווח המחירים ההגיוני עבור אותה עבודה, ונדע לא "ליפול" עם בעלי מקצוע שדורשים מחיר גבוה מהנהוג.

 

חוות דעת והמלצות

נסו להבין מול מי אתם עומדים, והשיטה הטובה ביותר היא להשיג המלצה ממקור ראשון. במידה וזה לא אפשרי – חפשו חוות דעת באינטרנט, ונסו לוודא שהן אכן נכתבו ע"י לקוחות אמיתיים.

חוות דעת והמלצות

 

פניה ראשונית

בשיחת הטלפון הראשונית אל בעל המקצוע – נסו לדלות כמה שיותר מידע, ובמקביל נסו להבין את הלך הרוח של אותו אדם. שימו לב לטון הדיבור, לאופן הצגת המחיר, לאדיבות, ולכל פרט אחר שעשוי להועיל.

 

תיאום ציפיות

תיאום ציפיות בשיחת הטלפון הוא חשוב במיוחד, ומונע אי נעימויות בהמשך התהליך! הקפידו לברר את המחיר הסופי, לוודא שאין תוספות או "הפתעות" כלשהן, לשאול לכמה זמן ניתנת אחריות על העבודה, ולוודא מול הקבלן שהוא מתכוון לבצע פינוי וניקוי של הגג מאובייקטים שעלולים להפריע בעבודה.

 

טיפ אחרון וחשוב!

עונת הגשמים היא העונה העמוסה ביותר אצל קבלני האיטום, וזאת מכיוון שכל כשלי איטום המבנים נותנים את אותותיהם ומאלצים את הדיירים לאטום בדחיפות את הגג. היו חכמים והקדימו תרופה למכה! בצעו בדיקה, ובמידת הצורך – חדשו את האיטום לפני החורף, וכך תחסכו לעצמכם מחיר יקר, ועבודה שעלולה להיות הרבה פחות איכותית – עקב רטיבות שכבר הספיקה לחדור.

איטום גגות בדרום הוא עבודה שחייבים לבצע, כדי להגן על המבנה מפני הנזקים החמורים שיכולים להיגרם כתוצאה מחדירת מים. לשם כך קיימות מספר שיטות ולא מעט ידע מקצועי, שצריך להכיר כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

צוות המומחים שלנו מבצע איטום גגות באופן מקצועי, יעיל, מהיר ואיכותי, במחירים נוחים ללא תחרות. אז אל תחכו שהגג שלכם יתחיל לטפטף – התקשרו עוד היום להזמנת השירות.

טיפ אחרון וחשוב!

 

איטום גגות בדרום – למה צריך את זה?

מי שכבר חווה בעיות איטום גגות בדרום בבניין שלו, יכול לספר לכם שזה אחד הדברים הכי לא נעימים שיכולים לקרות – במיוחד בשיא החורף. המעלית מפסיקה לעבוד, התאורה של חדר המדרגות קופצת באופן קבוע, הבניין חשוך והדיירים בקומה העליונה גם מספרים על נזילות לתוך הבית.

אם הבעיה לא מטופלת במהירות, מתחילים גם נזקים חמורים יותר לתשתיות – צריך להחליף חלקים ברשת החשמל שנפגעו מחשיפה למים, צריך לתקן שכבות של קירות, תקרות ורצפות, אשר התחילו להתפורר, לפעמים צריך להחליף גם חלקים במעלית.

בקיצור – אם אין איטום טוב לבניין – הבלגן חוגג.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי להבטיח, שהבניין שלכם יהיה חם ויבש לקראת החורף?

איטום גגות בדרום - למה צריך את זה?

 

יריעות ביטומניות – השיטה המובילה לאיטום גגות בדרום

יריעות ביטומניות הן יריעות גדולות ועבות, עשויות מתרכובת של חומרים, בתוכם גם זפת וסוגים של שמן, שמגנים על הגג מפני חדירת מים. את היריעות מניחים על הגג לאחר הכנה מקדימה, מלחימים אותן היטב זו לזו וכך מקבלים עבודת איטום איכותית ועמידה, שיכולה להגן על הגג שלכם מפני חדירת מים לטווח של עד 15 שנה.

שכבות הבידוד של היריעות הביטומניות מבטיחות שקט לשנים ארוכות – בתנאי שיישום החומר נעשה באופן מקצועי ואיכותי. למעשה, תהליך היישום של יריעות ביטומניות נחשב קל יחסית והן גם כמעט אינן מצריכות פעולות תחזוקה כלל לאחר ההתקנה.

יחד עם זאת, לא ניתן להתקין אותן על גג משופע במספר גדול של דודי חימום ומרזבים, בשל צורה מוגדרת שלהן, שאינה מאפשרת גמישות וכן לא ניתן להתקין אותן על גג שכבר יישמו עליו חומר אקרילי, שכן זהו חומר ממשפחה אחרת של חומרים ואינו מאפשר היצמדות איכותית של היריעות אל הגג.

יריעות ביטומניות - השיטה המובילה לאיטום גגות בדרום

 

שיטות נוספות לאיטום גגות בדרום

יריעות ביטומניות הן השיטה המובילה כיום בישראל אבל קיימות שיטות נוספות, כמו גם חומרים נוספים לאיטום גגות בדרום:

 • איטום גג עם זפת – זפת היא החומר הוותיק ביותר לאיטום גגות. היא יעילה מאוד, קלה ליישום וזולה, אך יש לתחזק אותה באופן שוטף והיא מחזיקה מעמד לכ- 3 שנים בלבד.
 • חומרים אקריליים – חומרים סינטטיים חזקים, עמידים, קלים ליישום ואיכותיים. יקרים יחסית, קשה לקלף כדי להחליף אותם, אינם מתאימים לגג עם שיפועים בעייתיים, כי נוטים להתקלף בחשיפה ממושכת למים עומדים.
 • חומרים פוליאוריטניים – בדומה לחומרים אקריליים, נוחים ליישום, אך יקרים, לא מתאימים לגג עם שיפוע בעייתי, אבל מספקים איטום יעיל. נוח ליישם אותם גם על גג עם אביזרים קבועים רבים, שכן הם מיושמים במריחה.
 • יריעות PVC – מיושמות בדומה ליריעות ביטומניות.  

 

הכנה לקראת איטום גג בדרום

אבל רגע לפני שאתם מחליטים לאטום את הגג עם יריעות ביטומניות, אנחנו רוצים להסביר לכם על החלק הכי חשוב בעבודת איטום גגות בדרום – הכנת הגג לקראת איטום. אם ההכנה מתבצעת כראוי היא מבטיחה לכם שנים של שקט נפשי ואיטום איכותי ללא צורך בתחזוקה.

מנגד, אם ההכנה אינה מבוצעת כראוי, אתם עלולים לסבול מנזילות, חדירת מים ופגיעה בתשתיות, תיקונים יקרים ואפילו איטום חדש.

אז איך הצוות המקצועי שלנו ניגש להכנה של הגג לקראת איטום?

 • מבצעים ניקיון יסודי של הגג – מפנים חפצים מיותרים, מטאטאים ביסודיות ומשאירים גג נקי למשעי.
 • מרימים את כל האביזרים הקבועים על הגג, כמו דודי חימום ומרזבים
 • מבצעים בדיקת תקינות של המרזבים ומוודאים שהם לא סתומים
 • מבצעים בדיקת שיפועים כדי לראות לאן המים זורמים בהתאם למבנה הגג. דבר זה מאפשר גם לקבוע איזה סוג של חומר כדאי ליישם על הג.
 • אם על הגג יש חומר אקרילי, צריך לקלף אותו לפני יישום יריעות ביטומניות ולהיפך.
 • יש להסיר חלקים ישנים ומתקלפים של חומרי איטום ישנים.

 

לאחר ביצוע כל הפעולות הללו, אשר לבחור את חומר האיטום המתאים ביותר לגג שלכם ולהתחיל את עבודת האיטום עצמה.

הכנה לקראת איטום גג בדרום

 

אחריות על איטום גג בדרום

כל סוג של איטום מגיע עם אחריות שונה. כדאי לבדוק מראש לכמה זמן האחריות שלכם בתוקף ומה היא כוללת. חשוב לדעת כי האחריות תקפה רק במקרה של ליקויים כתוצאה מעבודה לא מקצועית ולכן אם יש בעיות איטום בגלל נזק שנגרם על ידי בעל מקצוע אחר, נזילת מים מהדודים, הזנחה וחבלה, האחריות לא תהיה בתוקף.

בכל מקרה, חשוב לוודא כי מבצעים עבורכם בדיקת הצפה לאחר עבודת האיטום, כדי להבטיח שלא יהיו בעיות בהמשך.

אחריות על איטום גג בדרום

 

כמה עולה איטום גגות בדרום?

איטום גגות בדרום מחיר נקבע לפי מספר שיקולים מרכזיים:

 • סוג החומר.
 • שיטת היישום.
 • גודל הגג.
 • מצב הגג (יש עליו חומרי איטום ישנים? הוא נקי או מלוכלך? יש עליו אביזרים קבועים רבים?).
 • רמת התחזוקה של הגג – ככל שיש יותר תיקונים והכנות לבצע לפני האיטום, כך המחיר יעלה.
 • רמת הנגישות של הגג – ככל שקל יותר להגיע וליישם את האיטום, כך המחיר נמוך יותר.
 • בדיקת הצפה.
 • טווח האחריות.
 • חשוב לבקש הצעת מחיר איטום גגות בדרום מפורטת ולבדוק שקיימים בה כל האלמנטים הרצויים לכם, כולל הכנת הגג, קילוף חומרי איטום ישנים, ביצוע תיקונים נחוצים, הרמת אלמנטים קבועים, ביצוע בדיקת הצפה, אחריות לטווח ארוך ועוד.
 • לאחר מכן, תוכלו להשוות בין כמה הצעות מחיר לפי המפרט הכלול בהצעה וכן לפי המחיר למ"ר של איטום עם החומר שבחרתם.

כמה עולה איטום גגות בדרום?

 

מחירון איטום גגות בדרום כללי

איטום גגות החל מ-600 ₪
איטום במשחה אקרילית החל מ-90 ₪ למטר רבוע
זיפות גגות החל מ-30 ₪ למטר רבוע

 

שאלות ותשובות

תקופת האחריות על האיטום תלויה בסוג החומר – יריעות ביטומניות – 10-15 שנה, זפת – 3-5 שנים, חומר אקרילי – 10 שנים וכן הלאה.
יריעות ביטומניות הן הנפוצות והמבוקשות ביותר כיום, אך יש להתאים את החומר לסוג הגג ולמצב הגג. יש גגות שלא מתאים ליישם עליהם יריעות ביטומניות ולכן אנחנו מיישמים חומר אחר.
ניווט במאמר