הסימנים שאתם צריכים חשמלאי

מכירים את הסיטואציה המעצבנת הזו שאתם מתקשרים לחשמלאי והוא אומר לכם שאי אפשר לתת הצעת מחיר באלפון עבור בעיית החשמל שלכם? אז כמו כל עבודה, טווח המחירים הוא נרחב ומושפע מהרבה גורמים ונסיבות. ובכל זאת, החלטנו להרים את הכפפה ולערוך סקירה קטנה לגבי עבודות חשמל נפוצות, מחיריהן ואורכן. נוח אה?

 

מחיר של ביקור חשמלאי מוסמך

ביקור של חשמלאי ביום חול בשעות העבודה הסטנדרטיות אמורה לעלות באזור ה250 ₪. ביקור בשעות הלילה יהיה בין 50% ל100% יותר תלוי בשעה ובבעל המקצוע. אם תזדקקו לחשמלאי בשבתות או חגים עלות הביקור תהיה בין 300 ל450 ₪ תלוי בשעה, ביום, בבעיה. עלות של ביקור אצל חשמלאי מוסמך תלויה בותק שלו ובעברו המקצועי כמו כל בעל מקצוע אחר. כאשר בעל מקצוע בטוח בעצמו ויודע מ הוא עושה הוא מרגיש צורך לגבות יותר עבור השירותים שלו. ובצדק.

 

מחיר החלפת שקע חשמל בבית

הפעולה של החלפת שקע חשמל לחד פאזי היא פשוטה ומהירה ולכן תנוע בין 250 ל300 ₪ המחיר אמור לכלול את השקע עצמו. לעומת זאת, המחיר עבור החלפת שקע תלת פאזי נע בין 350 ל750 ₪. המחיר משתנה בעקבות המסלול שבו החוטים צריכים לעבור דרכו, ככל שיהיה מסובך וארוך יותר כך המחיר יגדל. החלפת מפסק לדוד עולה באזור ה300 ₪.

 

מחיר התקנת מאוורר תקרה

המחיר הממוצע בעבור התקנה של מאוורר תקנה ינוע בין 250 ל 450 ₪ והוא כולל את ההתקנה עצמה, את המאוורר עליכם לרכוש בצורה עצמאית.
במידה ויש לכם תקרה במיוחדת מסוג רביץ או גבס, עלות ההתקנה תתייקר ב150 ₪ בערך מפני שצריך לקדוח עמוק יותר על לשכבת הבטון.

 

מחיר התקנת גוף תאורה

התקנת גוף תאורה רגיל תעלה בין 200 ל 300 ₪. לעומת מחיר התקנת גוף תאורה שקוע שיכול להתחיל מ270 ₪ ולהגיע עד 350 ₪ בממוצע. המחיר כמובן מתייחס להתקנה בלבד ולא לעבודות ההכנה במידה וצריך לעשות. עבודות ההכנה תלויות במיקום ההתקנה, נקודת החשמל, החומר שממנו עשוי הקיר וכו'.

 

מחיר התקנת שעון שבת

עוד התקנה מאוד נפוצה היא התקנה של שעון שבת על השקעים בבית. חלק מהחשמלאים מספקים לכם בעצמם את השעון וחלק יבקשו ממכם לקנות באופן עצמאי, לכן כדאי לברר זאת מראש בשיחת טלפון עם החשמלאי. במידה והחשמלאי מספק לכם את השעון ומתקין, עלות השירות תנוע בין 400 ל500 ₪ תלוי בסוג השעון שבחרתם. אם החלטתם לרכוש את השעונים בעצמכם, תשלמו רק על עלות הביקור של החשמלאי.

 

מחיר תיקון קצר חשמלי בבית

בעבור תיקון של קצר חשמלי בביתכם תשלמו בין 200 ל450 ₪. המחיר אמור לכלול את איתור הקצר ותיקונו. ישנם מקרים שמדובר רק על מכשיר ספציפי שמקצר. במקרה כזה תשלמו רק על עלות הביקור.

אי אפשר לעבוד עליכם יותר!

מקווים שהמידע הזה ישרת אתכם בפעם הבאה שתזדקקו לחשמלאי.

חַשׁמַלַאי