4 סיבות להזמין קבלן שיפוצים מוצלח

בין שלל בעלי המקצוע שאתם עשויים לפגוש בהם במהלך החיים, קבלן שיפוצים הוא אחד התפקידים המשמעותיים עבורכם.

זאת מכיוון שהעבודה שלו מורכבת, לוקחת זמן וכסף, ובעלת השלכות על שנים רבות קדימה.

בכתבה הבאה נצלול לעומק העניין ונציג 4 סיבות מדוע כדאי להזמין קבלן שיפוצים מוצלח.

 

כי זה הבית שלכם

לא מזמינים קבלן שיפוצים סתם ככה. שיפוץ הוא תהליך ארוך טווח ויקר שמטרתו לשפר את הבית שלכם (או את העסק או חדר ספציפי, או כל מבנה רלוונטי) וכתוצאה מכך לשדרג את איכות החיים הכוללת. לכן בין אם מדובר בשיפוץ קטן או גדול, רוחבי או נקודתי, תחת ידיו של קבלן שיפוצים בירושלים, בתל אביב או בכל מקום אחר – מדובר בתפקיד שנושא אחריות רבה. בסיומו אתם צריכים להיות מרוצים ולאהוב את התוצאה הסופית. רק קבלן שיפוצים מוצלח ובעל ניסיון יכול לערוב שזה אכן מה שתרגישו בסיום העבודה.

 

תחת כנפי התקינה

על אף שקבלנות שיפוצים נחשבת לשוק פרוץ, האמת היא שיש לא מעט תקינה וכללים לפיהם שיפוץ צריך להתנהל. אך למרבה הצער, קבלנים רבים לא מצייתים להוראות ועובדים באופן לא חוקי וגם לא בטיחותי. קבלן שיפוצים מוצלח הוא בהכרח קבלן שיפוצים אשר רשום ברשם הקבלנים. הרישום מחייב לעמוד בסטנדרטים הנהוגים בענף ולהיות בעל ניסיון מספק של חמש שנים לפחות. בנוסף חשוב לזכור שקבלן שיפוצים מוצלח הוא גם קבלן שיפוצים מבוטח – מכוסה מכל הצדדים, לרבות עובדים וקבלני משנה. כך נמנעים מהפתעות לא צפויות במהלך התהליך, מחשיפה לתביעות צד שלישי וכדומה.

 

כנות לא קונים בשום חנות

שיפוצים הם אמנם לא מערכת יחסים, אך כן יש ערך משמעותי לכנות ולאמינות של בעל המקצוע. קבלן שיפוצים מוצלח יידע ליצור קשר אמין ומבוסס עם הלקוחות, ובעיקר נקי מחרטוטים. כך תוכלו לדעת שהעבודה המבוצעת היא אכן עבודה טובה שתחזיק לטווח ארוך ותשרת אתכם נאמנה. קבלן לא אמין עשוי לעשות שיפוצים גם בתחומים בהם הוא לא מבין (הרי מדובר בעולם ענק הכולל בתוכו אינסטלציה, צבע, ריצוף, שלד) ללא יידוע של הלקוח, ולהשאיר אותו בסיום השיפוץ עם חצי עבודה ביד.

 

זמן שווה כסף וכסף שווה זמן

שיפוצים הם עניין שמורכב מ"בלתמים", כמעט ללא יוצא מן הכלל. אחרי הכל מדובר בתהליך מורכב אשר דורש התחשבות במספר רב של משתנים ומתערבים, לרבות קניית חומרים, העסקת עובדים, התחשבות במזג אוויר ובתקציב ועוד סוגיות רבות. לכן ניתן בקלות להפוך את עסקי השיפוצים לעסקי התירוצים, בהם זמן העבודה מתארך משמעותית והכיס מתרוקן באופן ניכר ממה שציפיתם. עם קבלן שיפוצים מוצלח ניתן למזער ככל הניתן את החריגות הלא רצויות ולהגיע לתוצר מוגמר שעומד בטווח הסביר של אורך פרויקט ושל גובה תקציב.

 

אתר בנייה