מתי כדאי לחדש את הריהוט למרפסת

הגענו לעונה הטובה ביותר להנות בה מהמרפסת.

אור שמש עדין ורוח נעימה שכבר מורגשת באוויר, מרמזים לנו שאין זמן טוב מזה, לצאת אל המרפסת האהובה שלנו, עם כוס שתייה ביד ולספוג עוד קצת ויטמין די.

אבל במבט חטוף על המרפסת, פתאום מבינים שהריהוט בה מיושן ואולי אפילו לא תקין וזה בדיוק הזמן לרכוש ריהוט חדש למרפסת, על מנת להנות ממנה במלואה.

אז מה מציע לנו שוק ריהוט ומה הטרנדים העכשוויים בעיצוב המרפסת – המדריך הבא נוצר, בשביל לענות על כל השאלות הללו.

הטרנדים בריהוט למרפסת.

 

מתי כדאי לנו לחפש ריהוט למרפסת

אולי תופתעו לשמוע, אבל העונה האידיאלית לחיפוש והחלפת ריהוט למרפסת היא עכשיו. בעיצומה של עונת מעבר, בטרם נכנסים לתקופת גשמים ממושכת ושנייה אחרי שסיימנו את הימים של החום הלוהט, שלא מיטיבים עם ריהוט חשוף במרפסת.

 

מה הטרנדים בעיצוב המרפסת

מטריות

כן, עדיין יש שמש מספיק חזקה ומטריה במרפסת זה אולי הדבר הבסיסי, אך גם החשוב ביותר.

 

פינת ישיבה

צריך הרי לשים את המטריה מעל משהו. ובנימה רצינית יותר – מרפסת היא מקום נפלא לאירוח, בין אם מדובר בהגשת קפה בשעות הערב לבין אם מדובר בארוחת צהריים משפחתית, בחגי תשרי.

המגוון הוא עצום, כסאות ושולחנות מפלסטיק, ממתכת, מעץ – כל מה שנותר לכם, זה לבחור את הגרסה שהכי אהבתם והכי נכונה לכם מבחינת עיצוב ויש לכם פינה מדהימה, שתרצו לבלות בה כמה שיותר.

 

נדנדות

חלומם הוורוד של הילדים וגם של לא מעט מבוגרים. כי מה יכול להיות מהנה יותר, מלשבת עם ספר מוצלח (או אינסטגרם מלא בפוסטים חדשים), להביא צלחת פירות או קפה קר ולהנות מזמן איכות עם עצמנו.

 

מיטות שיזוף

עדיין לא מאוחר לתפוס עוד קצת צבע, אפילו שכבר סוף הקיץ. מיטת שיזוף היא פתרון מדהים, כשכבר אין לנו כוח עוד, לנסוע לים או לבריכה.

 

פינת גריל

הסיבה שבשבילה בכלל קנינו את הדירה עם המרפסת. כמה כיף זה לארח חברים או משפחה מורחבת, לארוחה טובה. פינת גריל ביתית, שמגיעה עם עמדה גריל נוחה, שמאובזרת בכל מה שנחוץ לנו בשביל הצלייה – מדובר בפתרון נפלא לארוחת צהריים מהנה, באוויר הפתוח.

ואם כבר עסקנו בריהוט למרפסת, אל לנו לשכוח גם פתרונות אבזור ודברי נוי שונים, שעוזרים לנו להשרות אווירה ייחודית וקסומה, על המרפסת הפרטית שלנו.

 

אביזרי עיצוב ונוי

כרית נוי

שיכולות להגיע במגוון צורות ובמגוון דוגמאות, שמבטאות את הטעם האישי שלנו וממשיכות את הקו העיצובי של הבית.

 

פסלים

לא נועדו רק לגינה. ניתן לפזר פסלים כאלה ואחרים על המרפסת, להסתיר בעזרתם חורים, סדקים או לכלוך על המרצפות.

 

מזרקות נוי

קסם טהור, שמתבטא ברעש עדין של מים זורמים ומשרה הרמוניה ורוגע.

עד כאן, הטרנדים החמים ביותר לעיצוב המרפסת, בעזרת ריהוט למרפסת.

תבחרו מה שתבחרו מתוך מגוון האופציות הקיימות, העיקר שתהנו מהמרפסת שלכם, לפני עונת הגשמים המתקרבת ובאה.

 

ספות ישיבה