הרכבת מטבח חוץ – האם אפשרי לבד?

ישנם אלמנטים שונים שאפשר להרכיב בחצר, ביחד הם עשויים ליצור את מטבח החוץ שתמיד חלמתם עליו. אבל רגע לפני תחילת הבנייה, כמובן שצריך קודם לאפיין את הצרכים מהמטבח ואת המטרות שלכם. בואו נדבר על בניית מטבח חוץ הכולל טבון פיצות, גריל מקצועי ועוד.

מתכננים בניית מטבח חוץ בחצר הפרטית שלכם? אפשר להיתקל במטבחי חוץ רבים במתחמי צימרים בצפון הארץ, זו תופעה מוכרת. מתחמי צימרים משמישים שלל סוגים של מטבחי חוץ מרהיבים, לרבות מטבחים עם ארובות ענק וטבון להכנת פיצות אותנטיות. אם תרצו גם גרילגז מקצועי שיעמוד באמצע המטבח, כמובן שזו גם אפשרות. וכעת נשאלת השאלה: האם אפשר לבנות מטבח חוץ לגמרי לבד וללא סיוע מקצועי? לא בטוח, אבל נדבר על זה בכל זאת וננסה להבין דבר או שניים בנושא ביחד.

 

מה מצריכה ממני בניית מטבח חוץ חדש?

אם אתם מתכננים בניית מטבח חוץ, אתם קודם כל לוקחים בחשבון את הצרכים שלכם מהמטבח. חובבי פיצות מושבעים? אם כן, יהיה חשוב לבדוק כמה עולה טבון פיצות אותנטי. כמו כן, חשוב לבדוק כמה הוא שוקל, והאם יש לחברה שירותי משלוחים לחלקי הטבון.

אם כבר התחלנו עם טבון למטבח חוץ, נמשיך אתו. לידיעתכם, טבון פיצות יכול גם להגיע אליכם מפורק לחלקים ולהרכבתכם העצמאית. בכל מקרה, בין אם אתם רוכשים טבון כולל התקנה או טבון מפורק להרכבה עצמית, כדאי לדעת שהטבונים שוקלים 300 – 750 ק"ג ומעלה. כבדים למדי. אם כך, כששואלים אם אפשר להרכיב מטבח חוץ לבד, צריך לבדוק גם את ענייני ההובלה.

 

הרכבה של מטבח חוץ בעצמי – אפשרי?

טבון הפיצות הוא רק חלק קטן מהבנייה של מטבח החוץ שלכם. אם אתם צריכים למשל גריל גז מקצועי, כמובן שתצטרכו גם התקנת נקודת גז בחוץ. כמו שאנחנו רואים, בניית מטבחי חוץ מצריכה לקיחה בחשבון של מגוון פרמטרים שונים.

מעבר לכך שתצטרכו לאפיין את צרכי המטבח שלכם, יהיה חשוב גם לתכנן נכון את התקציב. אין דבר יותר מבאס מאשר בניית מטבח חוץ שנתקעת באמצע הדרך בגלל תקציב לא מתוכנן נכון. בכדי לתכנן נכון את התקציב ואת הצרכים שלכם מהמטבח, כדאי לפנות אל חברות מטבחי חוץ מקצועיות.

 

 

חברת בניית מטבחי חוץ מקצועיים

חברות אלו מספקות את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, כולל תכנון התקציב למטבח החוץ שלכם. בין שלל הפרמטרים שתיקחו בחשבון, תזכרו לגבי קרמיקות, ארובות למטבח חוץ, התקנת גריל מקצועי ועוד. וכמו כן, זכרו שבדרך כלל יהיה צורך להרחיב או לבנות תשתיות שלמות של גז, חשמל, מים ועוד. אלו חייבים להילקח בחשבון יחד עם הפרמטרים השונים. ולבסוף, אחד הדברים החשובים שצריך לעשות הוא, השוואת מחירים בין חברות מטבחים שונות.

 

מנורות מעוצבות