6  דברים שלא תוכלו לעשות ללא קבלן איטום מקצועי

גשם הוא דבר מבורך.

אנחנו מתפללים אליו, הגננים והחקלאים תלויים בו, וכולנו מרגישים שמחה בלב כשאומרים ברדיו בכמה סנטימטרים הכנרת עלתה אחרי שבוע גשום.

אבל, ישנן גם בעיות שנגרמות כתוצאה מהגשם: לעיתים לאחר גשם רציני אנו עלולים להיתקל בסימני רטיבות בתקרה או באחד הקירות החיצוניים בבית.

סימנים אלו מצביעים על בעיית איטום.

אך אל בהלה, אתם עדיים יכולים ליהנות מהגשם, כל שצריך לעשות הוא לבצע איטום גגות מקצועי.

לשם כך עליכם לפנות לקבלן איטום מקצועי.

מה קבלן איטום מקצועי יכול לעשות עבורכם, שלא תוכלו בעצמכם?

 

קבלו 6 דברים:

  1. זיפות גגות

זיפות גגות עם זפת חם היא השיטה המוכרת והישנה, כיום יש מגוון רחב של שיטות חדשניות ואנחנו מתמחים גם בהן וגם בשימוש בזפת , שהיא לעולם תהיה השיטה הזולה והפשוטה לאיטום הגג. אחרי ביצוע זיפות גגות מומלץ בנוסף לסייד את הגג בחומר מתאים כדי לשמור על האיטום.

 

  1. תיקון נזילות

אם יש נזילה מהמרפסת כדאי לבצע בה עבודת איטום. נזילת מים עלולה לגרום לנזקים לרהיטים שלכם ואפילו לנפילת אריחים! לכן לא כדאי להתעלם מהנזילה כשרואים אותה, וישר לפנות למומחה.

 

  1. עבודות בגובה

איטום בגובה במקומות שבהן אין גישה מספקת ללא עזרים חיצוניים, הוא אינו יעיל במיוחד, לכן על מנת להגיע לתוצאת האיטום הטובה ביותר יש צורך להיעזר בשיטות ובאמצעים שונים של עבודות בגובה. כגון : איטום קירות חיצוניים עם סנפלינג. שימוש בסנפלינג נדרש לאיטום קירות חיצוניים שאין אליהם גישה מיטבית . כמובן, עבודה זו מצריכה הכשרה מקצועית של עבודות בגובה. האיטום מתבצע על ידי קשירת איש מקצוע מיומן באמצעות חבלי הסנפלינג תוך הקפדה מלאה על הוראת בטיחות. מקצועיות ובטיחות- זה אנחנו!

 

  1. אטימה של קירות חיצוניים

מפני רטיבות צריכה להתבצע כשהאיטום נשחק , מה שקורה באופן טבעי לאורך זמן , ומה שיוצר לחות בבטון אשר פוגעת וגורמת למגוון בעיות כמו עובש, התקלפות ופטריות. שלא נדע. מלבד חדירת המים לבטון נגרם נזק אסתטי לצורה החיצונית של הקיר.

 

  1. איטום גגות ללא פירוק הריצוף

איטום גג מרוצף במבנה מתאפשר בהרבה מהמקרים גם ללא הרמת הריצוף. אנחנו נדע לתת את פתרון האיטום הטוב ביותר על ידי מריחת רובה ללא פירוק הריצוף!

 

  1. יריעות ביטומניות לאטימת גגות

שיטה חדשנית יחסית של שימוש ביריעות ביטומניות נפוץ לאיטום של גגות אבל גם למרפסות או קירות חיצוניים. העמידות היא בדרך כלל מספיקה לעשר שנים על פי תקן היצרן .
השיטה מוכיחה את עצמה כיעילה כי האטימה חזקה וטמפרטורת הגג נמוכה יותר מזפת.

לסיכום, קבלן איטום מקצועי יכול לעזור לכם לתקן בעיות איטום במקומות לא נגישים, יכול לפתור לכם את הבעיות במגוון שיטות, ולמזער לכלוך והתעסקות מיותרת של אדם שאינו מומחה. אל תתפשרו על פחות ממקצוען!

 

איש שרות