אילו סוגים של במות הרמה ניתן להשכיר?

השימוש בבמות הרמה מהווה פתרון מעולה בייחוד עבור עבודות לגובה, במקום השימוש המוכר בסולם מה שעלול להיות מסוכן למדי ולא באמת משתלם לרכישה. לכן, השכרה של במות הרמה, זה הדבר הטוב ביותר במצבים כאלו, אך כמובן שיש לא מעט סוגים והתאמות לסיטואציות כאלו ואחרות. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על הסוגים השונים של במות הרמה ואיך תוכלו לבחור ולדעת מה הסוג שיתאים עבורכם.

מגוון של אפשרויות

הצורך במוצרים שיעזור להרמה לגבוה, עבור עבודות בנייה ודברים אחרים הדורשים להביא אדם למקום גבוה בצורה בטוחה ויעילה, זהו צורך שהביא איתו שוק שלם. לכן, ניתן למצוא היום מגוון במות הרמה להשכרה, מסוגים שונים שכל אחד מהם עם יתרונותיו. היופי שמגוון של אפשרויות, זה שיש הרבה מתוך מה לבחור בכדי להתאים את סוג הבמה לצורך שלכם.

 

כמות אנשים

דבר חשוב שצריך לדעת כאשר אתם מעוניינים לשכור במת הרמה, זה שיש צורך בהגדרה והתאמה לכמות האנשים שתרצו שיהיו על הבמה. קיימות במות הרמה אשר מתאימות אך ורק לאדם אחד, לעומת זאת, ניתן למצוא הרבה במות הרמה שנועדו לכמות אנשים, צוות בהיקפים שונים. הרבה פעמים יש צורך להשתמש בבמת ההרמה למטרת העברת ציוד, כך שגם אם יעמוד על הבמה אדם אחד, תצטרכו במה שתתאים לסחוב יותר מכך.

 

עניים של מקום וסוג העבודה

פרמטר נוסף שנכנס ומבדיל בין סוגי הבמות, זה ההתאמה למקום בו תצטרכו את הבמה והעבודה עצמה שאתם הולכים לעשות בעזרת הבמה. יש במות המותאמות לעבודה בפנים, ויש במות המתאימות בייחוד לעבודות במרחב חוץ. במות אשר נועדו לעבודה חיצונית, בדרך כלל נדרשות ביכולות תנועה לאזורים שאינם עם ריצוף והם כמובן פחות נוחים. הבמות נבנות עם כושר הרמה במידות שונות יחד עם שינוי והתאמה בסוג הגלגלים לאזור הרלוונטי.

 

צורות הנעה

הבדל מהותי בין במות ההרמה שניתן להשכיר, הוא גם כמובן צורת הנעת הבמה, במות קטנות יותר לדוגמא בדרך כלל מניעים באופן ידני, לעומת זאת יש היום המון במות אשר מונעות ומתופעלות לגמרי בצורה חשמלית. בנוסף לאלו, קיימות במות אשר מופעלות בעזרת מנוע בעירה, במות אלו נחשבות חזקות מאוד אך אינן מתאימות לעבודה במקומות סגורים או קטנים, יחד עם זאת במות חשמליות בעלות כוח רב והן לא מזהות את האוויר.

 

לסיכום

בעבודות שונות יש צורך שונה, בין היתר גם צורך להגעה לגבהים שונים, לכן בהתאמה לכך, קיימות במות הרמה שמטרתן ויכולתן היא להגיע לגבהים בסדרי גודל שונים יחד עם שאר המאפיינים שניתן לבחור מהם. חלק יכולים להגיע סביב שישה מטרים, ואחרים יכולים להגיע סביב השמונה עשרה מטרים ויותר. הכל תלוי בצורך של העבודה, לכן ההתאמה והבחירה על פי מה שאתם זקוקים לו זאת הדרך הנכונה למצוא את הבמה להשכרה עבורכם.

במת הרמה