איך לסדר מנעול בצורה מקצועית בעליית הגג?

מחפשים טיפים לבחירת מנעול איכותי שמתאים לעליית הגג שלכם? אנחנו נעזור לכם! הדבר הראשון שעליכם לעשות האו למצוא מנעולן ולהתייעץ איתו, כי רק הוא ידע להסביר לכם על האפשרויות השונות ולהתאים לכם בדיוק את המנעול שיועיל לכם בעליית הגג. כמו כן, איתו תוכלו להתייעץ על מחירים למנעול ותתאימו את המנעול לתקציב שרציתם להקדיש לו. רוצים עוד טיפים? המשיכו לקרוא!

 

האם אפשר לעשות את זה בעצמכם?

ממש לא! אם תנסו לבחור מנעול חשמלי בלי מנעולן מוסמך ומקצועי, ולמעשה כל מנעול שהוא, אתם לא תצליחו ואולי אפילו תסבכו את המצב יותר. כיום יש אופנה לבחור מנעולים חשמליים אבל ייתכן שלעליית הגג מתאים לכם משהו אחר, אז התייעצו עם מנעולן בהקדם. מחפשים מנעולן מקצועי באזור המרכז? – מנעולן במזכרת בתיה.

 

איזה סוגי מנעולים יש?

מנעול ממתכת פשוט וישן – איל ומנעולים שעשויים מחומר חזק שקשה לפרוץ אותו. לכם יהיה את המפתח, ופורצים יוכלו רק להעתיק מפתח, להשתמש בחפץ ברזל עדין שיפתח את המנעול או לשבור את המנעול – כולן פעולות די מאתגרות. כיוון שיש פורצים שמצליחים לעשות את זה, מנעולנים מעודדים את השימוש במנעולים חשמליים, אבל בעיקר לכניסה לבית. כשמדובר בעליית גג מנעול פשוט גם יכול להספיק.

 

אם המנעול בעליית הגג שונה משאר הבית?

כפי שאמרנו, אתם תוכלו לבחור איזה מנעול תשתמשו – אם עליית הגג ניתנת לכניסה מהרחוב או החצר, כדאי להציב גם בה מנעול חשמלי שיותר קשה לפרוץ אותו. ואם הכניסה אליה היא מתוך הבית, אין צורך במנעול כזה, אלא אם אתם מאחסנים שם משהו יקר ערך.

 

איך לבחור מנעולן שיתקין לכם מנעול בעליית הגג?

  1. אנו מציעים לכם לבחור במנעולן שלקוחותיו מרוצים – כי לקוחות מרוצים לא טועים. למשל – דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון.
  2. בחרו במנעולן שתוכל ולהתייעץ איתו על מה מתאים בעליית הגג.
  3. בחרו במנעולן שנראה לכם אמין כדי שלא תעשו טעויות ותתאימו מנעול לא מתאים לעליית הגג
  4. השוו בין מחירים של מנעולנים שונים, כדי לא לשלם יותר מדי למנעולן שנתן לכם מחיר גבוה.

 

איפה ניתן למצוא עוד מידע על זה?

תוכלו למצוא כיום את כל המידע באינטרנט. לכל מנעולן, ולמעשה לכל בעל עסק, יש אתר שמגדיר את השירות שלו ומציע לכם מספרי טלפונים כדי לברר את כל מה שתרצו. אנו מציעים לכם למצוא מנעולן שגר קרוב לבית שלכם ושמתמחה בהתקנת מנעולים ולא רק בפריצתם.

 

לסיכום

אנו מציעים לכם להתייעץ עם מנעולן באשר להתאמת מנעול לעליית הגג שלכם. רק אם עליית הגג שלכם פתוחה לחצר או לרחוב כדאי לקנות לה מנעול חשמלי, אבל שוב כדי שתתייעצו עם איש מקצוע. בחרו במנעולן מנוסה, מקצועי ואמין. בהצלחה!

צרור מפתחות