איטום גגות בשרון

איטום גגות בשרון הוא פעולה חיונית, אותה יש לבצע על כל גג בניין, כדי למנוע חדירה של מי גשם בימי החורף, כי אין יותר גרוע מגג דולף בים גשם קר. צוות המומחים שלנו עוסק בתחום, בשיטות שונות לפי הצורך, באופן מקצועי, יעיל ומהיר.

המחירים הנוחים שלנו לא משאירים הרבה מקום לספק, אז התקשרו אלינו עוד היום להזמין איטום לגג שלכם.

 

להזמנת איטום גגות בשרון אצל הטובים ביותר – 077-805-4059

 

שיטות שונות לאיטום גגות

אם תחפשו קצת באינטרנט, תגלו שיש עשרות שיטות וחומרים לבצע איטום גגות בשרון.

משום כך, אנשים רבים מתבלבלים כאשר הם מזמינים איטום לגג הבית, או הבניין ומזמינים את השיטה שאינה מתאימה לגג שלהם. טעות כזו יכולה לעלות לכם בחורף רטוב וקר, שכן כל שיטה מתאימה לסוג אחר של גג, או מצב שונה.

משום כך, כדי לחסוך לעצמכם הוצאות מיותרות, מפח נפש והרבה מים בתוך הבית, חשוב שתדעו איך לבחור את שיטת האיטום המתאימה ביותר עבור הגג שלכם.

 

איך לבחור שיטה מתאימה לאיטום גגות בשרון?

איטן גגות בשרון מתבצע, כאמור בשיטות שונות:

זפת, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, חומרים משחתיים, חומרים פוליאוריטניים ועוד. כדי לבחור חומר מתאים, יש לבחור חומרים השייכים לאותה משפחה של החומר האחרון ששימש לאיטום הגג שלכם.

לדוגמה, אם בפעם האחרונה עשו לכם איטום לגג באמצעות חומר אקרילי, לא תוכלו ליישם יריעות ביטומניות – כי הם לא שייכים לאותה משפחה ולכן לא יצמדו זה לזה באופן איכותי. האיטום יהיה בלתי יעיל ולא איכותי. אם הגג שלכם מצופה חומר אקרילי, תצטרכו להשתמש שוב בחומר אקרילי, או לקלף אותו וזה כבר עשוי להיות יקר מאוד, או בלתי אפשרי.

מצד שני, אם כבר יש לכם על הגג זפת ואתם רוצים לשדרג לחומר איכותי ועמיד יותר, תוכלו להתקין ליישם על הגג שלכם יריעות ביטומניות, כי זפת נחשבת חלק ממשפחת החומרים הביטומניים.

יחד עם זאת, לעיתים קרובות מחיר איטום גגות בשרון הוא השיקול המוביל בבחירה של חומר לאיטום הגג, שכן טווח המחירים הוא רחב מאוד ואתם עשויים לגלות כי איטום באמצעות זפת למשל, הוא המתאים ביותר לתקציב הנוכחי שלכם.

 

איטום עם זפת

שימוש בזפת לצורך איטום הוא עדיין נפוץ ומקובל מאוד, למרות היותו מיושן יחסית, בגלל שהוא נחשב יעיל וזול מאוד. משום כך, כאשר השיקול המוביל לבחירת סוג האיטום הוא איטום גגות בשרון מחיר, ניתן לצפות כי השיטה הנבחרת תהיה זפת.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי זפת אמנם מחזיקה מעמד 5 שנים, אבל מצריכה תחזוקה שוטפת אחת לשנה, הכוללת תיקונים וסיוד, כדי למנוע את נזקי השמש. תחזוקה זו מעלה את מחיר האיטום בטווח הארוך והופכת אותו פחות משתלם.

משום כך תופסות היריעות הביטומניות את המקום של הזפת, אלא אם הגג אינו מאפשר שימוש ביריעות, כמו למשל:

  • גג שיש עליו הרבה דודים ופריטים אחרים שיש להרים וזה מייקר את המחיר
  • גג שיש לו מבנה מיוחד, המקשה מאוד על יישום יריעות ביטומניות

 

יריעות ביטומניות 

יישום יריעות ביטומניות, היא כאמור השיטה המקובלת והנפוצה ביותר כיום, בזכות שורה של יתרונות. היא מתאימה לגגות מרוצפים, גגות שטוחים, מרפסות, גגות מצופים בזפת, גגות חדשים מבטון ועוד. יחד עם זאת, איטום גגות בשרון אינו אפשרי עם יריעות ביטומניות על גג שיש עליו כבר חומר איטום אקרילי, שכן שני חומרים אלה אינם מתחברים ולכן יוצרים איטום שאינו איכותי.

יריעות ביטומניות מספקות איטום עמיד וגמיש מאוד, אחריות ל 10 שנים ואף אינן מצריכות תחזוקה שוטפת, או סיוד. חשוב לדעת כי איטום עם יריעות ביטומניות הוא יקר יחסית ואף מצריך הכנה מורכבת יותר, אך היתרונות לטווח הארוך הופכים את המחיר משתלם.

 

חומרים אקריליים

אם יש לכם גג קטן יחסית, עם שיפועים טובים לניקוז מים, ייתכן שכדאי לכם לבצע איטום לגג שלכם בעזרת חומרים אקריליים. אלה חומרים שיש להם אחיזה טובה מאוד עבור סוגים רבים של תשתיות ולכן, אם הם מיושמים בצורה נכונה, נחשבים חומרים איכותיים מאוד לאיטום גגות בשרון.

כמו כן, חומרים אקריליים אינם זקוקים להלבנה עם סיד, כי הם בהירים מטבעם. חשיבות השיפועים והניקוזים במקרה הזה נובעת מכך שחומר אקרילי מתחיל להתקלף בחשיפה ממושכת למים ולכן אינו מתאים לגגות שמים נוטים להצטבר עליהם.

 

חומר ביטומני משחתי

חומר ביטומני משחתי משמש לתיקון איטומים על גגות וכן לצורך איטום במקומות אשר אינם מאפשרים הלחמה טובה של היריעות הביטומניות, בגלל ריבוי של פריטים ואביזרים שונים על הגג. אלה חומרים איכותיים, נוחים לעבודה, אשר נאחזים היטב בתשתית ומספקים איטום אמין.

 

חומרים פוליאוריטניים 

חומרים פוליאוריטניים משמשים אותנו לאיטום גג בשרון רק בשנים האחרונות ולכן אינם נפוצים עדיין כמו חומרים אחרים. חומרים אלה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות – חומרים פוליאוריטנים על בסיס מים וחומרים פוליאוריטנים על בסיס מדללים.

שתי קבוצות החומרים מספקות עמידות גבוהה בפני מים, גם כאשר מדובר על מים עומדים, כמו גם עמידות גבוהה בפני תנאי שחיקה קשים. משום כך חומרים אלה מתאימים בעיקר במקומות שסובלים מרטיבות גבוהה וממושכת.

 

מתי עושים איטום גג בשרון?

הביקוש העיקרי אצלנו לעבודות איטום מתרחש תמיד עם תחילת הגשמים בחורף. זהו למעשה הזמן הגרוע ביותר להזמין איטום גגות בשרון ובכלל – כי הגשם מקשה על העבודה, כי יש עומס גדול ולעיתים שני גורמים אלה גורמים אף למחירים גבוהים יותר.

מנגד, הזמנה של העבודה בכל עונה אחרת, תאפשר לכם ליהנות מזמני עבודה מהירים, יעילות מירבית ומחירים נוחים.

 

כמה עולה איטום גגות בשרון ?

מחיר איטום גג בשרון מושפע מכמה שיקולים:

  • רמת ההכנה הדרושה לגג
  • חומר האיטום הנבחר
  • חומר האיטום הקיים על הגג
  • גודל הגג
  • דרישות מיוחדות

 

כפי שכבר אמרנו קודם, יש טווח מחירים גדול, בתוכו אפשר למצוא זפת במחירים הנמוכים ביותר, לעומת חומרים אחרים, הנחשבים יקרים יותר בטווח הקצר, אבל מספקים שקט לטווח ארוך וכן חיסכון בעבודות תחזוקה שונות.

אנחנו אוהבים לפעול בשקיפות מול הלקוחות שלנו ולכן מפרסמים לנוחותכם מחירון גם כאן:

 

מחירון איטום גגות בשרון כללי

איטום גגות בשרון החל מ-600 ₪
איטום בתי יוקרה החל מ-350 ₪
איטום נגד רטיבות החל מ-350 ₪

 

הזמינו עכשיו מומחה איטום גגות – 077-805-4059

המחיר משתנה בהתאם לסוג החומר, גודל הגג ומצב הגג. ככל שיש לבצע יותר הכנות, שטח הגג יותר גדול וחומר האיטום יקר יותר, כך העבודה מתייקרת בהתאם.

אנחנו מבצעים הכנה יסודית, הכוללת ניקוי יסודי של הגג, פינוי פסולת וחפצים מיותרים, הרמה של דודים, מרזבים וכל פריט אחר שמפריע ליישום החומרים.

בחירה של חומר איטום מתאים לגג שלכם היא חיונית, כמו גם ביצוע אופטימלי של עבודת האיטום עצמה, כדי להבטיח חורף שקט וחם. את זה אפשר לקבל רק אצל בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, כמו הצוות שלנו.

ניתן לבצע איטום עם זפת, יריעות ביטומניות, חומר אקרילי וחומר פוליאוריטני