איטום גגות במרכז

איטום גג הוא הדרך הטובה והמקובלת ביותר להגן על המבנה מפני חדירת מים ונזקים שונים לתשתיות. יחד עם זאת, קיימים סוגים וחומרים שונים לביצוע העבודה וצריך לדעת איך להתאים אותם לכל גג. צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם גם בנושא איטום גגות במרכז וישמח לתת לכם שירות איכותי, מקצועי ואמין של איטום גגות במרכז.

אנחנו מציעים שירות איכותי ומחירים ללא תחרות, מבעלי המקצוע הטובים בתחום.

 

להזמנת איטום גג במרכז התקשרו עכשיו – 077-805-4059

 

חומרים ושיטות איטום גגות במרכז

איטום הגג מתבצע כחלק אינטגרלי מהגנה על המבנה מפני נזקי מזג האוויר. מלבד ההפרעה הנגרמת בעקבות חדירת המים למבנה, התוצאה עלולה להיות גם נזק חמור לתשתיות המבנה, בעיקר כאשר מדובר על חשיפה ממושכת לנזקי הגשם.

משום כך, קיימות שיטות שונות לאיטום גגות במרכז, אשר נבדלות זו מזו במחיר, ברמת היעילות, רמת העמידות והתאמה לסוגי גגות שונים.

אז איך זה עובד בדיוק?

 

איטום גגות במרכז עם זפת

איטום לגג עם זפת הוא שיטה מוכרת וותיקה לאיטום גג במרכז. למעשה, היא כנראה השיטה העתיקה מכולן, אבל עובדה שהיא עדיין כאן. למרות שיש חומרים מתקדמים ושיטות חדשות לאיטום הגג, רבים עדיין בוחרים לבצע איטום לגג עם זפת.

הסיבה העיקרית לכך היא המחיר הנמוך, אבל איטום עם זפת הוא גם נוח וקל יחסית ליישום, מחזיק מעמד עד 5 שנים ומתאים כמעט לכל סוגי הגגות. בניגוד לשיטות איטום כמו יריעות ביטומניות (פירוט בהמשך) איטום לגג בזפת מתאים ליישום גם על גגות שיש עליהם פריטים רבים, כמו דודי חימום, מרזבים ואביזרים אחרים שנמצאים באופן קבוע על הגג. הגמישות של הזפת מאפשרת יישום של החומר גם על גג כזה.

יתרון נוסף לשימוש בזפת הוא העובדה שאחרי שימוש בזפת אפשר ליישם גם יריעות ביטומניות ללא בעיה, שכן זהו חומר מאותה משפחת חומרים. יחד עם זאת, רמת העמידות של זפת בפני מים עומדים היא מעט מוגבלת. בנוסף, זהו חומר שצריך לתחזק אחת לשנה וגם לסייד, כדי להגן עליו מפני נזקי השמש.

בסופו של דבר, איטום בזפת עלול לעלות בטווח הארוך יותר משיטות אחרות, בגלל עלויות התחזוקה.

 

איטום גג במרכז עם יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות לאיטום גגות מיוצרות מחומרים השייכים לאותה משפחה כמו הזפת. משום כך, גם אם הגג שלכם נאטם בעבר בזפת ואתם רוצים להחליף את שיטת האיטום, תוכלו להזמין אצלנו גם איטום גג במרכז באמצעות יריעות ביטומניות.

יריעות ביטומניות מיוצרות ממספר חומרים שונים, אשר יוצרים יריעה חזקה ועמידה בפני מים. את היריעות מניחים על הגג ומלחימים אותן אחת אל השניה כדי להבטיח איטום מלא. זוהי שיטה יעילה ונפוצה מאוד, המתאימה ליישום גם על גגות שכבר עברו איטום באמצעות זפת בעבר.

מצד שני, לא ניתן ליישם יריעות ביטומניות על גג שעבר איטום בחומר אקרילי למשל, כי מדובר על חומר שונה בתכלית, אשר היריעות לא נדבקות אליו כראוי ולכן נוצר איטום לא איכותי. כדי ליישם יריעות ביטומניות על גג שכבר נעשה עליו איטום אקרילי, אנחנו צריכים לקלף את החומר האקרילי לפני שנוכל ליישם את היריעות. פעולה זו היא מורכבת ולכן מייקרת את מחיר האיטום כולו.

בנוסף, יישום יריעות ביטומניות על גג מלא אביזרים שונים, כמו דודי חימום, מרזים ועוד – עשויה להיות מורכבת מאוד עד בלתי אפשרית ומשום כך, לעיתים כאשר הגג בנוי בצורה מסועפת במיוחד, או שיש עליו אביזרים רבים, רצוי לבחור שיטת איטום גגות אחרת.

מצד שני, יריעות ביטומניות מתאימות לאיטום גם אם הגג שלכם עבר איטום עם זפת בעבר וכן על גבי גג חדש מבטון. מחיר איטום גג ביריעות ביטומניות גם הוא נוח ומשתלם יחסית, האחריות תקפה למשך עד 10 שנים והאיטום נחשב איכותי, כאשר מבצעים אותו כראוי.

 

כיצד מיישמים יריעות ביטומניות?

כדי ליישם איטום גג במרכז עם יריעות ביטומניות יש לבצע הכנה, הכוללת ניקיון יסודי של הגג, פינוי חפצים מיותרים, הרמה של אביזרים קבועים, כמו דודי חימום ומרזבים, בדיקת שיפועים וניקוי מרזבים – כמו לפני כל סוג אחר של איטום גגות במרכז.

אם קיים על הגג איטום ישן של חומר אקרילי – יש להסיר אותו ביסודיות, כדי לא לפגוע באיכות האיטום החדש.

לאחר מכן, יש למרוח את הגג בחומר ביטומני משחתי, כמו למשל זפת ולבסוף – אפשר להניח את היריעות באופן חופף, אחת ליד השניה, עד לכיסוי מלא של הגג. את החיבורים בין היריעות יש לאטום באמצעות עבודת הלחמה מקצועית, כדי להבטיח עבודת איטום איכותית, אשר תמנע חדירה של מים למבנה, במיוחד במצב של הצטברות מים עומדים על הגג.

 

איטום גג במרכז עם חומר אקרילי

חומרים אקריליים, או פוליאוריטניים לאיטום גגות במרכז מגיעים במצב של משחה. דבר זה מאפשר ליישם אותם גם על גג עם שיפוע חד, או על גגות עמוסים באביזרים קבועים, כמו מרזבים ודודי חימום. למעשה, חומרים אלה כה נוחים ליישום, עד כי ניתן ליישם אותם גם על קיר מאונך.

חומרים אלה הם גם בהירים מאוד ולכן לא צריך לבצע הלבנה באמצעות סיד, כפי שנהוג לעשות עם זפת ויריעות ביטומניות (אלא אם יש לכם יריעות ביטומניות לבנות). עובדה זו חוסכת במאמצי התחזוקה ובעלויות התחזוקה לטווח ארוך.

בנוסף, אחריות על איטום בחומרים אלה היא ארוכת טווח, כי מדובר על חומרים יעילים ואיכותיים – בתנאי שהיישום נעשה על ידי בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

מצד שני, חומרים אלה אינם מתאימים ליישום על גג שאין לו ניקוז מעולה, כי חשיפה ממושכת למים עומדים יכולה לגרום להם להתקלף ולאבד את יכולת האיטום שלהם. בנוסף, אלה חומרים יקרים מאוד בהשוואה לחומרים אחרים ולא ניתן ליישם עליהם חומרים ביטומניים כלל. אז איך קובעים איטום גגות מחיר?

 

כמה עולה איטום גגות במרכז?

מחיר איטום גגות במרכז מושפע מכמה שיקולים:

  • גודל הגג
  • שיטת האיטום והחומר הנבחר
  • עד כמה מורכבת עבודת ההכנה לפני האיטום
  • נוחות הגישה לגג

 

מחירון איטום גגות במרכז כללי

איטום גגות במרכז החל מ-600 ₪
איטום נגד רטיבות החל מ-350 ₪
איטום ע"י יריעות ביטומניות 5 מ"מ החל מ-90 ₪ למטר רבוע

 

התקשרו עכשיו להזמנת הצוות המנצח לאיטום גגות במרכז – 077-805-4059

 

ניתן לקבל אחריות למשך 5 שנים, עבור איטום עם זפת ועד 10 שנים עם יריעות ביטומניות למשל.

יריעות ביטומניות היא השיטה הנפוצה והמבוקשת ביותר בזכות שורה של יתרונות ועמידות לטווח ארוך מאוד.

כן. אם צריך לקלף חומר איטום ישן, כמו חומר אקרילי לפני איטום ביריעות ביטומניות למשל, או להשקיע מאמץ בניקוי הגג, או להרים מספר גדול של דודי חימום למשל, המחיר יעלה בהתאם.

כן. אנחנו מקפידים על בדיקת הצפה לאחר עבודת האיטום, כדי לבדוק את היעילות שלו.