תיקון גגות רעפים בירושלים

 

השימוש בגגות רעפים

גג הוא אולי החלק החשוב ביותר בבית. הוא מגן עלינו מפני פולשים, הוא עוצר את פגעי מזג האוויר מלהיכנס ובנוסף הוא מהווה גורם מכריע הקובע את מראהו החיצוני של הבית. גג הרעפים פותח במקור כדי למנוע מהשלגים להיערם על גבי הבית במזג האוויר האירופאי המושלג. עם השנים, ולמרות שבארץ אין סופות שלגים תכופות, הפך גג הרעפים להיות אחד הסוגים הנפוצים ביותר מבין הגגות בארץ.
 
בירושלים הבירה, אשר מארחת מזג אוויר מושלג לפחות פעם בשנה הפכו גגות אלו לנפוצים במיוחד. לכן כשמסתובבים ברחובות ירושלים ניתן לראות עשרות בתים הנושאים גגות רעפים בצבעים מגוונים ובסגנונות שונים. האווירה הייחודית שמראה הרעפים נוסך בנו אחראית ללא מעט מהקסם הנודע של העיר. אך אין מה לעשות, גם הגג המוצלח ביותר נידון להתיישן ולהינזק עם הזמן. לכן אין זה פלא שעבודות תיקון גגות רעפים בירושלים מתבצעות כל הזמן, הן בימי החורף הסוערים והן בימי הקיץ. גם לכם מומלץ לא לחכות ולהתחיל להתכונן לסופות שעתידות להגיע כדי לא חס וחלילה לסיים את הלילה רטובים.
 
תיקון גגות רעפים בירושלים
 

אילו סוגי רעפים יש, וכיצד מתקנים אותם.

  • מהם סוגי גגות הרעפים השונים? בשוק ניתן למצוא סוגים שונים, הנפוץ ביותר הוא גג רעפי החרס האדומים, גג אדום וקלאסי כמו בסרטים. סוג נוסף הוא גג רעפי פלדת אל-חלד. רעפים אלו עמידים במיוחד אך דורשים שכבה נוספת לבידוד מחום וקור. ולבסוף יש לנו את הרעפים העשויים מתרכובות בטון ופולימרים. הם מסוגלים להגיע ברמות שונות של גמישות ועובי ובכך מאפשרים לייצר גג מיוחד לכל מטרה שהיא.
  • כיצד מתקנים גג רעפים? בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, גג רעפים הוא לא רק יפה, הוא גם פונקציונאלי מאוד. קל יחסית לתקן אותו – פשוט צריך להחליף את הרעפים שניזוקו. רוצים לשנות את צבע הגג? אין בעיה פשוט שנו את סוגי הרעפים ומזל טוב – יש לכם גג מיוחד ושונה לגמרי.
  • כאשר ניגשים לתיקון יש לקחת כמה דברים בחשבון - הראשון זה התמחות החברה בעבודות מסוג זה, אנחנו לא נרצה שחובבנים יעשו את העבודה וישאירו אחריהם איי חורבות. השני הוא ווידוא שימוש בחומר הגלם המקורי ממנו נבנה הגג, אנחנו לא נרצה לראות גג שתוקן באמצעות רעפים שאינם תואמים לצבעו המקורי. לבסוף עלינו לוודא שעובדי החברה בדקו את כלל הרעפים בגג, אחד אחד והחליפו את הפגומים. עוד יותר חשוב, אטמו טוב טוב את נקודות החיבור בין הרעפים לדוד השמש והקולטן מאחר ואלו נקודות התורפה של כל גג רעפים באשר הוא.

תיקון גגות בירושלים על ידי חברת האחים אזרד בע"מ

כמו שראינו, חלק נרחב מקסמה של ירושלים נובע מגגות הרעפים היפים שלה. גגות אלו, בין אם עשויים מחרס, מתכת או תרכובת אחרת חשובים מאוד על מנת לשמור על אורך חיים נעים בבית המגורים. לכן חשוב מאוד לשמור על תקינותם. במקרה שנגרם נזק לגג כזה יש לפנות לגורמים מוסמכים שיתקנו אותו. חברת האחים אזרד בע"מ מעסיקה קבלנים מורשים שמחזיקים בכלל האישורים ממכון התקנים ומסוגלים לתקן את הגג ביעילות ובמהירות. יתרון חשוב עוד יותר של החברה הוא העובדה שהחברה עוסקת בתיקון גגות רעפים בירושלים מעל לעשרים שנה. רק הניסיון כזה מאפשר לחברה להבטיח תיקון מהיר ואיכותי לגג הרעפים, תוך שמירה על יופייה של העיר והאופי המיוחד לה. אז פעם הבאה שאתם מסתובבים בירושלים, תרימו את הראש ותתנו מבט בגגות הרעפים היפים שסובבים אתכם.