רטיבות בתקרה

מתגוררים בקומה האחרונה? זיהיתם רטיבות בתקרה? אל תמתינו עם פתרון הבעיה.
חברת האחים אזרד מספקת שירותי איטום איכותיים, ועומדת לרשותכם בכל המצבים.
חייגו אלינו למספר 072-3214521

אנו מעמידים לרשותכם יתרונות רבים:

  • ניסיון נרחב בעבודות איטום מגוונות
  • עבודה עם כל החומרים ובכל השיטות
  • התאמה טובה של שיטת איטום לכל צורך
  • זיהוי מדויק של הבעיה בעזרת מכשור מתקדם
 

כיצד באה לידי ביטוי בעיית הרטיבות?

רטיבות מתחילה מהופעה של כתמים כהים, הבולטים על הרקע האחיד של הקיר או התקרה. בהמשך, עם החמרת הבעיה, הטיח מתנפח ואף מתקלף, והבעיה הופכת להיות בולטת יותר לעין. במידה והרטיבות לא מטופלת בזמן, מתחיל להופיע עובש, וכאן מדובר כבר בעניין חמור ביותר, שעלול להוביל להתפתחות של מחלות אצל בני אדם.
 

איך מטפלים ברטיבות בתקרה?

בראש ובראשונה, יש לאתר את המקור שממנו חודרים מים שיוצרים את הרטיבות. העניין הוא שמשימה זו עלולה להיות קשה יותר ממה שהיא נראית תחילה, שכן לרוב המים אינם מחלחלים באזור שבו נוצרה הבעיה, אלא מוצאים להם סדקים, שיכולים להיות רחוקים למדי. בכדי לאתר בצורה מדויקת את מקור הנזילה, אנו משתמשים בכלים מתקדמים, המאפשרים לנו לזהות את המוקד הבעייתי בצורה מהירה, מקצועית ומדויקת. בהמשך, אנו דואגים לבצע איטום של האזור שבו נוצר הליקוי, וכך פותרים את הבעיה אחת ולתמיד.
תיקון המפגע וויזואלי
 
רטיבות בתקרה
 
סתימת החור בגג אינה מסיימת למעשה את הטיפול ברטיבות בתקרה. בהמשך, יש לטפל גם במפגע הוויזואלי שהופיע באזור הרטיבות – כלומר התנפחות וקילוף הטיח. בראש ובראשונה יש להסיר את החלקים הפגומים של הצבע, לייבש את האזור, לשקם את הבטון ואז להניח שוב שכבת טיח וצבע. בצורה זו תוכלו לשכוח מזה שסבלת מבעיה של רטיבות בתקרה.
חברת האחים אזרד מתמחה באיתור ובתיקון נזילות, הגורמות לרטיבות. הידע הרב שלנו והמכשור המתקדם יאפשרו לנו לפתור עבורכם את הבעיה בתוך פרק זמן קצר וביעילות המרבית.