קבלני איטום בירושלים

 

החשיבות בבחירת קבלני איטום

איטום אינו משחק ילדים. מדובר בעבודה מורכבת וחשובה הדורשת המון שנות ניסיון ותשומת לב רבה לפרטים. קבלני איטום רבים מציעים את שירותיהם, בייחוד בירושלים הגשומה, מאחר את הבירה פוגשים סערות לא מעט פעמים בחורף. כל אחד מקבלני האיטום מציעים שירות קצת אחר, בתנאים שונים משונים ומפזרים הבטחות על ימין ועל שמאל.
 
אך אסור להתבלבל – לא כל קבלני האיטום שווים, ואין אחד שדומה לחברו. בחירת קבלן איטום ללא בדיקה מקיפה של השירותים אותם מציע הקבלן, בירור איכות העבודה שהקבלן מבצע ובלי לוודא שיש לו את כלל האישורים הנדרשים, עלולה להוביל אותנו לחורף רטוב במיוחד. אז כדאי לנצל את העונה היבשה והחמה, עוד לפני תחילת הגשמים כדאי לנבור בין קבלני איטום בירושלים ולמצוא את האחד שיענה בדיוק על הצורך שלכם.
 
קבלני איטום בירושלים
 

מה עלינו לבדוק כשאנחנו בודקים קבלני איטום בירושלים?

  • הבדיקות הנדרשות בעבודות איטום גגות עבודת אלו הן מסובכות במיוחד. סיבה אחת לכך היא שהגג הוא החלק בבית שנחשף להכי הרבה גשם ומים במהלך השנה. סיבה נוספת היא שהעבודה בגובה דורשת הכנות מיוחדות. לפני שאנחנו בוחרים קבלן איטום עלינו לוודא שהקבלן הוא בעל תעודת איטום מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי, ללא תעודה זו אסור בשום פנים להעסיקו. בנוסף לכך עלינו לוודא כל כלל עובדי חברת הקבלן עברו הסמכת עבודה בגבוה על פי התקנים הממשלתיים, הסמכה זו מאשרת להם לבצע את עבודות האיטום על הגגות הגבוהים, עבודה שטומנות בחיבה סכנות לרוב. ללא תעודת האיטום המורשה וללא הסמכת עבודה בגובה, החברה לא מוסמכת לבצע את עבודות האיטום בגג ביתנו.

  • הבדיקות הנדרשות עבור עבודות איטום בחלל הבית לא כל עבודת איטום מתרחש מעל ראשינו, ישנן עבודות שנרצה לבצע גם במרפסת, בחצר או במרתף הבית. במקרים אלו מים מחוץ לבית עלולים לחלחל לחלל החדר ולפרוץ מן הרצפה או הקירות. האיטום במקרים כאלו נקרא לעיתים "איטום שלילי". שם זה ניתן לו משום שבדרך כלל המים לוחצים על חומר האיטום מתחתיו ולא מעליו כפי שקורה בעבודות גג. איטום כזה נדרש שנמצא כשל במערכת האיטום שהונחה בחדרי הבית בזמן הבניה על ידי קבלני הבניה המקוריים. עבודה זו דורשת מיומנות רבה כי היא כוללת טיפול במוקדים בעייתיים, שימוש במערכות איטום מיוחדות ואף שיקום של החלקים שניזוקו. אם הקבלן טוען שעבודה מסוג זו לעולם אינה מושלמת – ברחו משם. מדובר בלא פחות מהונאה. עליכם למצוא חברת קבלן שהתמחותה היא עבודות מעין אלו, ורק בה לבטוח בעבודה החשובה של תיקון ביתכם.

קבלני איטום גגות בירושלים - חברת האחים אזרד בע"מ

כפי שראינו, בחירה בין קבלני איטום בירושלים הגשומה אינה דבר פשוט כלל וכלל. ככלל עדיף להתחיל ולבחור כבר בימי הקיץ, אז אנחנו והקבלנים לא בלחץ ואפשר לקבל החלטה רגועה ומושכלת. חברת האחרים עזרד בע"מ עובדת עם קבלני האיטום המקצועיים ביותר. קבלנים אלו צברו את הניסיון הנדרש לביצוע עבודה עם חומרים מתקדמים והתמודדות עם מצבי קיצון הדורשים יצירתיות ונחישות.

חשוב לציין כי כלל הקבלנים עברו את ההדרכות הנדרשות על ידי המדינה והם גם בעלי תעודת איטום מורשה מטעם מכון התקנים וגם בעלי אישור עבודה בגובה. ניסיון והכשרה זו הן בדיוק מה שנדרש כדי לתקן את הגגות הגבוהים של ירושלים היפה. אך אולי היתרון הכי חשוב של החברה זה השנים הרבות בהן פועלת החברה בעיר הבירה. עשרים שנות עבודה בירושלים לא הולכים ברגל. עשרים השנים הללו עומדות מאחוריהם החברה. כשאתם נותנים בידי האחים עזרד את האחריות לעבוד על ביתכם ולשמור עליו יבש, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר.