עבודות איטום

מעוניינים להזמין עבודות איטום לבית?

עבודות איטום לא עושים אצל כל אחד ולצורך כך מעסיקים רק את המקצוענים ביותר. חברת האחים אזרד, בעלי ניסיון של למעלה מ- 20 שנה יבצעו עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

על מנת לשמור על המבנה שבו אתם שוהים לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם מהבחינות הבריאותיות, הבטיחותיות והכלכליות, חשוב להקפיד על תחזוקת הבית הכוללת בין השאר שמירה על איטומו.

יש להזמין לפחות פעם בשנה חברה המתמחה באיטום גגות וקירות. האחים אזרד יאטמו את המבנה שלכם באופן הרמטי, ואתם תוכלו ליהנות מחורף יבש ונעים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום 072-3214521

רק חברה מקצועית ומנוסה תוכל להבטיח לכם שהעבודה שהיא מבצעת היא איכותית ותחזיק מעמד לאורך זמן. על מנת להימנע מקבלת שירות מחברה שרלטנית, רצוי שתבקשו ממנה הוכחות למקצועיותה, כדי שתוכלו להתרשם מעבודותיה.

כפי שתוכלו לראות בגלריות המוצגות לפניכם, יש לנו ניסיון רחב היקף שצברנו במגוון פרויקטים אשר בהם השתתפנו, ביניהם:

כחברה ירושלמית, אנו רגילים לתנאי השטח הייחודיים שלה ומכירים אותם היטב. יתרון זה מאפשר לנו לבצע עבודה מהירה ואיכותית. אז בין אם מדובר בעבודות בגבהים, באמצעות יריעות ביטומניות או בכל סוג אחר, יש לנו את הידע והמיומנות בשביל להבטיח לכם שהנכס שלכם יישאר יבש ומבודד מפני חום וקור לאורך זמן.

אנו מקפידים להעניק לכל קהל לקוחותינו יחס אישי ומקצועי, ולכן אנו מעמידים לשירותכם צוות הזמין לאורך כל שעות היממה (למעט שבתות וחגים) המספק שירותי חירום גם בימים סוערים וגשומים.

איטום גגאיטום גג
גג במולטינגגג במולטינג
האחים אזרד - איטום גגותהאחים אזרד - איטום גגות
האחים אזרד - עבודות איטוםהאחים אזרד - עבודות איטום
התזת חולהתזת חול
יריעות ביטומניותיריעות ביטומניות
יריעות לאיטום הגגיריעות לאיטום הגג
יריעות מרפסת בשחוריריעות מרפסת בשחור
יריעותיריעות
מולטינגמולטינג
סנפלינגסנפלינג
עבודות גובהעבודות גובה