סוגי מרזבים

המרזב הוא אחד מהאביזרים החשובים ביותר שיותקנו בבית וישמרו עליו וקל מאוד לא להעריך את העבודה החשובה שלו. מה בדיוק עושה המרזב ואלו סוגי מרזבים קיימים? יש מרזבים מחומרים שונים ובסוגים שונים ובמאמר זה נסקור את כולם, כך שבסופו של דבר תכירו את התחום לעומק.

מהם מרזבים לגגות ולמה הם משמשים?

המרזב הוא למעשה צינור שמנקז את המים שמצטברים על הגג. למעשה הפעולה הזו נשמעת די פשוטה אך כדי שהיא תהיה פשוטה יש להתקין אותו בצורה נכונה וכמובן גם לבחור את המרזב הנכון. איטום הגג חשוב מאוד לשמירה על הבית יבש ועמיד אך בלי המרזב, המים יעמדו על הגג ולא יתנקזו ומכאן אפשר לומר שחשיבות המרזב לבית עצומה. אנשים רבים לא מתקינים את המרזבים בצורה מקצועית ואז כשמגיעים הגשמים, גג ביתם מוצף לחלוטין ומשם הצרות רבות וצרורות.

מה השוני בין הסוגים?

יש מגוון רחב של סוגי מרזבים לגגות ואנו באחים אזרד בע"מ כאן לשירותכם כדי להסביר לכם על כל אחד מהם ולהסביר לכם גם מה יהיה המרזב הכי טוב עבורכם. למעשה, המרזבים מתחלקים בגין כמה הבדלים בפרמטרים שונים כאשר הראשון והבסיסי ביותר הוא החומר שמהם הם עשויים. יש מרזבים שעשויים מאלומיניום, יש כאלו שעשויים מפח מגולוון, יש גם מרזבי נחושת ויש גם מרזבי שמצופים באבץ. כמו כן, מעבר לחומר שממנו עשויים המרזבים, יש מרזבים גלויים ומרזבים נסתרים, יש מרזבים מרובעים ומעוגלים וכן הלאה.
סוגי מרזבים

מה התכונות של כל אחד מסוגי המרזבים?

  • לנו באחים אזרד בע"מ יש את כל סוגי המרזבים להציע לכם וזה מה שהופך אותנו לחברה הכי טובה שיש, יחד עם שירות ההתקנה המקצועי והאדיב שארנו מציעים לכל הלקוחות. אחד מהמרזבים הנפוצים ביותר הוא מרזב האלומיניום שזוכה לשבחים רבים מכל לקוח שהתקין אותו ונהנה מכל רגע. מרזבי אלומיניום פופולריים מאוד בגלל שהן עמידים לכל מפגעי מזג האוויר והעיצוב החלק שלהם מתאים לכל בית ובית.
  • מרזבי האלומיניום זוכים לעוד כמה תכונות ייחודיות שאפשר למנות גם על מרזבי האבץ, והיא הגמישות שלהם. למרות שמדובר בחומרים חזקים במיוחד, הם דקים מאוד ולכן ניתן לעצב אותם בעיצובים אלגנטיים ועדינים במיוחד. כמו כן העיצוב של התבנית שלהם קלה מאוד ומכאן היצירתיות היא המכשול היחיד בעיצוב המרזב המושלם. מרזב אבץ כמו מרזב אלומיניום יהיה עמיד מאוד ויחד עם זאת, יש לו עיצוב מיוחד, כפרי וחמים.
  • מרזבי נחושת יכולים להישמע לכם כמו מרזבים יוקרתיים במיוחד אך חוץ מהעיצוב היוקרתי אין להם מחיר גבוה כמו המראה שלהם. נכון שהמחיר יהיה גבוה יותר משאר המרזבים אך המחיר עדיין יהיה בגבול הטעם הטוב, בוודאי כאשר אתם פוני אלינו, כשהמחירים שלנו באחים אזרד בע"מ הם הכי טובים שיש. מרזבים עמידים לשנים רבות ויפים כל כך יהיו בחירה טובה לכול אחד.

מרזבים מעוצבים זו משימה בשבילנו

אין ספק שבחירת החומר שממנו יהיו עשויים המרזבים יהיה אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת המרזב באופן כללי, אך יחד עם זאת יש צורך לבחור בעיצוב הנכון. העיצוב יכול להכשיל את העיצוב של חזית הבית שלכם ובעיקר אם תבחרו במרזבים גלויים. לנו באחים אזרד בע"מ יש מבחר רחב של מרזבים מעוצבים להציע לכם, כאשר יש את האפשרות הכי טובה- להתאים את המרזב בהתאמה אישית. המרזבים יכולים להכניס הרבה אור וחן בבית שלכם והחלום לקבל בית מעוצב יכול להתגשם!

לא משנה באלו מרזבים תבחרו, לנו באחים אזרד בע"מ יש אותם להציע לכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

סרטון קצר על מספר סוגים של מרזבים