ניר אוטם

 

איכות חיים גבוהה ושגרת חיים תקינה בבית שלנו תלויה במידה רבה מאוד באיכות האיטום שלנו

אין בית שבו אנשים מתגוררים שיכול לספק לדיירים שבו איכות חיים טובה ושגרת יום יום תקינה, אם אין בו איטום איכותי. האיטום של הבית הוא צורך בסיסי וחשוב במיוחד בחיים של כל אחד ואחד מאתנו, משום שכאשר האיטום אינו איכותי אנחנו סובלים מהרבה יותר מקצת מים בדירה שלנו. כאשר האיטום אינו איכותי, אנחנו נבחין עד מהרה בחלחול תמידי של מים דרך הנקבים הרבים בבית שלנו – יציאות התאורה, דפנות החלון ונקודות אקראיות בתקרה, לדוגמה. חלחול המים הזה יגרום, בתחילה, לנזקים קוסמטיים בעיקר, שכן רהיטי הבית שלנו לא אמורים לבוא במגע עם מים.
 
עד מהרה, המים יגיעו גם למערכות החשמל השונות בבית שלנו ויגרמו לקצרים ואפילו להרס של ממש במכשירי החשמל שלנו, וכל זה יתווסף לקצרים שייגרמו במערכת החשמל הביתית שלנו. ואמנם, איכות האיטום בבית שלנו תלויה במידה רבה בחומר האיטום שבו משתמשים שירותי האיטום – ואחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר בהם אפשר לבחור הוא ללא ספק ניר אוטם. כעת, נסביר על חומר האיטום הזה ועל יתרונותיו הרבים.
 
ניר אוטם
 

מהו ניר אוטם, ומה הופך את חומר האיטום האיכותי מבית נירלט לאחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר בשוק כיום, אם לא האיכותי בהם?

  • ניר אוטם הוא חומר איטום מבית היוצר של חברת נירלט המתמחה בחומרי איטום. חומר האיטום הזה הוא קודם כל ולפני כל דבר אחר חומר איטום איכותי במיוחד, שתוצאות האיטום שלו הן ברמה הגבוהה ביותר. החומר עצמו הוא חומר על בסיס מים, והוא מאופיין כחומר איטום ביטומני. למי שלא יודע מה הדבר אומר, ביטומן הוא חומר שמתקבל בתהליך הזיקוק של נפט, והופך לחומר צמיגי אטום לחלוטין שבו משתמשים (בדרך כלל בצורה של יריעות) למטרות איטום איכותיות שונות בחיי היום יום שלנו. החומר הביטומני ניר אוטם הוא חומר איכותי, שמתאים לאיטום של כמעט כל מרחב בבית שלנו – מרפסות, חדרים תת קרקעיים, חדרים רטובים, אדניות, קירות ועוד.

  • שכבת האיטום שאותה יוצר חומר האיטום נחשבת לשכבת איטום איכותית במיוחד, והיא מתאפיינת בכך שהיא הומוגנית לחלוטין (לא מעורבבת עם שום חומר אחר), חזקה וגמישה. ישנן 4 בעיות גדולות שקשורות לחומרי איטום שאותן פותר הניר אוטם. אחת מהן היא עמידות במים עומדים – חומרי איטום רבים הם חומרי איטום איכותיים כל עוד הם לא עומדים בלחץ של מים עומדים, שמחלחלים אליהם אט אט. לא חומר האיטום הזה, שממשיך ביציבותו גם אז. עוד בעיה היא ההדבקה לבטון של חומרי איטום רבים, וחומר האיטום הזה נדבק לבטון ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, חומר האיטום גם חוסם את גז הראדון המזיק שלעתים עובר דרך חומרי איטום אחרים, ובכדי להוסיף עוד תכונה חיובית ומענה לבעיה נפוצה הוא גם חומר ידידותי במיוחד לסביבה, ואין שום נזק סביבתי שנגרם משימוש בו כחומר איטום בבית.

כשאתם פונים לשירות האיטום האיכותי של האחים אזרד, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את חומרי האיטום האיכותיים ביותר בשוק

האחים אזרד מציעים עבורכם שירותי איטום ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מתחייבים, מתוך הבנה של חשיבות תהליך האיטום בבית שלכם, לשימוש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר בלבד. אחד מחומרי האיטום הללו הוא כמובן ניר אוטם, ואנשי המקצוע שלנו, שהם ברמה הגבוהה ביותר בשוק האיטום, מכירים את החומר היטב ויודעים להשתמש בו להשגת התוצאות האיכותיות ביותר לאיטום הבית שלכם. כל זאת ועוד, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ולקבל את השירות האיכותי ביותר לאיטום הבית שלכם.