ניר אוטם

 

איכות חיים גבוהה ושגרת חיים תקינה בבית שלנו תלויה במידה רבה באיכות האיטום

האיטום של הבית הוא צורך בסיסי וחשוב במיוחד בחיים של כל אחד ואחד מאתנו, משום שכאשר האיטום אינו איכותי אנחנו סובלים מהרבה יותר מקצת מים בבית ונבחין עד מהרה בחלחול תמידי של מים דרך הנקבים הרבים בדירה – יציאות התאורה, דפנות החלון ונקודות אקראיות בתקרה. חלחול המים הזה יגרום בתחילה לנזקים קוסמטיים בעיקר שכן הרהיטים לא אמורים לבוא במגע עם מים.
 
עד מהרה, המים יגיעו גם למערכות החשמל השונות בדירה ויגרמו לקצרים ואפילו להרס של ממש במכשירי החשמל וכל זה יתווסף לקצרים שייגרמו במערכת החשמל הביתית. אמנם איכות האיטום בביתנו תלויה במידה רבה בחומר שבו משתמשים ואחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר בהם אפשר לבחור הוא ללא ספק ניר אוטם. כעת, נסביר עליו ונציין את יתרונותיו הרבים.
 
ניר אוטם
 

מהו ניר אוטם ומה הופך את חומר האיטום האיכותי מבית נירלט לאחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר כיום

  • ניר אוטם הוא חומר איטום מבית היוצר של חברת נירלט המתמחה בחומרי איטום. חומר זה הוא איכותי במיוחד שתוצאותיו הן ברמה הגבוהה ביותר. החומר עצמו הוא על בסיס מים והוא מאופיין כחומר איטום ביטומני. למי שלא יודע מה הדבר אומר, ביטומן מתקבל בתהליך הזיקוק של נפט והופך לחומר צמיגי אטום לחלוטין שבו משתמשים (בדרך כלל בצורה של יריעות) למטרות איטום שונות בחיי היום יום. ניר אוטם מתאים לאיטום של כמעט כל מרחב בביתנו – מרפסות, חדרים תת קרקעיים, חדרים רטובים, אדניות, קירות ועוד.

  • שכבת האיטום שאותה הוא יוצר נחשבת לשכבת איכותית במיוחד והיא מתאפיינת בכך שהיא הומוגנית לחלוטין (לא מעורבבת עם שום חומר אחר), חזקה וגמישה. ישנן 4 בעיות גדולות שקשורות לחומרי איטום שאותן פותר הניר האוטם. אחת מהן היא עמידות במים עומדים – חומרים איטום רבים לא נחשבים לאיכותיים כל עוד הם לא עומדים בלחץ של מים עומדים, שמחלחלים אליהם אט אט. אך החומר הזה ממשיך ביציבותו גם אז. עוד בעיה היא ההדבקה לבטון והניר האוטם נדבק לבטון בצורה טובה. בנוסף הוא גם חוסם את גז הראדון המזיק שלעתים עובר דרך חומרים אחרים ובכדי להוסיף עוד תכונה חיובית ומענה לבעיה נפוצה הוא גם ידידותי לסביבה ואין שום נזק סביבתי שנגרם משימוש בו.

כשאתם פונים אל האחים אזרד אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את חומרי האיטום האיכותיים ביותר

אנו מציעים עבורכם שירותי איטום ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מתחייבים מתוך הבנה של חשיבות תהליך האיטום לשימוש בחומרים הכי איכותיים. אחד מהם הוא כמובן ניר אוטם ואנשי המקצוע שלנו מכירים את החומר היטב ויודעים להשתמש בו להשגת התוצאות הטובות ביותר. כל זאת ועוד וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ולקבל את השירות האיכותי ביותר לאיטום הבית שלכם.
אז צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר.