חברות איטום בירושלים

מזג האוויר הייחודי בירושלים דורש עבודות איטום דחופות

 
ירושלים הינה עיר הבירה של מדינת ישראל. העיר מקודשת לשלושת הדתות יהדות, נצרות ואסלאם ולא פלא שהיא העיר הגדולה בארץ. כמעט שמונה מאות וחמישים אלף תושבים מתגוררים בעיר, בעשרות שכונות שונות. העיר הממוקמת בין הרי יהודה מתנשאת לרום של 857 מטר מעל פני הים בשכונותיה הגבוהות, זו גם הסיבה העיקרית לכך שהיא מהערים הגשומות בארץ.
 
חברות איטום בירושלים
 
מידי שנה כ- 537 מילימטר של מים יורדים על גבי גגות העיר. רק כדי לסבר את האוזן, בבאר שבע, אחת הערים הנמוכות במדינה, יורד כ- 195 מילימטר בלבד בכל עונת הגשמים.
ריבוי הגשמים בעיר גרם לפתיחה של עשרות חברות איטום בירושלים אשר רבות אחת עם השנייה על לב הצרכן. כולן מציעות שירותי איטום שונים ומגוונים. לכן לפני שבוחרים חברת איטום כדאי מאוד לבדוק מה הגורמים המבדילים בין חברות האיטום השונות ובהם צריך להתחשב כאשר רוצים שתתבצע עבודת איטום איכותית. רק לאחר שכלול של כלל רכיבים אלו נוכל לבחור חברת איטום מוצלחת והוגנת שתגן עלינו מפני חדירת הגשם בלילות הגשומים.

מה עלינו לבדוק כשאנחנו מחפשים חברות איטום בירושלים?

  • אילו שירותים מציע חברת האיטום? איטום אינו עסק פשוט. ישנן טכנולוגיות שונות לאיטום וכל אחת מתאימה לתנאים אחרים, האם החברה מציע שירות איטום בזפת? או אולי יריעות ביטונומיות? ומה בדבר יציקות בטקל? בנוסף עליכם לבדוק אם לחברה יש התמחות במשטח אותו אנחנו מעוניינים לאטום מפני המים. יש הבדלים מהותיים בין איטום גגות רעפים לבין איטום גגות שטוחים, בריכות, מרטפים או מרפסות. כל חלק של הבית דורש מיומנות אחרת. מיומנות זו יכולה להירכש רק על ידי שנות ניסיון רבות. הדבר אחרון שעלינו לבדוק הוא אם החברה מציע שירותי חירום לאורך כל שעות היום. דבר זה חשוב במיוחד מאחר והסיטואציה האחרונה שאנחנו רוצים להגיע אליה היא שביום חמישי בלילה הגג מטפטף אבל חברת האיטום שלנו לא עונה לטלפון…

  • מה מידת ההכרות של חברת האיטום עם הצרכים המיוחדים של שכונתכם? במיוחד כשמחפשים חברות איטום בירושלים, חשבו לדעת אם החברה מתמחה באיזור מגוריכם. הבניה הירושלמים, חוקי הבנייה של עיריית ירושלים ומזג האוויר הייחודי דורשים חיפוש אחר חברת איטום המכירה את העיר והשכונה הספציפית. בנוסף לכך במקרה ואיזור האיטום גבוהה חשוב לוודא כי החברה קיבלה אישור לעבוד בגבהים ויודעת איך לבצע את העבודה בביתכם מבלי לפגוע בבניין או בנוף הירושלמי המיוחד.

שירותי האיטום של חברת האחים אזרד בע"מ

כפי שראינו בחירה בין חברות האיטום השונות הפועלות בירושלים אינה דבר קל. יש צורך בשכלול של גורמים רבים הכוללים הן את סוגי השירותים שמספקת החברה והן את היכרות החברה עם איזור המגורים ותנאי השטח בהם אנחנו מעוניינים לבצע את האיטום. חברת האחרים עזרד בע"מ הינה בחירה טובה במיוחד כאשר כאשר מחפשים חברות איטום בירושלים. החברה פועלת בעיר כבר למעלה מעשרים שנה ובכך מבטיחה את ההיכרות שלה עם תנאי השטח. בנוסף לכך החברה עבדה בפרוייקטי דגל גדולים בירושלים בשיתוף עיריית ירושלים, קמפוס גבעת רם ועוד רבים וטובים. החברה מספקת שירותי איטום מסוגים רבים החל מעבודות זיפות דרך הנחת יריעות ביטומניות וכלה ביציקות בטקל וכיתרון נוסף לחברה יש ניסיון בעבודה עם קירות חיצוניים, גגות רעפים ושטוחים וכן מרפסות ומרטפים. אבל אולי החלק החשוב ביותר – החברה מספקת שירותים עשרים וארבע שעות ביממה במהלך ימות השבוע ותשמח לעזור לכם גם במהלך הלילה. לסיכום, בהחלט ניתן לומר שאם אתם מחפשים חברת איטום בירושלים חברת האחרים עזרד בע"מ היא התשובה שלכם.