זפת קרה

זפת הינה נוזל צמיגי כהה המופק על ידי זיקוק יבש של חומר אורגני כגון פחם, נפט, כבול או עץ. בעבר השימוש העיקרי של נוזל זה היה ליצירת כבישים, ואילו היום הוא משמש כיום בעיקר לצורכי איטום. העבודות מתבצעות בעיקר באמצעות נוזל מחומם, שכן באמצעותו ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר. למרות זאת, יש מצבים בהם כדאי מאוד להשתמש דווקא בנוזל שאינו מחומם – היינו – זפת קרה.
 
 

מתי משתמשים בזפת קרה?

  • תיקונים קטנים – במקרים בהם צריך לבצע תיקון קל באיטום קיים ניתן להשתמש במוצר כשהוא קר.
  • איטום משטחים בעלי שטח קטן – כשהשטח קטן אין צורך להשתמש בנוזל חם. זפת קרה בהחלט תספיק ותביא לתוצאות איכותיות ביותר.
 
זפת קרה
 

זפת קר - על מה חשוב לשים דגש?

כאשר מתכוונים לבצע איטום או תיקוני איטום באמצעות זפת קרה, חשוב מאוד לשים לב לפרטים הבאים:

  • איכות החומר – חשוב מאוד לבחור בחומר המשווק על ידי חברה אמינה ומוכרת, על מנת להבטיח ככל שניתן שמדובר בחומר איכותי שישיג אטימה מושלמת של המשטח.

  • אחריות – חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים אחריות מלאה על המוצר שרכשתם. כך, במקרה ותגלו כי מדובר בחומר שאינו איכותי ושאינו אוטם את המשטח כמו שצריך – תוכלו להחזירו ולקבל את כספכם בחזרה או לקבל מוצר חדש שאין ספק לגבי איכותו.

  • שירות – אם אתם צריכים גם איש מקצוע שיבצע עבורכם עבודות איטום באמצעות זפת קרה, חשוב שתבחרו אוטם מוסמך שעבר את כל ההכשרות ושיש ברשותו ניסיון מעשי רב בשטח. כך תוכלו להיות בטוחים ככל שרק אפשר, כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ותשיג איטום מלא של המשטח.
לקבלת מידע נוסף אודות זפת קרה ושימושיה ולהזמנת חומרים ושירות חייגו לאחים אזרד – המומחים בתחום האיטום, ותקבלו שירות מקצועי ואמין – באחריות.

לפרטים ולהזמנות 072-3214521