זיפות גגות

הגיע הזמן לזפת את הגג?

איטום גגות הוא פעולה הכרחית בכל בית, הן על מנת למנוע רטיבות והן על מנת להבטיח הגנה תרמית למבנה. ברגע שקיים ליקוי באופן ביצוע הפעולה או בהתאמת החומרים לסוג הגג, התוצאות תהיינה חדירה של קור ורטיבות אל תוך הבית וזו בעיה בקנה מידה חמור בכל מקום בארץ ובעולם, ועל אחת כמה וכמה בחורף הירושלמי הקר.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו 072-3214521

חברת האחים אזרד מתמחה בתחום של זיפות גגות בעיר אשר חוברה לה יחדיו:

 
  • מומחיות בעבודה עם זפת.
  • הבנת תנאי האקלים של העיר על בוריים.
  • היכרות עם תקני הבנייה האופייניים לעיר.
  • מקצועיות שמאפשרת התאמה מדויקת של אופן הזיפות לסוג הגג ולצורתו.

איך עושים את זה?

 
שיטת האיטום הוותיקה והנפוצה ביותר היא, כמובן, זיפות גגות. מדובר בשיטה יעילה וזולה יחסית לשיטות אחרות, והיא גם נגישה מאוד ויחסית קלה לביצוע. למרות זאת, הזפת, שמשמשת לצורך ציפוי הגג, נוטה להתרחב ולהתכווץ בהתאם לטמפרטורה, וכתוצאה מכך עלולים להיווצר סדקים בציפוי. לכן, כשרוצים להשיג תוצאה מקצועית ואיכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן, יש לפנות לחברה מנוסה ואמינה, שתדאג לבצע את העבודה במקצועיות, תוך התחשבות בתנאי האקלים במקום.
 
זיפות גגות
 

זיפות גגות בירושלים - על ראש שמחתנו

ירושלים היא לא רק אחד האזורים הקרים במדינה, אלא גם המקום שבו הפרשי הטמפרטורות בין היום ללילה ובין הקיץ לחורף הם הגדולים ביותר. לכן, כשמתככנים לבצע עבודת זיפות בעיר הקודש, חשוב במיוחד לערוך בדיקות איטום מקיפות בקפדנות רבה יותר מאשר בכל מקום אחר. רק בדרך זו, של להיות עם האצבע על הדופק ולבצע את העבודה רק כשהתנאים מתאימים, אפשר יהיה להתמודד עם העובדה שכל הגגות באזור חשופים לבלאי מואץ כתוצאה מהאקלים המיוחד שלו.

מומחי איטום של החברה ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לתחום של זיפות, ולבצע עבורכם עבודה מקצועית, יעילה ומהירה.