זיפות גגות

הגיע הזמן לזפת את הגג?

איטום גגות הוא פעולה הכרחית בכל בית, הן על מנת למנוע רטיבות והן על מנת להבטיח הגנה תרמית למבנה. ברגע שקיים ליקוי באופן ביצוע הפעולה או בהתאמת החומרים לסוג הגג, התוצאות תהיינה חדירה של קור ורטיבות אל תוך הבית וזו בעיה בקנה מידה חמור בכל מקום בארץ ובעולם, ועל אחת כמה וכמה בחורף הירושלמי הקר.

תחום האיטום הוא תחום הנשען על תורת החומרים. בחירה נכונה בחומרי איטום תוביל לאיטום איכותי ומושלם המאריך ימים ואינו נדרש לתיקונים, הדבקות והשלמות. השיטה המסורתית המוכרת לאיטום גגות הייתה שיטת הזיפות, כאשר זפת חמה ודביקה נשפכה ונמרחה על הגג, ואף זכתה לשכבת סיד לבנה ששמרה הן על מראה דקורטיבי והן על בידוד של הזפת מפני קרינת השמש. שיטה זו הוכחה כשיטה יעילה למדי ביישום נכון, שכן הזפת ביסודה היא חומר ביטומני אטום היטב ועמיד לאורך זמן.

זיפות גגות מחיר - כמה זה יעלה?

 
אז כיצד נקבע מחיר לזיפות גגות?
פרמטרים עיקריים:
  • גודל הגג
  • קיומם של חומרי איטום אחרים על הגג
  • סוג הגג וגילו
  • סוג הזפת שבה משתמשים
  • עונה שבה מבצעים את האיטום
  • מצבו של הגג
 
זיפות גגות מחיר
 

הערכת מחיר לזיפות גגות

 
 
 
 
 
 
אם ברצונכם לבצע זיפות גגות, ואתם מעוניינים לדעת כמה זה יעלה לכם, לרוב תגלו שקשה לקבל הצעת מחיר טלפונית ולכך יש סיבות רבות. כשאיש מקצוע מבצע איטום גג, הוא בוחר את שיטת האיטום ואת החומרים בהתאם למצבו של הגג, וגורמים אלו הם שקובעים את העלויות. לרוב, הלקוח שפונה טלפונית לקבלן איטום לא יצליח לתאר בצורה מדויקת את מצב הגג, וכך הערכת המחיר עלולה להיות שגויה.
בכדי לתת הצעת מחיר מסודרת, בעל המקצוע צריך לראות את הגג עצמו, לבחון את הגודל שלו, להתרשם מחומרי האיטום הקיימים, ולהמליץ על שיטת האיטום המומלצת.
 
מחיר זיפות גגות
 
ככלל, שיטת זיפות גגות זולה יותר משיטות אחרות, אך היא לא מתאימה לכל גג. מעבר לזאת, יש להתאים בצורה נכונה את הזפת לחומרי האיטום הקיימים על הגג. לעיתים יהיה צורך להסיר חומרי איטום קיימים, מה שייקר את עלויות האיטום.

השוואת מחירים נכונה

בטרם אתם עושים איטום גגות, כדאי לקבל מחיר לזיפות גגות מכמה חברות. ברוב המקרים יהיה מדובר בהצעות מחיר שונות. לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע בהתאם להצעת המחיר שקיבלתם, בררו באיזה חומרים תתבצע העבודה ומה הוותק של הקבלן המבצע. לעיתים תגלו שדווקא ההצעה היקרה יותר תהיה למעשה משתלמת יותר.

חברת האחים אזרד מתמחה בתחום של זיפות גגות

 
  • מומחיות בעבודה עם זפת.
  • הבנת תנאי האקלים של העיר על בוריים.
  • היכרות עם תקני הבנייה האופייניים לעיר.
  • מקצועיות שמאפשרת התאמה מדויקת של אופן הזיפות לסוג הגג ולצורתו.

אז איך עושים את זה?

 
שיטת האיטום הוותיקה והנפוצה ביותר היא, כמובן, זיפות גגות. מדובר בשיטה יעילה וזולה יחסית לשיטות אחרות, והיא גם נגישה מאוד ויחסית קלה לביצוע. למרות זאת, הזפת, שמשמשת לצורך ציפוי הגג, נוטה להתרחב ולהתכווץ בהתאם לטמפרטורה, וכתוצאה מכך עלולים להיווצר סדקים בציפוי. לכן, כשרוצים להשיג תוצאה מקצועית ואיכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן, יש לפנות לחברה מנוסה ואמינה, שתדאג לבצע את העבודה במקצועיות, תוך התחשבות בתנאי האקלים במקום.
 
זיפות גגות
 

זיפות גגות בירושלים - על ראש שמחתנו

ירושלים היא לא רק אחד האזורים הקרים במדינה, אלא גם המקום שבו הפרשי הטמפרטורות בין היום ללילה ובין הקיץ לחורף הם הגדולים ביותר. לכן, כשמתככנים לבצע עבודת זיפות בעיר הקודש, חשוב במיוחד לערוך בדיקות איטום מקיפות בקפדנות רבה יותר מאשר בכל מקום אחר. רק בדרך זו, של להיות עם האצבע על הדופק ולבצע את העבודה רק כשהתנאים מתאימים, אפשר יהיה להתמודד עם העובדה שכל הגגות באזור חשופים לבלאי מואץ כתוצאה מהאקלים המיוחד שלו.

מומחי איטום של החברה ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לתחום של זיפות, ולבצע עבורכם עבודה מקצועית, יעילה ומהירה.
חברת האחים אזרד מעמידה לרשותכם שירותי זיפות גגות בירושלים. להצעת מחיר חייגו אלינו למספר 072-3214521