איטום קירות

מי הגשמים חודרים דרך קירות ביתכם ויוצרים כתמי רטיבות מכוערים? הצבע מתפורר והטיח מתקלף מהקירות? מפגעי עובש וטחב החלו להתפשט בדירתכם?

אם עניתם בחיוב על אחת או יותר מהשאלות הללו, סימן שהחומרים הישנים האוטמים את קירות ביתכם כבר איבדו את יעילותם. טלפון אחד לחברת האחים אזרד, ובחורף הבא גם אתם תוכלו ליהנות מבית אטום מפני הגשמים.

האחים אזרד מתמחים באיטום קירות במבנים קיימים, וישמחו להעניק גם לכם את שירותיהם המקצועיים. הודות ללמעלה מ- 19 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, במהלכן בצעה עבודות שונות ומגוונות באזור ירושלים והסביבה, החברה יכולה להתמודד עם כל אתגר מקצועי שיונח לפניה.

צלצלו 072-3214521 ותזמינו לכם עוד היום עבודה לפי הצורך!

להלן דוגמאות למגוון עבודותינו באיטום קירות

  • התזת סילוקסן – חומר נוזלי ושקוף, המיועד לאטום קירות חיצוניים המצופים בטיח, שפריץ צמנטי, אבן, שיש, שליכט מינרלי או ציפויים סופגניים אחרים.
  • שימוש בכוחלה – תערובת צמנטית המשמשת לאטימת המרווחים שבין אבני החיפוי של הקירות החיצוניים.
  • מסטיגום – חומר ביטומני, הניתן ליישום בהתזה או בצורת משחה ומיועד לאטימת קירות חיצוניים לפני הנחת חיפוי האבן.
  • שיקום קירות חיצוניים בעקבות נזקי רטיבות וצביעת המעטפת החיצונית של המבנה
  • ועוד

החברה מחויבת למתן הפתרונות האיכותיים והמקיפים ביותר, המותאמים באופן ספציפי לכל מבנה ולמצבו הייחודי.
 
איטום קירות
 
איטום קירות מחיר
 

אפשר להפסיק לטפס על הקירות

אין עוררין על כך כי בהיעדר איטום יעיל של קירותיו החיצוניים של המבנה שלכם, אתם נידונים לסבול משלל בעיות: החל מפגיעה באסתטיקה של הבית בשל היווצרות כתמי רטיבות מכוערים והתקלפות הצבע והטיח מהקירות, דרך מפגעים שעלולים לסכן את בריאותכם, כמו עובש וטחב, וכלה בירידה משמעותית בערך הנכס שלכם ובהפסדים כספיים כבדים. בדיוק בשל סיבות אלו, לא כדאי לדחות את המשימה.

אם הבחנתם באחד או בכמה מהמפגעים הללו, אל תבזבזו אף רגע מיותר. התקשרו לחברת האחים אזרד, ותוכלו לשים סוף לדאגות. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם בהקדם כדי לאבחן את היקף הבעיה ולבצע את העבודות הנדרשות כדי לשקם את הנזקים. אנו נתאים את הפעולה המתאימה עבורכם, בהתאם לסוג הקירות ולחומרים הישנים הקיימים עליהם, כדי להבטיח אחיזה מושלמת של השכבה החדשה ובידוד מוחלט מפני הגשמים. כל עבודה תתבצע תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

זקוקים למידע נוסף בנושא איטום קירות? מעוניינים להתייעץ עם המומחים שלנו?
התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה - 072-3214521