איטום מקלטים

אם המקלט שלכם לא מוכן לכל מצב, או שהמרתף שלכם הופך בכל חורף לנחל לא אכזב, אתם צריכים חברה המתמחה בתחום של איטום מקלטים, כדי שתהיו מוגנים ולא מוצפים.

חברת האחים אזרד – המומחים בתחום איטום מקלטים ומרתפים תשמח לספק לכם שירות מקצועי באחריות מלאה.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3214521 ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 

ניפוץ מיתוסים בתחום האיטום

אחד המיתוסים הרווחים בתחום של איטום חללים תת קרקעיים הוא, שאף פעם לא ניתן להגיע למצב של איטום מלא, ושתמיד מים יצליחו לחלחל פנימה. אמנם מדובר במיתוס ידוע ומוכר, אולם הוא רחוק מהמציאות כרחוק מזרח ממערב. במציאות, אם עבודת האיטום מתבצעת כמו שצריך, על ידי מומחים בתחום ובאמצעות החומרים הנכונים, אין שום סיבה שמים יחדרו פנימה.
 
איטום מקלטים
 

איך מבצעים איטום מקלטים?

איטום מקלטים ומרתפים‬ נעשה בשני שלבים:
 
ניקוי והכנה – ניקוי שטח החלל כולו, כולל הסרת כל השכבות הקיימות על הקיר (צבע, טיח, מילוי וכד'), עד לחשיפת הבטון עצמו. בשלב זה מסירים גם חלקי בטון שבורים, מסירים את החלודה שעל הברזלים שבקיר ומורחים את הברזלים בחומר מגן מפני חלודה עתידית), מסתתים פינות וחיבורים ועוד. לאחר מכן מתקנים את הבטון עצמו באמצעות מריחת שכבות יסוד וחומרים צמנטיים המתפשטים עם הייבוש. לאחר החלקה מושלמת של החומרים על הקירות והמתנה של כשבוע עד לייבושם המלא, עוברים לשלב השני.
 
איטום מקלטים ומרתפים
 
איטום – החומרים המשמשים לצורכי איטום מרתפים או מקלטים הינם חומרים גמישים המבוססים על פוליאוריתן או על PVC.

באמצעות חומרים אלה אוטמים כניסות של צנרת, משקופי פתחים ושאר מעברים וחללים. את החומרים מורחים בשכבה ראשונה על גבי הקיר, כאשר בתוך החומר מטביעים רשת אינטרגלס ששומרת על יציבותו.

לאחר שהחומר מתקשה יש למרוח שכבה שנייה ושלישית (את השלישית רק בהתאם לצורך), על מנת שהקיר כולו יהיה מכוסה בשכה עבה של חומר איטום צמנטי איכותי.

האחים אזרד לשירותכם

האחים אזרד מתמחים בתחומים של איטום מקלטים, מרתפים וחללים תת קרקעיים. אנו עושים שימוש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר ומבצעים את העבודה תוך הקפדה על כל השלבים ועל כל הפרטים.

אם אתם מעוניינים שהמרתף והמקלט שלכם יהיו אטומים באמת, צרו קשר עוד היום עם המומחים בתחום בטל' 072-3214521 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.