איטום בריכות

 
בונים בריכת שחייה בחצר? מקימים בריכה בקאנטרי? שחו ותיהנו,רק לפני כן ודאו שאתם מזמינים את הבריכה אצל המומחים בביצוע איטום בריכות!

חשיבות מכרעת באיטום בריכת השחייה

כאשר בונים בריכת שחייה חשוב מאוד להקפיד על כך שהמים יישארו במקומם. ביצוע עבודת איטום לקויה בבריכת השחייה, תגרום לכך שהמים יחלחלו דרך הסדקים שביציקת הבטון וישאירו בריכה שתהיה אולי יפה, אבל גם ריקה. הסכנה בכך היא לא רק שתצטרכו למלא שוב את הבריכה ולבזבז מים וחומרי חיטוי, אלא גם שאותם חומרי חיטוי יכולים לפגוע בצמחייה ובאורגניזמים השונים הנמצאים באזור ובסופו של דבר גם לחדור אל מי התהום ולהגיע אל צנרת מי השתייה. על מנת למנוע את כל הסכנות הללו כדאי מאוד שהבריכה תיבנה על ידי מומחים באיטום שידאגו לבצע את העבודה כמו שצריך מראש ולא בדיעבד.

המחיר כבר לא כלכך יקר

עד לא מזמן עבודת לאטום בריכה היה אחד המרכיבים היקרים מסך כל עלות הבנייה.
 
זאת משום שבעבר היה צריך לבצע את העבודה במספר שלבים, החל מיציקת הבטון עצמה, דרך הקמת התשתית וכלה בעבודה שצריך היה לבצע עם השלמת הבנייה. מכיוון שעבודות אלה דרשו גם איטום פנימי וגם חיצוני של הבריכה (הגנה מפני רטיבות הקרקע), עלותן היתה מאוד גבוהה ומי שרצה לחסוך הסתכן בעבודה פחות איכותית. היום בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן להשתמש במוספי איטום גבישיים שאותם מוסיפים מראש אל תערובת היציקה. הדבר מבטל את הצורך בביצוע עבודות איטום בריכות נוספות, מקצר את תהליך ההקמה וכמובן – מוזיל את העלויות.
 
איטום בריכות
 

רק עם מומחים בתחום

מכיוון שעבודות איטום בבריכה חייבות להתבצע בצורה מסוימת כדי להיות יעילות ולאפשר לכם ליהנות מבריכה אטומה למשך שנים רבות, חשוב מאוד שהן תתבצענה רק על ידי מקצוענים. אנחנו בחברת אחים אזרד מתמחים בתחום של איטום בריכות שחייה בכל גודל וצורה, נשמח לעמוד לשירותכם הן בשלב ההקמה והן בדיעבד – אם נתגלו ליקויים במערכת האיטום הקיימת.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עבודות איטום בריכות בירושלים וסביבה
צרו עמנו קשר בטל' 072-3214521 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.