איטום אדניות

המומחים של חברת האחים אזרד דואגים לטפל במסירות ובאחראיות בכל הפרטים, קטניםכגדולים. אנו ממליצים בחום לבצע גם איטום אדניות ולהימנע מבעיות רטיבות, אשרעלולות לצוץ כתוצאה מאיטום לקוי ו/או הזנחה.

לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ולהצעת מחיר חייגו עכשיו: 072-3214521
 

למה כדאי לבצע איטום אדניות?

 
טחב,עובש, פטריות ושאר נזקים תברואתיים ואסתטיים הן תוצר של הזנחה רבת-שנים לצד "העלמת עין" של אנשי מקצוע, שהיו אמורים לפעול על מנת לספק מענה לבעיות אלה. למעשה, בשל כך הבעיות שהזכרנו לעיל הפכו להיות נפוצות מאוד, ורבבות של אנשים בכל רחבי הארץ סבלו מהן כל-כך, עד כדי כך שכיום רוב רובם של האנשים פשוט מוותרים על אדניות ועציצים, והרעיון להפוך את המרפסת / הגג לפינה שלווה וירוקה, אשר תאפשר להם להתנתק מחיי היומיום, פשוט נגנז.
 
איטום אדניות
 

איך מתבצעת העבודה?

הבעיות לפעמים מתחילות בפרטים הקטנים, במידה ולאלו לא הוקדשה מספיק תשומת לב בעת ביצוע עבודות האיטום במבנה. לכן יש צורך להשקיע מחשבה תחילה ולבצע גם איטום אדניות פרחים, ובמיוחד בגינות גג שהינן בעלות שטח גדול.

חברתנו מבצעת איטום אדניות עמוקות באמצעות מסטיגן. העבודה מתחילה בהכנת השטח, כולל תשומת לב לניקוז מתאים וטיוח במקרה של אדנית העשויה בלוקים. לאחר מכן מבוצע האיטום בעזרת יישום שכבת פריימר, ולאחריה שתיים עד שלוש שכבות של מסטיגן לפי הצורך.

אל תוותרו על החלום!

כל מה שצריך לעשות הוא:
  • עבודת הכנה - אדניות אינן דורשות אטימה קלה בלבד, ויש להתייחס אליהן ממש כפישמתייחסים למאגרי מים. מעבר לכך שקיים צורך של ממש באיטום שלהן, חשוב להכין שיפועים שאליהם המים יוכלו להתנקז בקלות, מבלי לגרום לבעיות השונות שהוזכרו, וכן להתייחס לאזורים בהם שעלולים להיסדק בשל צמיחת שורשים. עבודת הכנה נכונה תמנע בעיות בעתיד.

  • לפנות אלינואנו מבצעים איטום אדניות באמצעות חומרי אשר הוכחו כיעילים, כגון:מסטיגן, יריעות ביטומניות או PVC, חומרים צימנטיים וכדומה.המומחים שלנו יתאימו את החומר הדרוש לשם ביצוע העבודה בהתאם לפרמטרים שונים, כגון: גודל, צורה, ייעוד ומידת הנגישות של האדנית.

  • ליהנות מהתוצאההתאמה אופטימלית מאפשרת איטום אדניות מושלם ובעל יכולת עמידותמעולה, כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא ליהנות מהתוצר הסופי, אשר ישרת אתכם לאורך שנים רבות.

נשמח להגיע אליכם ולבצע עבורכם איטום אדניות מקצועי

זקוקים לפרטים נוספים בנושא? פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה והצעת מחיר - 072-3214521