איטום קירות פנימיים

כדי לאטום את הבית שלכם בצורה מושלמת אתם חייבים לאטום גם את הקירות. הקירות החיצוניים והקירות הפנימיים חייבים לקבל את האיטום הראוי להם כדי שתוכלו לעבור חורף שקט ללא נזקי רטיבות, כאשר איטום זה לא פחות חשוב מאיטום הגגות. אנו באחים אזרד בע"מ כאן כדי להסביר לכם כיצד הוא מתבצע, מה הוא מונע ומדוע כדאי לכם לבחור בקבלני האיטום שלנו.
 

האיטום שישמור על הקירות

אנו באחים אזרד בע"מ שנים רבות עוסקים במלאכת האיטום ואנו מציעים את כל עבודות האיטום האפשריות. איטום גגות בטון, איטום גגות קלים, איטום קירות פנימיים וחיצוניים וכן הלאה. כל לקוח תמיד מקבל את הכי טוב שיש אך רבים מהלקוחות שלנו לא מבינים בכלל מהו איטום קירות פנימיים ומדוע יש בו צורך. איטום קירות חיצוניים היא פעולה מוכרת וברורה יותר כאשר הקיר החיצוני יגיע במגע עם גשם, אך מדוע יש צורך באיטום קירות פנימיים? איטום זה למעשה משלים את המשימה.

 
איטום קירות פנימיים
 

מדוע יש צורך באיטום קירות פנימיים?

איטום הקיר הפנימי הוא למעשה איטום של חלקו הפנימי של הקיר החיצוני. הקיר החיצוני שלכם יכול לספוג לא מעט מים במהלך חייו ולמעשה האיטום מצדו השני מונע את היווצרות הנוזלים וחלחול שלהם אל תוך הבית. עם זאת, המטרה החשובה באמת של איטום קירות פנימיים היא למנוע את הרטיבות שיכולה להגיע מתוך הבית. אתם בטח שואלים את עצמכם איזו רטיבות יכולה להגיע מהחלק הפנימי של הבית, הרי הגשם מגיע מבחוץ. למעשה יכול להיות שהרטיבות תגיע מהחלק הפנימי בגלל עיבוי טבעי או בגלל אדים שיגיעו מהמקלחת, מהמטבח או מכל מקור לחות אחר שיכול לסכן את הקיר.

כיצד אנו מבצעים את האיטום?

אנו באחים אזרד בע"מ לא מתפשרים על האיכות לעולם. אנו מבצעים את האיטום באיכויות הכי יסודית שיש כאשר אנו משתמשים אך ורק בחומרי איטום איכותיים ומתאימים. האיטום יכול להתבצע בכמה דרכים כאשר יש מגוון רחב של חומרים שניתנים למריחה, כמו חומרי איטום משחתיים או טיח, שיכולים לאטום אותו לחלוטין ושמור על האסתטיקה שלו ועל העמידות שלו. הקיר שלכם יהיה הרבה יותר עמיד כאשר יתבצע האיטום שמצריך תחילה איטום של סדקים במידה וקיימים, שיפוץ של נזקי איטום קודמים כמו טיח מתקלף, ולאחר מכן יישום מחדש של השכבות.
 

איטום אמין מול הלקוח

אנחנו מאמינים כי איטום מוצלח הוא לא רק איטום שמתבצע באיכות הגבוהה ביותר אלא זה שמספק ללקוח את החוויה הכי טובה שהוא יכול לקבל. אמנם יש חברות רבות שיכולות להעניק לכם איטום נהדר אך אנו מציעים לכם הרבה יותר. במקום להתעצבן על כך שאתם חייבים לאטום את הבית תפנו אלינו ותראו איך החוויה שלכם כולה הופכת להרבה יותר חיובית. כשאתם בוחרים בנו אתם מקבלים שירות אמין שחושף בפניכם את כל הפרטים כך שאין צורך לתהות. אצלנו האמינות היא אחד הערכים החשובים ביותר וזה בא לידי ביטוי גם בשירות וגם במחיר.
 
איטום קירות פנים
 

המקצועיות באה מהניסיון

השירות של קבלני האיטום שלנו עוד יפתיע אתכם ולא משנה עם כמה ציפיות תגיעו. איטום קירות הפנים כולל איטום קירות חיצוניים וכל שאר משימות האיטום שיעמדו לפנינו תמיד יתבצעו בצורה הכי מקצועית שיש, כאשר היסודיות והירידה לפרטים של העובדים שלנו תרשים גם את הסקפטיים ביותר. זה נובע משנות ניסיון רבות בתחום וההמלצות עלינו עושות את שלהן. יחד עם המחירים הכי טובים בשוק כבר כולם יודעים מה תהיה הבחירה הכי טובה שיש!