איטום מרתפים

המרתף שלכם סובל מדליפה בחורף? רוצים שיטה יעילה במיוחד עבור איטום מרתפים ולא יודעים למי לפנות? לאחים אזרד, יש כמה פתרונות מיוחדים עבור איטום איכותי במיוחד, של המרתף שלכם.

חברת האחים אזרד, שמחה להציג בפניכם את המדריך המלא, לביצוע איכותי של איטום מרתפים. כמובן שמאחר שמדובר על איטום של גורם בעייתי (מיד תבינו למה), חובה ליצור קשר עם האחים אזרד, אשר ישלחו את הצוות המקצועי, עם חומרי האיטום הטובים ביותר שיש, לטובת האיטום של המרתף שלכם.
 

מה בעייתי כל כך במרתף?

בעוד שאיטום של חדרים רגילים בבית אפשר לבצע מבחוץ, מהחלק החיצוני של המבנה, הרי שאיטום של מרתפים הוא שונה. מאחר שהמרתף הוא אזור תת קרקעי, הרי שלא ניתן לאטום אותו מבחוץ. לכן, איטום מרתפים הוא גם מה שמכונה לעתים "איטום שלילי", והוא דורש שימוש ביריעות ביטומניות מיוחדות, אשר גם אם יש עליהן השפעה של לחץ המים - אלו לא מצליחים לחדור דרך חומרי האיטום.
 
שלבי האיטום של האחים אזרד כוללים:
  • ניקוי המרתף כולו והכנתו לקראת האיטום
  • הסרת חלודה ומריחה של הברזלים השונים במרתף בחומר מגן
  • הנחת חומרי האיטום המיוחדים והמגישים, שמבוססים על PVC אופוליאוריתן
  • מריחת שכבה שניה ואף שלישית במידת הצורך
  • שימוש בחומרים אשר ישמרו על חומרי האיטום יציבים לאורך זמן
 
איטום מרתפים
 
חשוב מאד לציין, כי השירות של האחים אזרד, ניתן תמיד ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים במיוחד. החומרים שאיתם עושים האחים אזרד שימוש לצורך איטום מרתפים, הם חומרים מורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה, והצוות המקצועי של החברה, הוא צוות בעל ניסיון עשיר במיוחד במגוון של עבודות איטום, ובעבודות של איטום מרתפים בפרט.

אם אתם מחפשים איטום איכותי במיוחד עבור המרתף שלכם, לא צריך לחכות עוד רגע אחד. יוצרים קשר עם האחים אזרד בטלפון 072-3214521, והצוות יגיע למרתף שלכם בהקדם.