איטום מרתפים

המרתף שלכם סובל מדליפה בחורף? רוצים שיטת איטום יעילה במיוחד ולא יודעים למי לפנות? לאחים אזרד, יש כמה פתרונות מיוחדים עבור איטום איכותי של המרתף שלכם.

חברת האחים אזרד, שמחה להציג בפניכם את המדריך המלא לביצוע איטום מרתפים. כמובן שמאחר שמדובר על איטום של גורם בעייתי (מיד תבינו למה) וחובה ליצור איתנו קשר ונשלח את הצוות המקצועי עם חומרי האיטום הטובים ביותר שיש לטובת עבודה ברמה הכי גבוהה שאפשר.
 

מה בעייתי כל כך במרתף?

בעוד שלאטום של חדרים רגילים בבית אפשר לבצע מבחוץ, מהחלק החיצוני של המבנה, הרי שאיטום מרתף נעשה בצורה אחרת. מאחר שהמרתף הוא אזור תת קרקעי, הרי שלא ניתן לאטום אותו מבחוץ. לכן, איטום מרתפים הוא גם מה שמכונה לעתים "איטום שלילי", והוא דורש שימוש ביריעות ביטומניות מיוחדות, אשר גם אם יש עליהן השפעה של לחץ המים הם לא מצליחים לחדור פנימה.
 
שלבי האיטום שלנו כוללים:
  • ניקוי המרתף כולו והכנתו לקראת העבודה
  • הסרת חלודה ומריחה של הברזלים השונים במרתף בחומר מגן
  • הנחת חומרי איטום מיוחדים ומגישים שמבוססים על PVC אופוליאוריתן
  • מריחת שכבה שניה ואף שלישית במידת הצורך
  • שימוש בחומרים אשר ישמרו על איטום יציב לאורך זמן
 
איטום מרתפים
 
חשוב מאד לציין, כי השירות שלנו, ניתן תמיד ברמה מקצועית וגבוהה תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים. החומרים שאיתם עושים האחים אזרד שימוש לצורך העבודה הם חומרים מורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה והצוות המקצועי של החברה הוא צוות בעל ניסיון עשיר במיוחד במגוון של עבודות איטום ובעבודות של איטום מרתפים בפרט.

אם אתם מחפשים איטום איכותי עבור המרתף שלכם, לא צריך לחכות עוד רגע אחד. יוצרים קשר עם האחים אזרד בטלפון 072-3214521, והצוות יגיע למרתף שלכם בהקדם.