איטום מבנים

 

הצורך בקורת גג מוגנת ואטומה הוא אחד הצרכים הבסיסיים והקדומים ביותר של האדם, והוא לא השתנה כלל גם כיום

כבר בימי האדם הקדמון הבין האדם את שנחוץ לו כמעט יותר מכל דבר אחר בכדי לשרוד – מחסה. הישרדותו שלהאדם, בוודאי בתקופות בשנה ובאזורים בעולם בהם מזג האוויר קיצוני לאחד משניהכיוונים, הייתה תלויה במידה הרבה ביותר במחסה שאותו נצליח למצוא. למרבה המזל שלנו, האדם הקדמון התבסס על שוחות ומערות שהובילו אותנו עד הלום, אבל עם התפתחות האדם באלפי השנים האחרונות עברנו להתבססות על בתים ובנייני קבע. אלה גם אלה, מצדם,ממלאים את אותה המטרה הקמאית והבסיסית של האדם – נותנים לנו מחסה מוגן וסטרילי.
 
זאת, כמובן, בהנחה שאנחנו אכן מתגוררים בתוך בית אטום בצורה איכותית ומקצועית. במידה והתנאי הזה לא מתקיים, הרי שהצורך הבסיסי שלנו כבני אדם שצריכים מחסה נפגע פגיעה אנושה. במצב שכזה, אנחנו בדרך כלל נסבול מפגיעה בשגרת החיים ובאיכות החיים שלנו בבית, שתשפיע גם על מערכות אחרות בבית שלנו, ונצטרך לפנות במהירות לשירות איכותי של איטום מבנים. אנחנו כאן בדיוק כדי להסביר לכם למה כדאי לכם לפנות אלינו ומהו האיטום שאנחנו מציעים.
 
איטום מבנים
 

איטום מבנים - מהם הדגשים החשובים ביותר ומהן נקודות התורפה בכל הנוגע לאיטום מבנים מכל סוג? הסבר קצר

  • ראשית כל, כשאנחנו מדברים על איטום מבנים אנחנו מדברים בדרך כלל על אזור הגג של המבנה. נקודת התורפה של כל מבנה מודרני היא הגג שלו, שבו מצטברים מיה גשמים בטרם הם מנוקזים במערכות ניקוז החוצה מהבית. בגג הבית שלנו נהוג לבצע איטוםתקופתי שמשאיר אותם אטומים כמה שיותר מפני מים, והדבר החשוב ביותר בהקשר זה הוא לבצעאיטום תקופתי גם ללא דליפה של מים. אם לא נעשה כן, אנחנו מסתכנים פשוט בהיווצרותשל דליפה שכזו, וזהו מצב שעלינו להימנע ממנו ולהזמין איטום איכותי באופן קבוע,לפחות עבור בדיקה שנתית של מצב האיטום הביתי שלנו.

  • כמובן שכאשר אנחנו מדברים על איטום של מבנים אנחנו לא מדברים רק על בנייני מגורים, שדוקטרינות האיטום שלהם הן די קבועות וברורות למי שעוסק בתחום. אנחנו מדברים כמובן גם על איטום של מבנים חיצוניים וקטנים יותר, שהם מטבעם גם הרבה יותר נתונים וחשופים לפגיעה של מים או תנאי מזג אוויר אחרים. בין אם מדוברבמקלטים, במחסנים או בכל סוג אחר של מבנה חיצוני קטן יחסית, דליפה במבנים שכאלהיכולה להיות מתורגמת עד מהרה למצב בלתי אפשרי כאשר נזדקק להם, או לפגיעה קשה ברכוששלנו שלעתים יכולה להיות גם בלתי הפיכה.

  • בגלל שמבנים שכאלה הם מבנים מלאים נקודות תורפה, והבנייה שלהם לא תמיד מתוכננת כך שהם יוכלו לעמוד בצורה איכותית נגד איתני הטבע, אנחנו צריכים לבצע להם איטום מקצועי עם שירות איכותי מטעמנו. את זה נעשו דרך מגוון שיטות של איטום גגות,קירות ומבנים חיצוניים – החל בזיפות וכלה ביריעות ביטומניות. למרבה המזל שלנו, לא אנחנו צריכים לבצע את האיטום עצמו, אלא רק להבין ששירות זה נחוץ לנו ולפנות לשירות מוביל ומקצועי בתחום.

בשביל להיות בטוחים שאתם נהנים מהסביבה האטומה והאיכותית ביותר עבורכם, פנו עוד היום לאחים אזרד

בכל הנוגע לאיטום מבנים, כמו בכל סוג אחר של איטום, השירות המוביל והמקצועי שעליו אנחנו מדברים הוא השירות של האחים אזרד בע"מ. אנחנו יודעים לתת לכם את כל הפתרונות הנחוצים לכם בתחום האיטום, גם בתיקון תקלות קיימות וגם באפיון ובאיטום מחודש של תקלות עתידיות פוטנציאליות. אל תהססו – פנו אלינו עוד היום.