איטום מבנים

 

הצורך בקורת גג מוגנת ואטומה הוא אחד הצרכים הבסיסיים ביותר של אחד

כבר בימי האדם הקדמון הבין האדם את שנחוץ לו כמעט יותר מכל דבר אחר בכדי לשרוד – מחסה. הישרדותו של האדם, בוודאי בתקופות בשנה ובאזורים בעולם בהם מזג האוויר קיצוני לאחד משני הכיוונים הייתה תלויה במידה הרבה ביותר במחסה שאותו נצליח למצוא. למרבה המזל שלנו, האדם הקדמון התבסס על שוחות ומערות שהובילו אותנו עד הלום, אבל עם התפתחות האדם באלפי השנים האחרונות עברנו להתבססות על בתים ובנייני קבע. אלה גם אלה ממלאים את אותה המטרה הקמאית והבסיסית של האדם – נותנים לנו מחסה מוגן וסטרילי.
 
זאת, כמובן, בהנחה שאנחנו אכן מתגוררים בתוך בית אטום היטב. במידה והתנאי הזה לא מתקיים הרי שהצורך הבסיסי שלנו כבני אדם שצריכים מחסה נפגע פגיעה אנושה. במצב שכזה אנחנו בדרך כלל נסבול מפגיעה בשגרת החיים ובאיכות החיים שלנו בבית שתשפיע גם על מערכות אחרות בבית שלנו ונצטרך לפנות במהירות לשירות איכותי של איטום מבנים. אנחנו כאן בדיוק כדי להסביר לכם למה כדאי לכם לפנות אלינו ומה אנחנו מציעים.
 
איטום מבנים
 

מהם הדגשים החשובים ביותר ומהן נקודות התורפה בכל הנוגע לאיטום מבנים מכל סוג?

  • ראשית כל, כשאנחנו מדברים על איטום מבנים אנחנו מדברים בדרך כלל על אזור הגג של המבנה. אשר היא נקודת התורפה של כל מבנה מודרני. בגג מצטברים מי הגשמים בטרם הם מנוקזים במערכות ניקוז החוצה מהבית. בגג הבית שלנו נהוג לבצע איטום תקופתי שמשאיר אותם אטומים כמה שיותר מפני מים והדבר החשוב ביותר בהקשר זה הוא לבצע איטום תקופתי גם ללא דליפה של מים. אם לא נעשה כך, אנחנו מסתכנים פשוט בהיווצרות של דליפה שכזו וזהו מצב שעלינו להימנע ממנו ולהזמין איטום איכותי באופן קבוע לפחות עבור בדיקה שנתית של מצב האיטום הביתי שלנו.

  • כמובן שכאשר אנחנו מדברים על איטום של מבנים אנחנו לא מדברים רק על בנייני מגורים שדוקטרינות האיטום שלהם הן די קבועות וברורות למי שעוסק בתחום. אנחנו מדברים כמובן גם על איטום של מבנים חיצוניים וקטנים יותר, שהם מטבעם גם הרבה יותר נתונים וחשופים לפגיעה של מים או תנאי מזג אוויר אחרים. בין אם מדובר במקלטים, במחסנים או בכל סוג אחר של מבנה חיצוני קטן יחסית, דליפה במבנים שכאלה יכולה להיות מתורגמת עד מהרה למצב בלתי אפשרי כאשר נזדקק להם, או לפגיעה קשה ברכוש שלנו שלעתים יכולה להיות גם בלתי הפיכה.

  • בגלל שמבנים שכאלה הם מבנים מלאים נקודות תורפה והבנייה שלהם לא תמיד מתוכננת כך שהם יוכלו לעמוד בצורה מושלמת נגד איתני הטבע, אנחנו צריכים לבצע להם איטום מקצועי. את זה נעשה דרך מגוון שיטות של איטום גגות, קירות ומבנים חיצוניים – החל בזיפות בנוסף לביריעות הביטומניות. למרבה המזל לא אנחנו צריכים לבצע את האיטום בעצמנו אלא רק להבין ששירות זה נחוץ לנו ולפנות לשירות מוביל ומקצועי בתחום.

בשביל להיות בטוחים שאתם נהנים מהסביבה האטומה והאיכותית ביותר עבורכם, פנו אלינו עוד היום

בכל הנוגע לאיטום מבנים, כמו בכל סוג אחר של איטום, השירות המוביל והמקצועי שעליו אנחנו מדברים הוא השירות של האחים אזרד בע"מ. אנחנו יודעים לתת לכם את כל הפתרונות הנחוצים לכם בתחום האיטום, גם בתיקון תקלות קיימות וגם באפיון מחודש של תקלות עתידיות פוטנציאליות. אל תהססו – פנו אלינו עוד היום.