איטום גגות בירושלים המלצות

 

איטום גגות בירושלים המלצות - אטימות הגג משפיע על איכות החיים בבית

מידי שנה בימי החורף הסוערים, קורה שעלינו להסתובב ברחובות הרטובים של ירושלים ולנוע מרחוב לרחוב בגשם העז. אך למזלנו הרב, כל יום גשום מסתיים בכך שאנו מגיעים בחזרה לביתנו החם, נכנסים מתחת לפוך המחמם ומתענגים על היובש שסורר סביבנו. אנחנו לומדים להעריך תחושה זו בייחוד בגלל הניגוד המוחלט למציאות הרטובה שבחוץ. עם זאת, לצערנו מידי פעם תחושת היובש נפגמת על ידי חדירה של מים לבית. אם בגלל גג שלא נאטם כראוי או עקב נזקי הקיץ שסדקו את האיטום המקורי.
 
נזקים ופגים אלו מתחילים להתגלות עם הגשם הראשון, הרטיבות הנוראית מחלחלת מבעד לקורות הגג ולעבר ראשינו. כדי להימנע ממצב זה עלינו לחפש שירות איטום גגות בירושלים, שיכול לאטום את הגג מבעוד מועד ובכך למנוע מהגשם להיכנס פנימה. לא, לא מספיק האיטום שבוצע לבית עם בנייתו, עברו שנים מאז ופגעי הזמן סדקו את האיטום ושחקו את הגנתו. ובנוסף לכך, לכו תדעו איזה איטום סידר לכם הקבלן המקורי?
 
איטום גגות בירושלים המלצות
 

אילו אפשרויות עומדות בפנינו כשאנחנו מחפשים שירות איטום גגות בירושלים הסוערת?

  • איטום באמצעות זפת. זפת היא נוזל צמיגי הנוצר בזמן זיקוק של נפט או פחם. כבר בימי קדם ניצלו הקדמונים את תכונותיו המיוחדות של הזפת לדחות מים בכדי לאטום בסיסים של ספינות וכמובן – גגות בתים. היום השיטה כמובן מתוחכמת הרבה יותר וכוללת ניקוי קפדני של הגג מאבק ולכלוך ומריחת מספר שכבות של זפת המופרדות באריגי פיברגלס לחיזוק ואטימה מקסימלית. את הזפת צובעים בסיד לבן בכדי להפחית את התחממותו תחת השמש, ומזל טוב – הגג שלכם אטום לחלוטין. היתרון הגדול של איטום בזפת הוא המחיר – מדובר בשיטה הזולה ביותר לאיטום הגג. בנוסף לכך כאשר האיטום מבוצע בצורה איכותית האיטום מספק יובש מלא ולאורך זמן. יתרון נוסף של השיטה הוא שתהליך האיטום בזפת מהיר וניתן לסיימו בפרק זמן קצר יחסית. עם זאת האיטום בזפת לא מושלם, בעיקר בגלל שהוא נוטה להישחק עם הזמן ודורש חיזוק מתמיד. כך שאם אתם גרים בבירה הגשומה החיפוש אחת שירות איטום גגות בירושלים, עלול להיות פעולה חוזרת מידי שנה ושנה.

  • איטום באמצעות יריעות ביטומניות. טכנולוגיה מודרנית יותר לאיטום גגות כוללת שימוש ביריעות ביטומניות. יריעות אלו עשויות משילוב של אספלט עם פולימרים שונים המאפשרים לייצר יריעות עבות המסוגלות לספק בידוד איכותי ולאורך זמן. היריעות מגיעות בגלילים גדולים ונפרשות על הגג, בדרך כלל לאחר זיפות, כאשר שולי היריעות מולחמים אחד לשני בחוזקה. יתרון השיטה היא עמידות גבוהה של האיטום גם לפגעי הזמן וגם לסערות והגשמים הקשים ביותר. החיסרון הוא המחיר שגבוה משמעותית יותר מאיטום באמצעות זפת רגיל. בנוסף לכך, קשה להתקין יריעות אלו על גגות שאינם נקיים לחלוטין וכוללים דודי חימום או קולטני שמש לדוגמא. במקרים אלו ניתן להסיר את המיתקנים ולהחזירם לאחר תהליך האיטום.

איטום גגות בירושלים המלצות - בחירת שירות איטום אמין ומוצלח

לא משנה באיזה פתרון איטום תבחרו, החלק הכי חשוב הוא לבחור היטב בחברה שתבצע את האיטום. גם הגג הקטן ביותר יסבול מדליפות אם העבודה לא תתבצע על הצד הטוב ביותר. לא חסרים מקרים בהם גם מחקר מעמיק, השוואת מחירים ובחירה קפדנית הסתיימו במפח נפש כי חברת האיטום לא ביצעה את העבודה כראוי. בדיוק כדי להימנע ממקרים אלו חברת האחים אזרד בע"מ מציעים איטום גגות בירושלים וסביבתה תוך מתן דגש על איכות החומרים, איכות העבודה וכמובן מחיר הוגן. אז כל מה שנותר הוא לאחל לכולנו חורף יבש ונטול דליפות.