איטום גגות

 
בונים בית חדש ורוצים שהוא יהיה מושלם? צריכים לחדש על הגג את האיטום הקיים?
חברת האחים אזרד מספקת שירותי איטום גגות מקצועיים שעומדים בכל התקנים הדרושים! לפרטים נוספים ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 072-3214521
לאטום את הגג זה חובה. נשאר רק לבחור את החברה.
אטימה של מבינה ושל גג בפרט היא חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה. חברת הבנייה צריכה להעסיק קבלן איטום גגות מוסמך ומקצועי, אשר אמור לדאוג לכך שכל הפתחים והסדקים ייאטמו בצורה הטובה ביותר ולא יאפשרו חדירה של קור, חום, רטיבות ולחות.
בחירת הקבלן צריכה להיעשות על פי הפרמטרים הבאים:
  • רישיונות והסמכות – חשוב לוודא שהחברה המבצעת מעסיקה רק אוטמים מוסמכים אשר עברו את כל ההכשרות הדרושות וקיבלו תעודת מקצוע. עבודה עם אנשים לא מוסמכים עלולה לעלות ביוקר, תרתי משמע, משום שאתם, כדיירי הבית, תסבלו לא רק מטמפרטורות לא נוחות אלא גם מכך שתצטרכו לשכור את שירותיה של חברה אחרת ולהוציא על כך לא מעט כסף.
  • חומרים איכותיים – חשוב לוודא שהחברה עושה שימוש בחומרי איטום איכותיים בלבד, הנושאים תו תקן ישראלי. זאת משום ששימוש בחומרים לא איכותיים עלול לפגוע באיכות הביצוע ואף להזיק לבריאותכם.
  • חוזה עבודה – כמו בכל עבודה מקצועית אחרת, חשוב שגם עבודת איטום יתבצעו רק על פי חוזה, על מנת שתהיה לכם אסמכתא כתובה של כל מה שקשור בשירות שניתן. כך, אם תתגלענה אי הבנות או אי הסכמות בהמשך, תוכלו לחזור למסמך ולדעת בדיוק מה סוכם מראש.
  • לקוחות מרוצים – לפני חתימת חוזה עבודה כדאי מאוד לדבר עם לקוחות שהשתמשו בשירותיה של החברה לצורך ביצוע איטום גגות. כך תוכלו לשמוע לא רק על איכות תוצאות העבודה, אלא גם על התנהלותם השוטפת של נציגי החברה מול הלקוחות, על דיוק ועמידה בלוחות הזמנים ועל פרמטרים נוספים שיסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת.
 

האחים אזרד – המקצוענים בעבודות איטום גגות בירושלים


חברת האחים אזרד מתמחה בתחום ומספקת שירותי איטום של גגות בכל השיטות המתקדמות הקיימות היום בשוק: זיפות, יריעות ביטומניות, חומרים ביטומנים, חומרים אקריליים ועוד. כל העבודות מתבצעות על ידי אוטמים מומחים ומוסמכים, השמים דגש על דיוק ומקפידים על כל פרט. החברה משרתת לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים רבים, ועובדת עם חברות בנייה רבות כקבלן איטום מורשה.
 
איטום גגות
 

אטימות הגג משפיע על איכות החיים בבית

 
מידי שנה בימי החורף הסוערים, קורה שעלינו להסתובב ברחובות הרטובים ולנוע מרחוב לרחוב בגשם העז. אך למזלנו הרב, כל יום גשום מסתיים בכך שאנו מגיעים בחזרה לביתנו החם, נכנסים מתחת לפוך המחמם ומתענגים על היובש שסורר סביבנו. אנחנו לומדים להעריך תחושה זו בייחוד בגלל הניגוד המוחלט למציאות הרטובה שבחוץ. עם זאת, לצערנו מידי פעם תחושת היובש נפגמת על ידי חדירה של מים לבית. אם בגלל גג שלא נאטם כראוי או עקב נזקי הקיץ שסדקו את האיטום המקורי.
 
נזקים ופגים אלו מתחילים להתגלות עם הגשם הראשון, הרטיבות הנוראית מחלחלת מבעד לקורות הגג ולעבר ראשינו. כדי להימנע ממצב זה עלינו לחפש שירות איטום גגות שיכול לאטום את הגג מבעוד מועד ובכך למנוע מהגשם להיכנס פנימה. לא, לא מספיק האיטום שבוצע לבית עם בנייתו, עברו שנים מאז ופגעי הזמן סדקו את האיטום ושחקו את הגנתו. ובנוסף לכך, לכו תדעו איזה איטום סידר לכם הקבלן המקורי?
 
אז אם אתם רוצים שיהיה לכם נעים גם בחורף וגם בקיץ, ושהבית שלכם אף פעם לא יוצף במים חייגו עכשיו אל האחים אזרד – וקבלו שירות איכותי במיוחד!
לשירותכם בכל עונה - 072-3214521

לצפייה בגלריית העבודות שלנו
איטום בהתזת סילוקסן (חסין מים)איטום בהתזת סילוקסן (חסין מים)
איטום קירות בכוחלה (חומר חסין מים) - אחריאיטום קירות בכוחלה (חומר חסין מים) - אחרי
באולפני נווה אילןבאולפני נווה אילן
בכוחלהבכוחלה
פרויקט אתר קדומיםפרויקט אתר קדומים
שיקום וילה + צבע לפנישיקום וילה + צבע לפני
שיקום וילה אחרישיקום וילה אחרי
שיקום מבנה ברחוב הירקון בתאשיקום מבנה ברחוב הירקון בתא